Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wiesz, ja nie mówię, że nie jestem, bo spokojnie jeszcze bym mogla pobawić się życiem, ale po co skoro mozna inaczej. 🙂 No i do zbyt poważnych osób nie należę, ale jest mimo wszytsko dobrze jak jest.

Kuźwa zaraz umrę... kręgosłup mnie boli 😞 i pół nocy spać nie mogłam bo nie mogłam sobie miejsca i pozycji dobrej znaleźć. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję 😞 Mi brzuch jeszcze nie przeszkadza, ale jakoś źle sypiam. Wciąż jeszcze męczy mnie kaszel po chorobie, zgaga na maksa, plecy bolą tak ja nerki na samym dole. Przez to wszystko nie mogę za długo w łóżku wyleżeć i ciągle śpiąca chodzę :/

Dodałam trochę zdjęć do galerii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady mnie tez zgaga od 3 dni codziennie meczy 😞(( i to strasznie, czasami az mi sie ryczec chce z tego wszytskiego, no ale trzeba wytrzymac...
Mi juz brzuch przeszkadza dosc, ale czas jak na razie szybko leci wiec sie tym pocieszam ze jeszcze troszke i sie skonczy to.
zaraz zobacze fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love ja zauważyłam, że Ty ostatnio masz wiele dolegliwości i że w ogole chyba już Ci ciężko chyba co? w sensie, że już duży brzuch, oddychanie, męczenie, plecy i ta zgaga;/ kurde wspołczuje. Ale rzeczywiście dobrze, że szybko czas leci to jakoś to minie.
Ja tam się jeszcze dobrze czuję 😁 ale zgaga też pali zwłaszcza w nocy:/ albo na wieczor, to otwieram gębę i sapie w celu zaciągnięcia chłodnego powietrza a to nic nie daje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie laryngolog stwierdził, że mam kaszel taki przeciągający się od zgagi, a właściwie refluksu. I kazał na dietę refluksową przejść :/ A ja i tak niejadek jestem w tej ciąży to jak jeszcze na dietę przejść? Jeszcze smażonego i tłustego mogę nie jeść, ale ze słodyczy ciężko mi zrezygnować 😞 Jakaś przyjemność się od życia chyba należy w tym jedynym czasie kiedy nie trzeba liczyć kalorii.

A ty obdarzona ile masz lat skoro już poruszyłyśmy ten temat? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona no ciezko jest na prawde 😞 szczegolnie w nocy, albo jak mam zasnac 😞( Kurde niby tak samo jak pare dni temu ale wtedy przynajmniej Bacław był 🙂
Najgorzej chyba z tym kregoslupem, bo to ze ciezej sie oddycha to sie da zniesc, chyba ze jak wychodze gdzies to co 100 metrow mam ochote odpoczac. A zgage sie da przezyc, poloze sie, wypije z 2 kubki chlodnego mleka i lepiej jest... chcociaz nie do konca.
Ja tam nie chce narzekac i nie bede wiec wiesz... ;/
lady widac ze niejadek jestes 🙂 Ja tam mimo zgagi jem co sie da bo czuje ciagle taka potrzebe, ale teraz sie staram ostrego za duzo nie jesc bo wtedy wieksza zgage czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...