Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja kupiłam CD z kołysankami i żadna mi w ucho nie wpadła oprócz jednej, o słowiczku i ptaszce, co wolała złota klatkę i jak się skapnęła że kocha słowiczka to on już umarł 🙂

jak nie piosenki o sexi dziwkach to o zdechłym ptaku, moja córa będzie hardcorem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi, ja jeszcze tylko musze pamiętać żeby do szpitala do tych mega pampersów poporodowych zabrać takie buty na platformach z mega szpilą i efekt dreptania z przeprostami w kostkach gwarantowany na pewno :laugh: :laugh: :laugh:
a ja jak kupię ten mój upatrzony już wózek w kolorze wina czerwonego to będzie , jak znalazł do moich zajebistych ortalionowych kozaczków, które nabyłam po połowie ceny szokującej mnie na poczatku zimy. [img size=301]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/but2.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania buty wymiataja
pisałam do mojej kolezanki ktora urodzila w sobote, juz wczoraj wrocili do domku a ona dostała wczoraj nawału pokarmu, mowi ze myslala ze jej cycki rozerwie, a nie miała jeszcze laktatora, dopiero jej chlop pojechał i kupil na gruszke, mowi ze zajezdzic sie idzie i kupila inny moze bedzie lepszy he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wymoczylam sie w wannie i czuje sie zrelaksowana 😎 YEAH !

no Ania73 na zwiedzanie hurtowni zakladasz te sexy kozaczki, a jak nie - to mi pozyczasz ...
nie odpuszcze Ci teraz ! 🤪

doti nic mi jeszcze nie leci, ale pewnie wszystko przede mna :P

a wiecie ... gadalam sobie z kumpelka ( rodzila jakies 3 tyg temu ) i mowila mi zeby do szpitala nie zabierac nowych, ladnych ciuszkow dla Kruszynek bo ... po porodzie na pepek Dzidziusia leja gencjane i pozniej niestety nie da sie tego doprac ... po prostu mozna zniszczyc nowe, ladne rzeczy ... a szkoda by bylo ...
... ciekawe w sumie czy wszedzie leja te gencjane czy maja jakies inne sposoby 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może i leją i szkoda ładnych łaszków. słyszałam też, ze zwyczajnie kradną te ciuszki :laugh: .
ach, co będzie to będzie. kto będzie teraz kupował druga alternatywną wyprawke brzydszą i tańszą zeby zal nie było 😉

a buty ? owszem ubiorę na pewno do łażenia po hurtowniach - nawet nie domyślasz sie kochana, jakie są leciutkie i cieplutkie.

a siarę to chyba i dziś zobaczyłam naciskając.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ISKIERKA co do kosmetykow przyzanje racje 🙂 ja tez mam inne podejscie niz za pierwszym razem 😁
teraz wiem kiedy warto doplacic a kiedy nie ma sensu kaski dokladac 😉

No i ja tez fotki z samowyzwalacza 😁 maz caly dzien w pracy tylko od swieta w domu 😉

ANKA butki swietne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...