Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Iga mi się podoba
michał mój miał sprzeciw do tego imienia 🙂


sztunia a Klaudia?? czy lepiej nie pytac?? jakos ludzie z odraza reaguja na te imie i pomyslałam ze nie ma co dzieciaka krzwydzic.
a Iga jeszcze jak maz poczytał w znaczeniu imio ze to konieta przedsiebiorcza i dazy do celu wytrwale a jednoczesnie kolezenska, bezinteresowna, to jzu przewazyło szale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ Ja mam takie same problemy z imieniem dla chłopca. Dla dziewczynki wiadomo, że będzie Weronika i już. Najbardziej mi się podoba to imię i mężowi też od razu się spodobało jak zaproponowałam. A dla chłopca podoba mi się dużo różnych, jeszcze inne podobają się mojemu Łukaszowi. Ciężko będzie znaleźć coś dla chłopca.
Btw. Filip też mi się strasznie podoba, ale Łukaszowi już nie 😞


mi sie oprócz Filipa podobał Fabian, Błażej... jzu nie pamietam.... a Ty kiedy sie dowiesz płci?? jakos chyba pisałas ze pod koneic listopada tak?? 23 dobzre pamietam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba trochę naskrobałyście 😜
u mnie Filip koniec i kropka, mojego M też już przekonam jakoś:P więc dziś Filipowi kupiłam bluzkę ciepłą w lumpku 😜 ale taką na 3-6 miesięcy, ale jest taka jak dla nastolatka, jak dla mężczyzny tylko w malusim rozmiarze;D zresztą przypomniało mi się, że moj kumpel ma taką bluzkę a ma 19 lat 😜

ale się nabiegałam dziś, i w ogrodzie ułamywałam już zeschnięte gałązki kwiatow 😜 zmęczona dziś jestem 😜
Ewci@ obyś się dowiedziała tej płci w końcu bo czekamy! może razem mamy Filipka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nio zobaczymy jak bedzie z ta płcia. jutro pojade troche wczesniej to moze ginka bedzie miała dobry humor i siłe zeby dokąłdnie pobadac, bo jak ostatnio weszłam o 20 to juz i mi by sie nic nie chciało na jej miejscu, byłabym padnieta pewnie gorzej od niej. nio i powiem ci jeszcze ze beda zdziwiona jak bedzie chłopczyk, ale juz tak smao mi sie Filip i Iga podoba wiec co bedzie to bedzie, i tak bedzie fajnie. Byle zdrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
o kurde to współczuje przyjaciół ja cierpiałam po porodzie wiec wiem o co chodzi
izu nie zamartwiaj się czekaj jutro na wizytę, musi być jakaś rada
a bedziesz oglądać maleńswto czy raczej nie



ja oczywiscie,ze musze go zobaczyc jak sobie tanczy 🙂Zawsze lekarz robi mi krotkie usg,ale doslownie 2 minutki moze.Lepiej sprawdzic czy wszystko na miejscu,a szczegolnie pepowinka nie na szyji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):

mi sie oprócz Filipa podobał Fabian, Błażej... jzu nie pamietam.... a Ty kiedy sie dowiesz płci?? jakos chyba pisałas ze pod koneic listopada tak?? 23 dobzre pamietam??


Tak 23 🙂 Dowiem się czy to Nika, czy może Borys, Daniel, Łukasz, Aleksander, Filip czy jak mu tam będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@ ale jak ja się 2 dorobię to koniec i amen:P Nie no z trzema bym nie dała rady ale teraz tak mowię, a co powiem za kilka lat to nie wiem;D

Kurcze rodzinkę. pl będę oglądała teraz, i czekam na loda, bo siostra pojechała do biedronki i ma mi kupić, jak zapomni to moje rozczarowanie sięgnie zenitu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej :*
Byłam dzisiaj u ginki i powiedziała, że wszystko jest idealnie, że te bóle mam z przemęczenia i nerwów, więc odetchnęliśmy 😁 Jestem taka szczęśliwa 🙂 Moje maleństwo ma 17 cm mierzone od pupy do głowy, czyli z nogami będzie pod 30 🤪 Tylko nie dała mi zdjęcia 😞 ale przynajmniej mało ode mnie bierze 😜 Zaraz postaram się nadrobić co nastukałyście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia dla mnie Klaudia kojarzy się niezbyt, z taką francą hehehe aczkolwiek żadnej Klaudii nie znam :P
my po kinderbalu, podziwiam moje psiapsiółkę że zrobiła to w domu fakt miała laske co dzieci zabawiała ale normalnie dom rozwalony 🙂 Maja miała namalowanego kotka na buzi wyglądała przesłodko
ggugulek widzisz że wsyztsko dobrze 🙂 super
a ja pomału przygotowuje się mentalnie do wypicia glukozy bo 17 coraz bliżej a wtedy mam wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):

mi sie oprócz Filipa podobał Fabian, Błażej... jzu nie pamietam.... a Ty kiedy sie dowiesz płci?? jakos chyba pisałas ze pod koneic listopada tak?? 23 dobzre pamietam??


