Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dotis to ladna ta twoja dziewczynka znaczy sie wagowa:P ale najwazniejsze ze wszystko okej a co mowil lekarz na ulozenie dziecka ze jest pewnie jeszcze czas?
kahna super ubranka a ten ostatni pasiasty pajacyk zajebiaszczy tez chce taki ☺️
emilka widzialam wlasnie wczoraj te ubranka w biedronce ale sie zastanawialam i w koncu maz mnie pogonil i nie kupilam.
ja juz sama nie wiem jak te ciuszki przygotowywac? no napewno pousuwam metki meteczki, posciel wypiore bo strasznie sztywna jest, ale te ubranka to recznie przepieracie czy wlaczacie na normalne pranie zal az takie nowiuskie rzeczy prac no ale skoro trzeba to trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 napisał:

nie chce wycinac metek bo mam wszystkie ciuszki nowe i nie bede wiedziała jaki rozmiar a chce je potem sprzedac na allegro a jak sie nie uda to oddac komus komu sie przyda


albo zostawić dla 2 dziecka 🙂))



a my sobie z Remikiem ugototowaliśmu 2 buraki i jednego zjadłam ja ,drugiego on 🙂

mniam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis5 napisał:
no spora ta moja mala hehe ale to dobrze niech rosnie zdrowo 🙂
a co ulozenia to rzeczywiscie mowila ze jest jeszcze czas,i wszystko moze sie zmienic...


moja wazyła w 31 2400 jakoś tak,a co do ułożenia to moja pipeczka dlaej ma łeb u góry 🙂
chociaż u mnie nie ma to znaczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja w 29 tyg wazyla 1400 g w srode zobaczymy ile wazy
iskierka narazie mam plan ze nastepne tak kolo 30 sobie strzele, o ile wogole moj maz bedzie chcial, najpierw mam ta jedna rozrabiare w brzuchu ktorej musze zapewnic wszystko co niezbedne potem skonczyc studia znalesc prace i zarabiac na emeruture:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie KWOKI! te mniejsze i te większe...
z rana nie mialyscie humorku,ale chyba z kazdą godziną postepy,postępy 🙂
O!! moja niuńka w zeszłym tygodniu dokonała tego "wielkiego"czynu!! Wykonała obrót!! podobno....jeszcze tydzien temu w szpitalu na usg byla podłóżnie,miednicowo,a w piątek lekarz wymacał główke juz na dole..wiec szanse na naturalny wzrosły....ale sie nie nastawam,co by jej sie nie odmieniło..he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my planujemy 2 dzidziusia jakos tak za 2-3 latka, zobaczymy jak potoczy sie nasze zycie zawodowo - finansowe, ale chcialabym jeszcze przed 30rodzic drugie dziecko. a kto wie moze za jakies 10 lat strzelimy sobie jeszcze 3. najpierw niech urodzi sie adas potem bedziemy planowac budowe domku narodziny zosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie różnica między starszą a młodszą córką będzie 22 miesiące.
Miałam problemy z zajściem w ciąże, więc gin zastosował u mnie stymulacje jajników i udało się. Potem chciałam sobie przedłużyć macierzyński próbowaliśmy znowu ze stymulacją ale niestety już jajniki nie reagowały na leki. Daliśmy sobie spokój nawet wróciłam do pracy. Przepracowałam 3 miesiące a tu okazało się,że znowu jestem w ciąży. Nie wierzyłam a mój mąż pytał się lekarza jak to możliwe a on z uśmieszkiem odpowiedział ze przecież wie jak się robi dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...