Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa Lady ten mój to do auta mnie nie chciał wpuścić jak zrobiłam sobiee rude, a ostatnio jak obcięłam to przejechał obok mnie i olewka 😁 a jak wrócił i wsiadłam, to całą drogę tylko fajki palił i się nie odzywał. Wchodzimy do domu,a on: "to kiedy Ci odrosną?" 😁 on to najbardziej lubi jak mam czarne i długie,a mnie się taki fryz szybko nudzi. Przed ciążą byłam mocno opalona, jakoś mi się to najbardziej podobało w zestawieniu z rudymi włosami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
ewci@ napisał(a):

ja jak byłam w ciazy z zuzia to poznałam tu na brzuszku dziewczyne co taka była roznica, i to parka była, i powiem ci ze pisała mi ze załuje ze tak pozno. za duza roznica jak an dzieci. zero kontaktu prawie i w ogole.... macierzystwo sie starsznie w czasie rozciagneło. tylko ona nie pracuje, i nie pracowała wcale... takze jestw domku dla dzieci tylko...

Ja mam brata młodszego o 5 lat i tak mnie całe życie wkurwiał,ze najchętniej skróciłabym dziada o głowę 😁 a teraz taki fajny gość z niego wyrósł i dopiero w sumie od niedawna mamy z sobą świetny kontakt. Ale w dzieciństwie to masakra jakaś byłą. Ja go kochałam bardzo jak się urodził, umiałam go pilnować, zmusiłam rodziców, by nazwali go Łukaszkiem i był dla mnie jak lala 🙂 taki śliczny, kręcone włoski... a potem aniołeczek zaczął się zamieniać w małpiszona. NA moim najładniejszym zdjęciu z komunii ten szczerbaty małpiszon pokazuje mi za plecami fucka 😁
Chyba nie muszę mówić,że mnie podle sprzedawał rodzicom póżniej ze wszystkim... 🤨 teraz jak wspominamy to się śmiejemy, ale ileż on mi krwi napsuł...ech 😁

I jestem teraz z perspektywy czasu zła na siebie,ze nie zdecydowałam się na dziecko wcześniej...bo to jednak 4 lata będą Ale chyba lepiej jak dziewczyna ma starszego brata, niż jak brat ma starszą siostrę - tak mi się wydaje i żyję myślą,że to sie u nas sprawdzi 😉


Astra to u mnie tak samo, mój brat jest o 5 lat młodszy 🙂 i zawsze były dymy między nami 🙂 tłukłam Go jak cholera, on mnie nie, bo bał się mnie 🙂 czasami jak wspominam to jak Go biłam to robi mi się przykro, ale zaraz potem śmieję się 😉 i też jak wspominamy to się śmiejemy z tego wszystkiego, najbardziej utkwiła mi sytuacja jak bawiliśmy się w dentystę, ja miałam w ręku cyrkiel i udawałam, że to wiertło 🙂 a on w ostatniej chwili powiedział, że jednak nie chce się bawić i zaczęliśmy się szarpać, bo ja koniecznie chciałam wiercić 🙂 i tak się szarpnął, że ten cyrkiel wbiłam mu prawie na wylot w rękę 🙂 ale ryczał, a ja razem z nim bo bałam się, że lanie dostanę 🤪 🤪
Teraz za to świata poza sobą nie widzimy 🙂 mój brat zwariował na punkcie Marysi, będzie Jej chrzestnym, kupuje jej pościel, kocyki i inne pierdy ;-) kupuje jej więcej niż ja 🙂
Obdarzona, ja właśnie wpierniczam zupkę buraczkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe wiesz, bo rude to wredne 😁
Mój były też zawsze gadał, że wszystkie kolory włosów są ok oprócz rudego, a najlepszy ciemny. Nie wiem co to za uprzedzenie skoro niektórym bardzo pasuje ten kolor. A Łukasza jak poznałam to miałam taki rudawy kasztan, a potem stopniowo coraz bardziej rude, więc się chłopak od początku przyzwyczaił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady właśnie też mi róż wpadł do głowy, ale mój się nie zgodzi 😁
Astra z tym różnie jest, mój ma siostrę 4 lata młodszą i mają kiepski kontakt. A moja kumpela ma brata 5 lat młodszego i są strasznie zżyci. Najwięcej zależy od charakteru i od 'równego' traktowania przez rodziców 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Lady coś w tym jest, bo mój jak mnie poznał to miałam czarne i długie, i zawsze mi mówi,że taką mnie brał 😁 haha
Kasia, mój brat teraz też będzie chrzestnym, u Bartka by był, ale był wtedy gówniarzem bez bierzmowania heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Mojego za to kręcą naturalne rude 😜 A jak mówię, że farbnę się na rudo to nie nie, najlepiej CI w naturalnych 😜 Faceci mają narąbane 😜


A jaki masz naturalny kolor?

Tak w ogóle to mogłybyście jakieś swoje fotki powstawiać, nawet sprzed ciąży. Tylko Sztunia chyba ma, a innych sobie trzeba wyobrażać 😜 Ja swoje długo miałam w galerii, ale usunęłam skoro inni nie wstawiają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Mojego za to kręcą naturalne rude 😜 A jak mówię, że farbnę się na rudo to nie nie, najlepiej CI w naturalnych 😜 Faceci mają narąbane 😜


A jaki masz naturalny kolor?

Tak w ogóle to mogłybyście jakieś swoje fotki powstawiać, nawet sprzed ciąży. Tylko Sztunia chyba ma, a innych sobie trzeba wyobrażać 😜 Ja swoje długo miałam w galerii, ale usunęłam skoro inni nie wstawiają 😉

Lady taki średni brąz. Dałabym gdyby galeria była widoczna tylko dla zalogowanych czy znajomych, a tak to jest do wglądu publicznego :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiula super wygladasz
ja normalnie ledwo docyztałam, ale nie dam sie głodowi, idę zrobić lane kluchy i naleśniki 🙂
ciotki poszły o 15 z jednej zrobiło się 3 wiec była szał pał bo kazda z dzieckiem 🙂
ja tez miałam kiedys rude, potem blond jak kasia a teraz mam ciemniejszy kolor, ale przy nastepnej wizycie musi się bardziej zblondzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też wszyscy mowią że jak urodzę Filipka to za rok czy dwa zaś urodzę, że tak się tylko mowi, że się nie będzie miało dzieci. Ale zależy od sytuacji, jak ktoś nawet co jest bardzo młody, jest na swoim , ma ślub to wiadomo,że może planować i chce.Ale jak ktoś nie ma wykształcenia, nie jest zbyt na swoim, ma malutkie mieszkanko i ślubu nie ma to nie będzie się planować jak np. ja 🙂

Ja kocham rude włosy i uwielbiam naturalne rudzielce. Sama mam piegi, i oczy co prawda brązowe i byłam rudzielką przez ok. rok ale niestety, czułam się źle, ale jak nie raz widzę te rude kobitki to aż zazdroszczę 🙂

Jaaa ale Kasia 😁!! ładna jesteś 🙂 brzuszek i fryzurka piękna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...