Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, to tez masz takie paluszki jak kurczaczek 🙂 🙂 a to najwyzej jak kupi ten pierdzionek to sie pozniej go zmniejszy 🙂
Astrunia, a moze Dawida ciocia jakos odtworzy, ze tak powiem Twoj skarb?;( wspolczuje Ci, ja mam sentyment do takich rzeczy i chyba bym go zaniesła 🙂

Mała moja od wczoraj tak mnie kopie w prawy bok, że zaczyna to coraz bardziej boleć, wczoraj ojca swojego pierworodnego skopała, aż nie wierzył, że taka malutka istotka ma już tyle siły 🤪 po mamusi ma powera w raczkach pewnie, bo w domu zawsze ja słoiki odkręcałam 🙂 🙂
Ja na obiad mam wczorajszego kurczaczka, którego Michaś przyrządził 🙃

Wczoraj dzwoniła do mnie kolezanka, ktora ma coreczke 1,5 miesiaca, ze jest z malutka w szpitalu 😞 caly czas placze, nic nie je i ulewa jej sie bardzo czesto, zrobili jej badania z krwi i moczu i nic nie wykazaly 😞 ciekawe czy to nie jakis refluks... Biedne malenstwo 😞 😞 pół nocy mi sie snily jakies glupoty, szpital, moja Marysia, jakies brzuchy. Kuzwa masakiera :/

A gdzież to nasza sprzatajaca bez przerwy Agatka sie podziewa? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się totalnie nie chce gotować dzisiaj, ale mam udka, więc wrzucę do piekarnika i niech siedzą 😉
Słonko wyszło, na dworze dzisiaj u mnie całkiem nieźle. Spacer z rana mamy z niuniem zaliczony, potem może pojedziemy do parku, albo do babci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzisiaj słońce 😮 Aż dziwne. No ale nie narzekam, oby jak najdłużej taka pogoda 🙂

A tak a propos tego Burger Kinga to mi się przypomniało jeszcze coś co do dziwnych połączeń smakowych. Spróbujcie kiedyś zjeść frytki z Mc Donalda mocząc je w lodach. To jest naprawdę smaczne 😁 I to przed ciążą nawet mi smakowało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
A, chciałam Was postraszyć,że mi po pierwszej ciąży stopy urosły o ponad 1 numer, bo zawsze miałam 36, a po ciąży 37,5 i tak już zostało. 😁


no ja tez zawsze nosiłam 37-38 zalezy jakie buty, a teraz juz zawsze 39 kupuje. takze chyab norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nosiłam 38 zwykle, a od jakiś 2-3 lat noszę zazwyczaj 39. A w ciąży jeszcze nie byłam. Może stopy po prostu rosną trochę 😉 Mogłyby mi urosnąć wszerz, a nie wzdłuż to by mi łatwiej było buty kupować, bo tak to wszystkie za szerokie :/ Bez paseczków szpilki czy baletki takie tylko wsuwane zawsze muszę sobie wybić z głowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz wrocilam d doktorka.Co za lekarz.....hasło roku,ale nie mdleje Pani podczas ataku?Ja mówie,ze nie,bo zaraz sie klade i czekam,az wszystko przejdzie.A to dobrze,bo po co brac tabletki 😮
Ciśnienie podczas ekg 150/90 puls 100.Ledwo oddychalam.Ale w czwartek jade to mi holter beda zakladac.Zobaczymy co tam wyjdzie.
A byla tez dziewczyna z patologii ciazy z tym samym.Heheheh...ja wole w domu byc i sama jezdzic na konsultacje.

Wtryniam pierogi,a maly spagetti 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
z rana skocxylismy po hoinke i mam piekniusią, czeka na oprawienie, dzis ja wstawimy zeby się pzryzwyczaiła do naszego domu 🙂
Majka ma spać ale pta z łózeczka zamknieta w pokoju słysze odgłosy ale w dupie mam nie wchodze bedzie co bedzie
izunia wysokie masz to cisnienie i tetno, ja wiem że jak jest pierwsze powyzej 140 to xle i to zawsze połozna mi mowiła ale ja raczej z tych co 110 120 mają więc normalne 🙂
u mnie dzis schabowy 🙂
w pokoju u Majki coraz wiecej miejsca mysle że jutro bedzie całkiem opróźniony 🙂 mama mi pomogła posprzatać
jutro Majka do taty mojego a my z mama na zakupy godzinne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
hejo
z rana skocxylismy po hoinke i mam piekniusią, czeka na oprawienie, dzis ja wstawimy zeby się pzryzwyczaiła do naszego domu 🙂
Majka ma spać ale pta z łózeczka zamknieta w pokoju słysze odgłosy ale w dupie mam nie wchodze bedzie co bedzie
izunia wysokie masz to cisnienie i tetno, ja wiem że jak jest pierwsze powyzej 140 to xle i to zawsze połozna mi mowiła ale ja raczej z tych co 110 120 mają więc normalne 🙂
u mnie dzis schabowy 🙂
w pokoju u Majki coraz wiecej miejsca mysle że jutro bedzie całkiem opróźniony 🙂 mama mi pomogła posprzatać
jutro Majka do taty mojego a my z mama na zakupy godzinne



uuu to zapas gotówki jest?My chyba w piątek pojedziemy jak mąż będzie 🙂Wczoraj był w Belgii po sklepach polatac,ale nic nie kupil.Mial kupic dla siebie plaszczyk i buty wlwganckie,ale ocieplane.I dupa.Ale ja juz go zmobilizuje w piatek ....mysle,ze wszystko bedzie kupione 🙂Bo ostatnio nic nie bylo w sklepach.

Idziemy ubierac od NIko choinke....mega wypasiona-biedna ma anoreksje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 ja właśnie wrociłam do domu. Jestem wściekła 🥴 dostałam L4, jak się okazało wystarczyło powiedzieć prawdę a nie ściemniać. Narzekałam na pachwiny i na plecy aż przesadnie, na bolące nogi to powiedział że to normalne. A na końcu dodałam, że często mi brzuch twardnieje. Od razu L4 i kazał mi zostać w szpitalu, ale powiedziałam, że nie i teraz żałuję. Mogłam zostać. Ale tyle załatwiania i w ogole 😞 muszę w domu leżeć. Przepisał mi magnizum czy magzin czy nie wiem nie chce mi się iść do torby, nospę 2 opak. i gaviscon na zgagę- jebie 🥴 bo to syrop 🥴 jak krople żołądkowe 🥴

Astra, z tym pierścionkiem to ja bym się chyba zadręczyła na śmierć 😞 o moj też się boję zaręczynowy bo jest taki zajebisty, że zawsze boję się że mi wpadnie do syfonu albo go zgubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...