Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KLAPOUCHA ucaluj babcie,niech jeszcze bawi pra,prawnuki 🙂

RAMKA gratulacje ksiezniczki!!!!!

MONIA trzymaj sie,trzymam kciuki za tatusia!!!!

Dla mnie kramienie piersia bylo najwspanialsza rzecza na swiecie!!!!!!!!
Uwielbialam malenstwo przy piersi wtulajace sie we mnie,sprawialo mi to gromna radosc i przyjemnosc.
corcie karmilam 16 mies i teraz tez tak bym chciala 🙂

Kazdy jest inny,jesli wy dziewczyny macie takie pragnienie,zeby karmic dzidzie.Nie sluchajcie "dobrych rad" tylko wsluchajcie sie w swoje cialo i swoje pragnienia!
Nie ma co sie bac poddawac przed startem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za słowa wsparcia niestety wszystko się wali nie wiem jak ja to wszystko przetrwam. 😞 Postaram się do Was zaglądać ale będzie ciężko 😞Piotrek zasłabł na służbie zawieźli go do szpitala porobili badania i okazało się że w części obok móżdżku ma guza wielkości jajka przepiórki który jest nieoperacyjny będą próbowali wysuszyć to lekami lekarz stwierdził że ma to już jakieś 2 lata ale było nie objawowe.
Mam dość wszystkiego dopiero walczyłam o życie Weroniki a teraz muszę walczyć o niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
ja chora w lozku leze masakra, tak mnie zlapalo ze az szok, tylko wyszlam na pare chwil z domu...
maz pojechal kupic cos na gardlo i katar
monia trzymam kciuki za piotrka
ramka gratuluje ksiezniczki
co do karmienia to bardzo chce karmic ze wzgledu na zdrowie maluszka, jak sie zniechece do karmienia piersia to bede sciagac pokarm laktatorem i podawala w butelce, jak to nie pomoze to zostanie sztuczne mleko
cycka wyciagasz i pokarm gotowy a w nocy bawic sie z tym wszystkim to jakas tragedia dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniad trzymamy kciuki dalej, zaciskamy jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o moją teściową, to na szczęście się nie wtrąca. Wiem, że gdyby próbowała, to mąż by zaraz jej przemówił i ją naprostował więc mogę być spokojna. Boję się, że moja mama może za bardzo się wtrącać na początku, ale wtedy mam interweniować u babci..obiecała że jej wytłumaczy że to moje dziecka i sama chce się nauczyć i wypracować system :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski dla nas Mamuśki ten tydzień. Teraz już musi być tylko lepiej i tak pewnie będzie. Nie ma innej opcji 🙂
Trzymamy z Michałkiem kciuki za pomyślne rozwiązania wszystkich problemów.
Monia bądź silna pamiętaj że jesteśmy z tobą 🙂
Kłapoucha babcia ci jeszcze pokaże jaka silna i dzidzi przypilnuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu się nie popłakać. Tatuśki najprawdopodobniej wróci dopiero na ślub 😞 😞 😞
Czyli zobaczę go dopiero 27 lutego..... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad musisz być dobrej mysli

bogusia wytrzymasz, ale wiem jak ci ciężko to miesiąc czekania 😞

u mnie dosyć że teściowa była to jeszcze teść 🙃 teściu wychodzac nawet sie nie pożegnał, my oglądałysmy ubranka a on w międzyczasie się zmył, nie ma jak dobre wychowanie :laugh:
a tściowa niby się nie wtrąca ale wie najlepiej, karpatkę zrobiłam to oczywiście swój przepis musiała też mi dać 🙂 ubranka pokazuje i mówię że już mam prawie wszystko to ona swoje że w marcu będzie zimno i trzeba kombinezon kupić, kurwa jasnowidz 🙂 a jak pokazałam jej brązowe śpiochy z kubusiem to powiedziała że takie ciemne, teraz szukam na gwałt śpiochów w trupie czaszki 🙂 :laugh:
dzięki bogu że takie akcje mam raz na dwa trzy tygodnie, więc idzie wytrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...