Tak 23 🙂 Dowiem się czy to Nika, czy może Borys, Daniel, Łukasz, Aleksander, Filip czy jak mu tam będzie 😉


Nika to jest jakis skrót czy to całe imię?? bo ja nie słyszałam takiego imienia i mi sie tylko kojarzy z dominika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek jakbyś sobie wsypała 3/4 szklanki cukru pudru i zalała wodą, jest w ciul słodkie, i taki lekki posmak zostawia, ale ja się tego az tak nie boje jak tych telepawek po, moze teraz nic mi nie bedzie, ale przy Majce to myślałam że umrę, tak mi się słabo zrobiło na sam koniec a zanim kromke zjadłam i cukier wrócił do normy to ciut minęło

własnie co to za imię Nika, Nikola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie zajadam budyn czekoladowy, starszna mam na niego ochote cały czas wtej ciazy,a nigdy za czekoladowym nie pzrepadałam, był to chyba najgorszy smak.
gulek widzisz wszytsko lux, to gratuluje. i Tobie i obdarzonej gratki z okazji 6 miesiaca 🙂 hehe fajnie Wam.
wiecie co, jestem ciekawa co jutro ginka mi powie, czy dalej na zwolnienie czy do pracy. ogolnie duzo lepiej sie czuje, oczywiscie jak nie wychodze i sie oszczedzam bo po wyjsciu gdziekolwiek zawsze musze swoje odlezec. poza tym dzis byłam cały dzien sama z zuzia, maz wrócił prawie na 18 bo jeszcze do sklepu zajezdzał i teraz mam jakies takie dziwne bole, niemozliwe chyab zeby to były pzrepowiadajace w 5 miesiacu. ale takie z brzucha do pochwy pzrechodzace kłujace. trwaja chwilke i puszczaja i za jakis czas znów. zaraz ide sie myc i lezec na dobre. jak zaaplikuje luteine bede moze spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ale wy dzisiaj aktywne 🙂)) aż miło tyle zeja taki leń ze nie chce mi sie czytac....
zwlaszcza ze chujo sie zuje jaos dzisia 😞( nic mi ie nie chce i niewyspana jestem
wlasnie, kiedy sie ta glukoze wgl robi? 😮


mi kolezanka opowiadała , taka co u tej samej ginki i bede robic w tym labie co ona, ze najpierw sie na czczo zajezdza, pobieraja krew i mozesz na godzine sie ulotnic, bo badaja krew, potem przychodzisz, pijesz glukoze (własnie podobno jak woda z cukrem), ja nie miałam przy ZUzi wiec nie wiem, i potem bite 2h musisz tam siedziec u nich. a przynajmniej te moje lab to taka waska klitka a tyle ludu tam przychodzi ze ani nie ma gdzie usiasc, ani jeden z drugim sie wyminac w tym korytarzyku nie moze, wiec juz sobie wyobrazam. ale wiecie słyszałam ze w niektórych labacjh sie pije jedna i potem za godzine druga dawke i 3 razy krew pobieraja a nie dwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ewcia a ty chcesz wracać do pracy, wogóle gin zada ci takie pytanie czy poprostu jak stwierdzi że jest ok to nie ma gadania i do roboty


podobno ona nie ejst z abardzo skora do zwolnien, wczesniej mnie nie pytała tylko samadecyzdowała, jak sie dopytywałam jak mysli czy bede tak do porodu bo sie w pracy pytaja bo duzo roboty to mówiła ze nie ejst wrózka i nie wie, a oni w pracy niech mi dadza spokój bo teraz dzidzia jest najwazniejsza. wiesz tez pewnie zalezy co powiem, ajks ie czuje itd. ja ogolnie widze ze tamto co było jets lepiej, ale nie wiem czy mi sie wydaje czy nie, ale chyba mi zaczynaja troche nogi puchnac, juz waga delikatnie drgneła, wiec mzoe teraz sie zacznie, jak chodze długo kregosłup mnie boli, i te bole własnie co teraz mam. grom wie co to... 😞 takze chyab sama zadecyduje, napewno sie pytac nie bedzie czy chce czy nie, ale bez powodu, ze mam widzimsie to chyba tez nie daje zwolnien... ciaza to nie choroba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):

mi sie oprócz Filipa podobał Fabian, Błażej... jzu nie pamietam.... a Ty kiedy sie dowiesz płci?? jakos chyba pisałas ze pod koneic listopada tak?? 23 dobzre pamietam??


Tak 23 🙂 Dowiem się czy to Nika, czy może Borys, Daniel, Łukasz, Aleksander, Filip czy jak mu tam będzie 😉


Nika to jest jakis skrót czy to całe imię?? bo ja nie słyszałam takiego imienia i mi sie tylko kojarzy z dominika 🙂


Skrót od Weronika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha to musisz ponarzekać :P 🙂
u mnie było tak, kłucie na czczo, wypiłam po godzinie kłucie i po kolejnej kłucie, mogłam jechac do domu tylko nie pozwoliła mi robić nic leżeć i pachniec zeby nie spalać 🙂
ale jak ja to powiedziałam gince to ona powiedziała że nie potrzeba takiej pełnej krzywej cukrowej bo ja nie mam zadatków na cukrzyce więc mam zrobić na czczo wypić 75g i po dwóch godzinach zrobić badanie, oczywiście spitalam do domu bo chyba bym ukwitła na tej poczekalni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...