Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Twoi się na błędach nauczyli. Dobrze masz 🙂
My jesteśmy jedynakami i póki co to tylko moi rodzice ciągle są, że się tak wyrażę. Bo sama ich potrzebuję i muszę się z nimi spotykać dużo. Ale się nie wtrącają w niczym. Mama Łukasza za to mało co się nami interesuje. Taki samotnik z niej. Ale oni nie są ze sobą zbyt blisko, tak jak ja z moimi rodzicami.
A co do filmików Simon's Cat to są takie prawdziwe, często się czuję jakbym animację o mojej kotce oglądała 😁 Teraz poszłam sprawdzić czemu mi tak przeszkadza i grucha co chwilę, a tu oczywiście miski puste i kupa w kuwecie 😉 Chociaż często też zaczepia tak, bo chce się popieścić. Uwielbia zasłaniać monitor i książkę jak się czyta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, no na własnych błędach 🙂
Fajnie jest być blisko z rodzicami, tak bezinteresownie i z szacunkiem. Znam mnostwo osob co nie mają szacunku, ja bym tak nie umiała. Np pamiętam w liceum jak niektore koleżanki mowiły do mamy jak gadały przez tel ' chyba Cię pojebało' albo ' nie wpierdalaj się, siedź cicho' 😮 😮 ja bym dostała niezły łomot za takie słowa a zresztą nawet bym tak nie umiała powiedzieć do rodzicow czy rodziny 🤪
Jesteś jedynaczką i zawsze będą Ci bliscy 🙂 A faceci nie potrzebują aż takiego kontaktu z mamami, ale dobry kontakt raz na miesiąc w dorosłym życiu przydałby się 😉

Twoj kot probuje zwrocić na siebie uwagę, pewnie cały czas masz z niego kupę śmiechu;D moj już jest za stary na takie zabawy, ale co chwilę przychodzi i miałczy, no oczywiście miski puste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, no w takiej sytuacji no to nie mogą pomoc 😞 ale gdyby mogli to by pomogli.
Ja gdybym zaszła w ciążę rok wcześniej to była kupa z dupą, rodzice nic by nam nie pomogli. Bo tata mieł w tedy kłopoty z firmą, stracił prawie wszystko przez zimę i żyliśmy na pożyczkach. Ale teraz ma zajebistą robotę w Niemczech, został doceniony jako budowlaniec, jako jedyny umie biegle po niemiecku tam wśrod polakow także od razu dostał stanowisko rządzenia pracownikami i zarządzanie budową i jest szanowany. To też farta żeśmy mieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, no na własnych błędach 🙂
Fajnie jest być blisko z rodzicami, tak bezinteresownie i z szacunkiem. Znam mnostwo osob co nie mają szacunku, ja bym tak nie umiała. Np pamiętam w liceum jak niektore koleżanki mowiły do mamy jak gadały przez tel ' chyba Cię pojebało' albo ' nie wpierdalaj się, siedź cicho' 😮 😮 ja bym dostała niezły łomot za takie słowa a zresztą nawet bym tak nie umiała powiedzieć do rodzicow czy rodziny 🤪
Jesteś jedynaczką i zawsze będą Ci bliscy 🙂 A faceci nie potrzebują aż takiego kontaktu z mamami, ale dobry kontakt raz na miesiąc w dorosłym życiu przydałby się 😉

Twoj kot probuje zwrocić na siebie uwagę, pewnie cały czas masz z niego kupę śmiechu;D moj już jest za stary na takie zabawy, ale co chwilę przychodzi i miałczy, no oczywiście miski puste.


U mnie podobnie z rodzicami. Nigdy też nie mówiłam w towarzystwie o mamie czy tacie stara czy stary jak byłam młoda, nie mogło mi to przejść przez usta. I tak by o tym nie wiedzieli, więc nie chodziło o łomot, ale nie mogłam ich tak nazwać 🙂 Łukasz trochę częściej się kontaktuje z mamą, ale jak jedzie to na godzinę najwyżej. Sama go wyrzucam.

Kasia to ja się wynoszę do Szczecina. w Łodzi cały czas pada 😞 Nawet do samochodu by jechac po te prezenty mi się nie chce iść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady ja też nie umiałam tak powiedzieć. Czasem jak coś wymknęło mi się starzy, ale to dawno, ale że stara czy stary to nieee 🥴 no i dobrze,że go wyrzucasz 🙂 rodzicow trzeba odwiedzać, nawet w razie focha czy kłotni trzeba dbać o więzy 😁

Ggulek, noo już mu mowiłam 😜 celibat na całego 😎 ale ja ostatnio tak się chwaliłam,że taka ochotnicza jestem do bara bara ale gdzieś od tygodnia mi przeszło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona nie dziwię Ci się, że przeszło skoro nie okazuje, że go kręcisz 🤢 Nie daj się!
Widzę, że tu temat o mieszkaniach. My na razie wynajmujemy mieszkanie bo rodziców mamy w innych miastach i jak dostanę po studiach umowę na czas nieokreślony jak mój to będziemy brać kredyt, innej opcji nie widzę przy tych cenach mieszkań w Krakowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobiła mnie ta internistka - wysłała mnie do poradni diabetologicznej 😞 Po obiedzie idę się zarejestrować, ciekawe jakie terminu mają 🥴 Plusem jest to że dostalam L4 i do środy posiedzę sobie w domu. A teraz może to jest najgłupsze co mogę w tej sytuacji zrobić, ale idę zajeść smutek wafelkami Hanuta, w końcu mam niedocukrzenie, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Dobiła mnie ta internistka - wysłała mnie do poradni diabetologicznej 😞 Po obiedzie idę się zarejestrować, ciekawe jakie terminu mają 🥴 Plusem jest to że dostalam L4 i do środy posiedzę sobie w domu. A teraz może to jest najgłupsze co mogę w tej sytuacji zrobić, ale idę zajeść smutek wafelkami Hanuta, w końcu mam niedocukrzenie, nie?


