Skocz do zawartości

lista koniecznych zakupów | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justyna zakupy bogate 🙂 Potzrebuję identycznego przewijaka jak Ty kupiłaś. Bardzo podobają mi się te body czerwono-białe z kołnierzykiem! Ja mam dużo rzeczy ale mimo to jak patrzę jak kupujecie mam ochotę na nowe zakupy 🤪
I dziękuję za oklask 🙂 Odwzajemnione 🙂
Pamiii to oby do pensji 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka Mi też bardzo podobają się te body czerwono - białe w paseczki. Myślę,że kolorki chłopcu też trzeba mieszać, jakby wszystko było niebieskie to byłoby zbyt monotonnie. Szał zakupów już mnie opanował. Przestałam myśleć o moich potrzebach, a w głowie mi tylko mój bąbelek :* Jeszcze przede mną 4 miesiące noszenia go pod serduszkiem, także nakupimy się jeszcze sporo rzeczy, aż się boję gdzie to pomieszczę. ; O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
13.09 więc muszę troszkę poczekać... ale jak juz 4 tygodnie czekam to i te 2 dam radę :P a i dodam- ty już jesteś wyposażona chyba we wszystko!??? ja też tak chcę heheh :P poki co mam wozek fotelik lozeczko i wszystko do niego prócz pozytywki xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii18 Mam sporo rzeczy,ale jeszcze troszkę Nam brakuje. Łóżeczko mam, tylko muszę odnowić - pomalować lakierem. Do łóżeczka brakuje mi materacyka i prześcieradełka. Nie mamy jeszcze wózeczka,ale myślę,że to może poczekać. Brakuje nam kosmetyków dla maluszka, pieluch tetrowych,pampersów i pewnie dużoo dużo więcej. 🙂 Najlepiej jest kupować po trochę,bo jak na raz to duży wydatek.. My mamy USG pod koniec września,ale na wcześniejszym we Włoszech dowiedziałam się,że będzie synio w 19 tc. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale jesteście zaopatrzone. 😉
Justyna prawdziwy szał zakupowy hi hi, ja też za niedługo coś znowu kupię. Teraz robię podchody do butelek. Zastanawiałam się od razu nad laktatorem, ale chyba z nim jeszcze poczekam. I pewnie jak znajdę fajnego sprzedawcę na allegro i będzie miał coś potrzebnego to też kupię 🙃 😉
Skoreczka fajny link na rożki dała i też się zastanawiam, bo nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja dziś już wpłaciłam kase bo nie mogę sie doczekać zamówionych produktów 🙂 Ja naprawdę mało kupuję i jak coś kupię to bardzo się cieszę 🙂

Justyna podoba mi sie takie wykorzystywanie starych mebelków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka mój tato, jak dowiedział się o ciąży, zszedł do piwnicy i przytachał mojeeee!! 20 letnie łóżeczko 😜...odnawiał je itp... po czym stwierdził że mu brzydko wyszło i kazał nam sobie kupić 😜...
podpytywałam go co się stało, że tak zmienił zdanie, że przecież kolor można zawsze zmienić itp.. ale on się nie dał przegadać, pewnie coś narobił, połamał lub coś przez przypadek heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe i trzymasz je tak jak ja stare niepotrzebne rzeczy hhehe.... czasem zdaję sobie sprawę o tym dopiero jak przychodzi czas świąteczny i generalne porządki, wtedy potrafię wygrzebać coś o czym dawno już zapomniałam... a co nie dawało mi spać po zagubieniu xD.... echh 😜 chomik ze mnie chyba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie dostałam łóżeczko od tata, przyniósł z piwnicy jeszcze po mnie 🙂. Stwierdził,że przyzwyczaił córeczkę spać razem z nim w łóżku, a łóżeczko stało nie potrzebne i jest mało zniszczone. Widziałam ślady ząbków, pewnie jak mi wychodziły to gryzłam drewienko 🙂. Za tydzień chłopak przyjedzie z Anglii to będzie miał co robić, dam mu papier ścierny i lakier i do roboty! 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka, ja też tak myślałam, że jak przeprowadzimy się do mniejszego mieszkania czyt- kawalerka, niestety... to też przestanę chomikować ... ale cóż i w takim mieszkaniu znalazło się miejsce na niepotrzebne barachło... a sentyment często nie pozwala mi ich wyrzucić... echh.. 🙂 ale obiecuję sobie że jak kupimy domek to będę się opanowywać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja też tak mam, wszystko chomikuję w piwnicy. Teraz trzeba tam generalne porządki zrobić, bo bałagan straszny. Miałam jeszcze łóżeczko i materacyk po synku, ale pożyczyłam koleżance i zniszczyła, więc muszę kupić nowe. Wózek po synku to się już do niczego nie nadawał, więc też musimy kupić. Ale z tym czekam na koniec, tym które chcą szybko kupować przypominam, że najczęściej maj rok gwarancji i szkoda,żeby minęła jak wózek stoi nieużywany. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynkaaa - Jaka wyprawka, już chyba wszystko naszykowane na styczeń. Wow! I ten bodziak z ‘I’m rad like dad’. Czaaaad!

Pamii – dostaję wypłatę z miesięcznym opóźnieniem (i to jeszcze na koniec miesiąca), więc wypatruję tej wrześniowej i październikowej (będzie w październiku i listopadzie)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, widzisz, już mnie przyzwyczaili. Plus tego taki, że jak skończę pracować to dostanę jeszcze wypłatę pod koniec miesiąca 😉 początek był harcorowy, bo czekałam na wypłatę (bo zaczęłam pracować w połowie miesiąca) a tu zonk. Pierwszą wypłatę dostałam po przepracowaniu 1,5 miecha 😮 a obecny kontrakt na zero godzin tygodniowo (wiem, rotfl) podpisali ze mną po 3,5 miesiącu pracy u nich. Wcześniej byłam na pozycji casual worker, co oznaczało, że dostaję zmianę tylko wtdy, gdy ktoś jest chory/jedzie na wakacje/są w czarnej dupie i mnie na gwałt potrzebują 😉 to właśnie dlatego w lipcu i sierpniu miałam mało godzin w pracy, bo raz, że na campusie nie było studentów (aż tylu), a dwa, że zakontraktowanych pracowników było z 20, przy czym do tych 2 kawiarń potrzebują na 1 dzień maks. 6-8 osób. No to mieliśmy śmieszne zmiany i godziny 😉

Pamii, oklask dla Ciebie, za wytrzymałość w czekaniu na wypłatę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...