Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mulant to ty się odzywiasz 🙂
ja jakoś ostatnio mniej Poli czuje ale własnie bardziej na dole jakby gilgotanie,
czasem walnie porzadnie a czasem leze i zastanawiam sie kiedy ja ja osattanio czuła, gadałąm ostatnio z Michałem kiedy Maja tak konkretnie waliła ze aż łzy miałąm i chyba jeszcze ma troche czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ewci@ napisał(a):


mulancik to dałas czadu z tymi kilogramami. a ile ty wazyłas przed ciaza??
ja poki co jestem niecałe 0,5 wiecej niz przed, ale schudłam 5kg. wiec w sumier przybrałam 5,5 kg prawie.


62kg ważyłam 😠


to w sumie nie strasznie mało. myslałam ze z 50kg. bo takie własnie maja predyspozycja zeby 30kg przytyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Kurde bylismy wczoraj w restauracji piłam ze szklanki i juz mi sie cos robi na ustach.Oszaleje.....bardzo czesto tak mam.

Co do kg to ja czuje,ze 100kg bedzie jak nic do porodu 😮


nie wiem czy mozna ale na zajady witamina b i znikna zaraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Kurde bylismy wczoraj w restauracji piłam ze szklanki i juz mi sie cos robi na ustach.Oszaleje.....bardzo czesto tak mam.

Co do kg to ja czuje,ze 100kg bedzie jak nic do porodu 😮


W pierwszej ciąży też tyle przytyłaś? W jakim czasie Ci się udało to zrzucić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, chyba małasie naprawde w sylwka prxzekreciła, bo teraz sie rusza, i po tej stronie co byla pupa czuje jakies mniejsze elemnty, nie wiem, nogi czy rece bo takie małe. chyba ze nogi tak podwineła ale chyba niemozliwe. kurde, ale jestem ciekawa 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Kurde bylismy wczoraj w restauracji piłam ze szklanki i juz mi sie cos robi na ustach.Oszaleje.....bardzo czesto tak mam.

Co do kg to ja czuje,ze 100kg bedzie jak nic do porodu 😮


W pierwszej ciąży też tyle przytyłaś? W jakim czasie Ci się udało to zrzucić?



Z Niko wazylam 92kg jak do porodu ladowalam 😉A wyjsciowej wagi nie pamietam,ale tez duzo przytylam.Ale co do spodku wagi sie nie martwie.Przy dwojce dzieci i cycku zlece w oczach.Tak mialam po Niko.Wazylam 52kg,chodzacy wrak czlowieka bylam.Wzrost mam 172cm.Jakos to bedzie z ta nasza waga po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Kurde bylismy wczoraj w restauracji piłam ze szklanki i juz mi sie cos robi na ustach.Oszaleje.....bardzo czesto tak mam.

Co do kg to ja czuje,ze 100kg bedzie jak nic do porodu 😮


W pierwszej ciąży też tyle przytyłaś? W jakim czasie Ci się udało to zrzucić?



Z Niko wazylam 92kg jak do porodu ladowalam 😉A wyjsciowej wagi nie pamietam,ale tez duzo przytylam.Ale co do spodku wagi sie nie martwie.Przy dwojce dzieci i cycku zlece w oczach.Tak mialam po Niko.Wazylam 52kg,chodzacy wrak czlowieka bylam.Wzrost mam 172cm.Jakos to bedzie z ta nasza waga po porodzie.


Waga ma szansę zlecieć przy codziennym domowym "aerobiku" przy dzieciach, ale skóra może być w masakrycznym stanie. Szczególnie jak się rodzi po 25. Ja już mam wrażenie, że mi się naciąga do granic możliwości, aż się brzuszek świeci, choć dużo nie przytyłam. Musisz pamiętać o solidnym smarowanku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Kurde bylismy wczoraj w restauracji piłam ze szklanki i juz mi sie cos robi na ustach.Oszaleje.....bardzo czesto tak mam.

Co do kg to ja czuje,ze 100kg bedzie jak nic do porodu 😮


W pierwszej ciąży też tyle przytyłaś? W jakim czasie Ci się udało to zrzucić?



Z Niko wazylam 92kg jak do porodu ladowalam 😉A wyjsciowej wagi nie pamietam,ale tez duzo przytylam.Ale co do spodku wagi sie nie martwie.Przy dwojce dzieci i cycku zlece w oczach.Tak mialam po Niko.Wazylam 52kg,chodzacy wrak czlowieka bylam.Wzrost mam 172cm.Jakos to bedzie z ta nasza waga po porodzie.


