Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ggulek, no mam farta w ciąży, że tak się czuję. Mi też rośnie, też myślałam że jest wzdęty, ale właśnie miałam całe życie problem ze wzdęciami, a w ciąży nie mam w ogole 😁 także poprostu sobie rośnie 😁
Love- no masz okrąglinkę 😁 jest wyraźnie zaokrąglony 🙂 widzę , że masz kolczyk? ja też miałam ale tydzień temu wyjęłam 😞 jak mi się nic nie działo przez 4 lata , tak nagle w ciąży zaczęła ropa mi lecieć, bolało;/ to wyjęłam, czuję się łyso;(;(
ja też wkleję zdj mojego brzuszka, tylko nie śmiejcie się. U mnie powiększenie zaczyna się już kilka cm pod rzołądkiem a kończy się na podbrzuszu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ggulek, moj brzuch jest taki inny. Nie jest wzdęty, ale jak go dotykam to jest inny:P a tam na dole to zwłaszcza jest taki twardy:P Love, ja też bym takto nie wyjęła. tylko, że i tak od roku nie miałam brzucha na wierzchu bo zrobiła mi się droga miłości prawie jak u faceta!! mam ścieżkę czarnych włosow, prostych, ktore także otaczaja moj pępek i wchodza do niego:/ i nie wiem co mam z tym zrobić, mam tak od roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie, ale bynajmniej moje dzidzi musi mieć wożonko:P ej 😜 ale się zszokowałam:/ 5 min temu przez przypadek dowiedziałam się,że ta piosenkarka Amy Winehouse nie żyje 😜 jak mogłam o tym nie wiedzieć, jak cały czas siedze na necie albo przed tv 😜 a to już dawno temu umarła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

o widze że już wóżki kupujecie 🙂 ja jeszcze użytkuje dla Majki a teraz ostatnio parasolke kuiłam żebym nie dzwigała i żebym do auta mogła go wygodniej wsadzić.
dziś był u nas odpust, dużo fajnych rzeczy się szykowało az przyszła taka ulewa że szyscy pouciekali, ksiądz załamkę chyba walnął bo tak się naprzygotowywał i tylko msze zdąrzył odprawić. Nawet zlot motocykli po raz trzeci zorganizował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...