A miałaś poziom glukozy badany w pierwszym trymestrze? Co Ci wtedy wyszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, no teraz to w ogole mi się nie chcę, ale jak jeszcze kilka dni temu nie wiedziałam,że go nie pociągam to już jakoś mi się nie chciało 😞 ja też liczę 7 miesiąc i to od wczoraj 😎 😎

Lady, a zwinąć panel z rajstop pod brzuch i założyć panel ze spodni na brzuch?

Leliva, kurde to nie mogł od razu wysłać Cię do diabetologa;/ haha tak tak tłumacz się niedocukrzycą 😁 no ale w sumie to musisz się docukrzyć przed dzisiejszą rejestracją diabetologiczną, bo jeszcze jak Cię przebadają a tu cukier taki niski, uuu to musisz jeszcze z 2 batony zjeść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
leliva napisał(a):
Dobiła mnie ta internistka - wysłała mnie do poradni diabetologicznej 😞 Po obiedzie idę się zarejestrować, ciekawe jakie terminu mają 🥴 Plusem jest to że dostalam L4 i do środy posiedzę sobie w domu. A teraz może to jest najgłupsze co mogę w tej sytuacji zrobić, ale idę zajeść smutek wafelkami Hanuta, w końcu mam niedocukrzenie, nie?


A miałaś poziom glukozy badany w pierwszym trymestrze? Co Ci wtedy wyszło?


Kochana powiedz, ze jestes w ciazy i poza kolejnoscia powinni Cie przyjac, ja tak mialam z endokrynologiem. Poszlam do rodzinnego z przeziebieniem i powiedzialam ze ginekolog podejrzewa ze cos z moja tarczyca nie tak i spojrzala na mnie i powiedziala ze faktycznie jej sie nie podoba i dala mi skierowanie, a na skierowaniu napisala - pilne ciąża, i w ten sam dzien mnie przyjeli bo tak normalnie to sie czeka z pół roku ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, na początku ciąży miałam badaną glukozę na czczo i wyszło mi wtedy w normie, a teraz podczas próby glukozowej na czczo też miałam tylko delikatnie obniżony wynik (lekarz powiedział, że jest do przyjęcia), a po dwóch godzinach poleciał w dół na łeb na szyję, czyli tak jakbym za dużo insuliny wydzielała.

Obdarzona, każdy powód jest dobry, żeby sobie osłodzić życie 😉

Zbieram się do tej poradni, trzymajcie się cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, ja bym chyba nie wybaczyła Michalowi jakby tak do mnie powiedzial ;-) a co do cellulitu to mam go juz prawie poniezej kolan, moje cale cialo oblewa cellulit ;( załamka, dobrze ze na pysku go nie mam, bo cycki zacellulowaciałe ;-) nie mowie o brzuszku bo poki co na razie jest piekny i napiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, ja to samo, ale u gin. Jakieś babcie po 50-tce a nawet więcej i ja się trochę wepchałam. No sorry, one na pewno nie były w ciąży. Choć to kobiety starsze i trzeba ustąpić, ale ja jeszcze śpieszyłam się na autobus 😎

sprzątam i sprzątam.. dziś kurze na celowniku. Potem idę do siostry po przybory papiernicze gdyż pada deszcz w cholerę i pizga jak na syberii a ja muszę na jutro skądś skombinować kartkę na 18-tkę a nie mam transportu do miasta żeby kupić. Sama się tym zajmę. Prezentu nie mam, ale kasy naładuję w kartkę i będzie zajebiście 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po obiadku.Musze malego wygonic spac tylko szczurek maly nie za bardzo chce.

Biore sie za ta nasza pralnie,bo noc mniezastanie.

Co do lekrzy to ja tez jestem ciekawa na kiedy do tego kardiologa sie dostane.Heheh....moze sie uda po znajomosci 🙂W poniedzialek zobacze co mi powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, no ja mojemu prędko nie wybaczę, celibat ma jak w banku 🙂 niech spada, z wieprzkiem się kochać nie będzie 🙃
Nooo ja mam to samo, na cyckach nie mam jeszcze celulitu, a brzuszek też najpiękniej się prezentuje 🙃 napięty i błyszczący 🙃 tylko włosy mam na pępku i takie w ch*j od kąd w ciąży jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, ja to samo, ale u gin. Jakieś babcie po 50-tce a nawet więcej i ja się trochę wepchałam. No sorry, one na pewno nie były w ciąży. Choć to kobiety starsze i trzeba ustąpić, ale ja jeszcze śpieszyłam się na autobus 😎

sprzątam i sprzątam.. dziś kurze na celowniku. Potem idę do siostry po przybory papiernicze gdyż pada deszcz w cholerę i pizga jak na syberii a ja muszę na jutro skądś skombinować kartkę na 18-tkę a nie mam transportu do miasta żeby kupić. Sama się tym zajmę. Prezentu nie mam, ale kasy naładuję w kartkę i będzie zajebiście 🤪



ejjj......grzecznie sie upominajac ja tez mialam urodzinki prawie jak 18-ste 😉Ale do mnie kartki z kasa to juz nie laska wyslac 😠
Ja ci dam raffaelo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...