Waga ma szansę zlecieć przy codziennym domowym "aerobiku" przy dzieciach, ale skóra może być w masakrycznym stanie. Szczególnie jak się rodzi po 25. Ja już mam wrażenie, że mi się naciąga do granic możliwości, aż się brzuszek świeci, choć dużo nie przytyłam. Musisz pamiętać o solidnym smarowanku 😉



wiesz co u mnie juz ni ema ratunku.....rozstepy sa straszne po pirwszej ciazy.Smaruje sie smaruje.
Chcialam Wam sie pochawlic rysunkiem na brzuszku,ale mi jest wstyd wygladu brzucholka ☺️

Maz pastuje wykladzine,ale sapie-hihihihi.Niech wie co ja przezywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze niech pastuje. Trudno żebyś Ty to teraz robiła. Ja dziś po wypastowaniu mebli (takimi ściereczkami specjalnymi, nie była to ciężka robota) zaatakowałam jeszcze mopa i umyłam panele w dużym pokoju, bo mój wczoraj poodkurzał i kurze powycierał. I oczywiście plecy mnie bolą. Teraz siedzę na dupie i pomalowałam paznokcie 😜 Tak się człowiek wyrywa czasami, bo już dupa od siedzenia boli. A potem się dostaje za swoje i plecy bolą.
Nudzi mi się 😞 Zaczęłam szukać łóżeczka, ale coś mi się żadne nie podoba :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Dobrze niech pastuje. Trudno żebyś Ty to teraz robiła. Ja dziś po wypastowaniu mebli (takimi ściereczkami specjalnymi, nie była to ciężka robota) zaatakowałam jeszcze mopa i umyłam panele w dużym pokoju, bo mój wczoraj poodkurzał i kurze powycierał. I oczywiście plecy mnie bolą. Teraz siedzę na dupie i pomalowałam paznokcie 😜 Tak się człowiek wyrywa czasami, bo już dupa od siedzenia boli. A potem się dostaje za swoje i plecy bolą.
Nudzi mi się 😞 Zaczęłam szukać łóżeczka, ale coś mi się żadne nie podoba :/


heheeh...ja tez na allegro szperalamJedno mi sie podoba i chyba wlasnie je zamowie.Tylko musze zmierzyc miejsce w sypilani czy bedzie pasowac i dobrze wygladac w tym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
http://allegro.pl/monica-lozeczko-120x60-biale-z-szuflada-i2011648409.html?source=oo

Te mi wpadlo w oko 🙂


Ładne tylko u mnie kolorystycznie by nie pasowało do sypialni 😞 Choć to chyba sobie w końcu odpuszczę.
Ja czytam jakieś bzdurki i znalazłam taki artykuł:
http://www.graziadaily.co.uk/fashion/archive/2012/01/02/victoria-beckhams-daughter-harper-seven-dresses.htm
Victoria w siódmym niebie, że sobie laleczkę urodziła 😜 Choć nie powiem sama bym niektóre jej sukieneczki z chęcią przygarnęła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
sztunia, nie wiesz ile razy moge sie pimafucortem smarowac?? bo ja juz wziełam 2 z 3 przepisanych globulek pimafucin i smaruje pimafucortem i nie widze jakiejs specjalnej róznicy. kurde... a moze z lekiem nie trafili, mzoe to jakies drozdze a nie grzyby. po swietach od słodyczy mi wyszly.

mulancik to dałas czadu z tymi kilogramami. a ile ty wazyłas przed ciaza??
ja poki co jestem niecałe 0,5 wiecej niz przed, ale schudłam 5kg. wiec w sumier przybrałam 5,5 kg prawie.



wiesz co mnie nie mówiła gina że mam jakieś ograniczenie, miałąm smarować aż zejdzie, fakt tylko że ja się prawie wcale nie smarowałam, ale mnie też coś swedziec zaczyna i smaruje pipe rano i wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Powiedzcie mi mamuśki, czy nakładany przewijak to na każde łóżeczko można kupić osobno i będzie pasować czy trzeba łóżeczka od razu z przewijakiem szukać?



Mi sie wydaje,ze do kazdego lozeczka pasuja przewijaki te usztywniane.Doczytałam do standartowych 120x60 pasuja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
To łóżeczko mi wpadło w oko:
http://allegro.pl/lozeczko-przewijak-materac-mis-venge-kurier-5-zl-i2008654329.html

Nie znam się zupełnie jaki materac najlepszy :/



hahahah...ja tez sie nad tym zastanawiam.Ale chyba bardziej mi pasuje białe,bo sypialnie mamy cala białą.Te jest sliczne 🙂materac mam gryczano -kokosowy jak dobrze pamietam.Odkupilam od kolezanki,bo ma nowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...