Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
o boze ile naskrobały
i widze któraś (przepraszam ale wyleciało mi z głowy) kupuje auto 🙂
wiec jesli mogę 🙂 mondeo 2008 to rozumiem że to po lifcie w budzie w miarę aktualnej 🙂 one już tak nierdzewieją bo maja podwójny ocynk i ogólnie nie jest aż tak źle, ford pomału z tego wychodzi, fura ledwo po skończonej gwarancji wieć moze ktoś jeszcze utzymuje gwarance na perforację, warto bo nie trzeba robic przegladów w salonie tylko przeglad powłoki za 100 i jak babel bedzie to za friko zrobią. co do silnika 1,8 to on chyba ma 125KM no powiem że szału nie ma ale jest w mairę oszczędny, jest to jednostka starsza i długo już w fordach jeździ, głosniejsza od 2,0. napewno auto większe od avensisa, toyota ma dupiate zawieszenie, ale poza tym niemozna sie czepiać bo to japoniec produkowany w Angli (chyba) ale tego się nie czpeiajmy gdzie śa fabryki 🙂 napewno mondeo jest tańśze 🙂 ale to też zalez od wyposażenia.
Ja jakoś nie jestem zwolenniczką aut francuskich ładne ale dla mnie tylko ładne, mamy małego peugeota i dla mnie kapa po całości, jedynie środek ciężkości wmiatrę ma fajny ale nic poza tym 🙂
a drugim rodzinnym samochodem jest s-max krówkę dostalismy w prezencie od dziadka jak Maja się urodziła, jest ogromny, ma trzy niezalezne siedzenia zz tyłu i jedyny minus to parkowanie, trzeba szukać miejsca 🙂

no to taki sobie elaboracik strzeliłam a teraz drogie brzuszki idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
monsa1984 napisał(a):
Hej 🙂 Czuję się teraz dobrze 🙂 miesiąc leżałam, bo miałam skróconą szyjkę macicy ( przez moją prace i przez siebie ). Ale teraz odpuściłam i jest już ok 🙂))) Dzisiaj ide poznać płec 🙂[/quote


musimy sie oszczędzać.Ja tez juz bym chcilala płeć poznać.Jeszcze troche musze poczekac.A chcesz dziewczynke czy chłopczyka bardziej?Oczywiscie wazne,ze zdrowe nasze dzieci beda i porod szybki 😉


Hmmmm szczerze wolałabym dziewczynke 🙂 od zawsze marzylam o niej 🙂 ale w sumie jezeli ma byc takie wysokie jak my to wolę chlopca 🙂 czyli jestem nastawiona na kazda płeć 🙂 A Ty ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brucholki 😉Ja czekam,az mój kochany mąż zadzwoni i poda mi co mam w serwisie Audi załatwic-chyba oszaleje.Był 2 tyg.w domu to sam mógł jechac na wymiane olejów czy czegos tam.Dzisiaj juz autko do garazu chowam,bo rano mialam zamarzniete 😞O 12 musze byc po tesciów w Opolu.Pojade sobie wczesniej i skocze na jakies zakupki.Hiihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny proszę was o poradę chodzi mi o oddawanie gazów i kału
czy macie z tym jakieś problemy czy możecie sobie "pierdnąć "
czy macie takie wzdęcia że wam odechciewa się żyć ???
przy oddawaniu kału boli was brzuch??/
jak często wypróżniacie się ???
bo ja mam takie problemy z gazami że nie mogę wyrobić od 2 do 7 się męczyłam zanim sobie bąka puściłam z bólu nie mogłam wyrobić boże ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
MULANT ja nie mam problemu, kupka codziennie rano 🙂 a pierdki piękne że hoho, lepsza jestem teraz od Michała 🙂 a bierzesz żelazo chyba po tym mogą być problemy ale nie jestem pewna

no biorę ale ja nie moge bąków puszczać sobie i mnie boli przy tym brzuch takie mam gazy eh ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM PRZYSZŁE MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O witajcie 😁 ja właśnie wrociłam od lekarza 😁 miałam na 8:45 a weszłam o 10:00 😠 😠
Wszystko dobrze, macica powiększa się, miałam cytologię pobraną. Położna mi pojeździła po brzuchu tym detektorem tętna płodu i było słychać serduszko 🤪 🙂
Usg mam we wtorek ale za tydzień, bo wcześniej nie ma miejsc 😞 ale i tak już bliżej niż dalej 😁 dostałam także rożne takie pierdoły, poradniki i taką rozpiskę co mam wziąć do porodu;D

Mulant, spokojnie bo to chyba normalne a Ty jeszcze chyba bierzesz żelazo to już w ogole Ci wspołczuje. Mi też się to zdarza choć już nie aż tak. Często czuję się pełna.. nie umiem się wysrać do końca. Ale dziś przed lekarzem byłam trochę zestresowana to wysrałam chyba całe życie i musiałam jeszcze raz iść pod prysznic. Ja też mam tabletki z żelazem, ten pharmaton i było kiepsko, ale zaczęłam jeść bułki te takie szare z ziarnami i jem jogurt tak co 2 dni: bakoma 7 zboż. I jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez akurat wrócilam 😁
Mulant ja tez tak mialam ale teraz jak jem wiecej owoców to w miare sie unormowalo ale jeszcze jakos nie do konca. W sumie nic mnie nie boli, ale latwo tez nie bylo... A o pierdach nawet mi nie mow- teraz to chyba za cale zycie sie wypierdze 🙂) hihi...
Ktoras widzialam pisala (nie pamietam ktora) wez dobie jakies owoce wprowadz do dietki, sliwki czy tam jablka- na pewno pomagaja. No i wiecej plynów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takie wzdęcia są przerąbane jak się jest gdzieś, w pracy,w szkole .. bo trzeba się męczyć jeśli już jakiś gaz się ruszy aby nie było głośno i smierdząco, a jak w domu się siedzi to lepiej bo można swobodnie zatruć powietrze 🙂 z tymi owocami to prawda 😁 oo albo gruszkę zjedz, to ruszysz na kibel jak torpeda:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...