Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bym chciała mieć takie jak teraz, ale bez rozstępów 🙂
U ginka wszystko bardzo dobrze, malutka zdrowiutka jak rybka, drapała się palcami od stópki po nosku, jutro wrzucę Jej fotkę z usg, waży 1700 🙂 pani doktor powiedziała, że to idealna waga do tego tygodnia ciąży 🙂 Michał jak zobaczył buźkę w 3D to nie mógł się nacieszyć, z resztą ja też 🙂 jest piękna, prześliczna i tak strasznie mocno Ją kochamy 🙂 🙂

Też idę spać, jutro jadę do Stargardu odwiedzić mamuśkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się z Lady 🙂 w czarnych długich mega czarny seksowny kocur z pazurem 🙂 chociaż teraz też ślicznie 🙂 jak to się mówi ładnemu to we wszystkim ładnie 🙂 na buzi ciąża w ogóle Cię nie zmieniła 🙂 no ja też teraz przypakowałam 14 kilo a to moje dziecię jakieś takie małe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaa Astra aleś Ty kobita z charakterem 😁 widać to po zdjęciu 😁 ładne oczy 🙂 i włosy i w ogole wyrazistą masz urodę 😁

Kasia, oo to super że masz już taką dużą Marysię 😁 pochwal się zdjęciem koniecznie 😁

ja wstałam sobie, i jem śniadanko. Nie wyspałam się 😠 ohh co za życie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się kiedyś bałam morfologii, a teraz w ciąży tyle kłują, że już mi to obojętne 😉

W ogóle co jazda. Kupiłam coś na allegro i zapłaciłam przez "płacę z allegro" nawet nie sprawdzając adresu sprzedającego, a teraz patrzę, że firma jest z najbliższej od mojego bloku większej ulicy. Toż to nawet z jednej poczty nie wyjdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, haha to nie źle:P no ale rozkojarzenie zdarza się każdej 😁
co do morfologii ja też zawsze nie przepadałam ale teraz wiem że nie uniknę tego 😁 największy mam strach jak widzę jakąś nie kompetentną laborantkę co mi kurde krew ma pobierać w tedy już jestem posrana. 2 razy miałam jedną i tą samą babkę co jej 2 razy igła upadła i coś tam, ale się na nią spojrzałam, żeby nawet nie probowała mi tej samej wbić choć chyba by tego nie zrobiła bo by ją wyjebali z roboty, ale po jej postawie i wyglądzie nie zdziwiłabym się:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, haha to nie źle:P no ale rozkojarzenie zdarza się każdej 😁
co do morfologii ja też zawsze nie przepadałam ale teraz wiem że nie uniknę tego 😁 największy mam strach jak widzę jakąś nie kompetentną laborantkę co mi kurde krew ma pobierać w tedy już jestem posrana. 2 razy miałam jedną i tą samą babkę co jej 2 razy igła upadła i coś tam, ale się na nią spojrzałam, żeby nawet nie probowała mi tej samej wbić choć chyba by tego nie zrobiła bo by ją wyjebali z roboty, ale po jej postawie i wyglądzie nie zdziwiłabym się:/


A ja to zawsze jak idę na pobieranie krwi to wszystkie pielęgniary reagują: "O Bożeeee, a gdzie Pani ma żyły?? O jest jakaś jedna, ale marna".
No i nie raz pokłują mi obie ręce, bo ta marna im pęknie, potem mam siniaki. Ale już wiem, że to tylko zależy od ich umiejętności. Teraz chodzę do tej samej przychodni co mój gin przyjmuje i tam babeczka zawsze jest jedna i ta sama w laboratorium i ona jakoś zawsze za pierwszym razem trafi, nie pękają mi żyły i nie mam siniaków. Tak samo mam jedną taką w miejscu gdzie mój lekarz rodzinny przyjmuje. A jak jakaś inna się trafi albo gdzieś indziej pójdę to zwykle jestem poharatana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia ale ci dzidzia rosnie 🙂 fajowsko

ja to się kroplówek bałam, pierwszy raz miałam przy Mai jak ją rodziłam, a jak podczas porodu zobaczyłam że jak rekę zginałam przy parciu co sobie noge trzymałam krew mi do tej rureczki szła, to zaczęłam panikowac że umre to lali ze mnie na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, moja koleżanka też miała problemy żeby jej żyły znaleźli.
Ja miałam raz siniaka po pobraniu , jakoś w 16 tyg czy nie pamiętam, ale był taki dłuuuugiiiii od tego zgięcia szedł w lewo i w prawo w gorę i w doł.

Sztunia, haha z ta kroplowką też bym się śmiała:P

Kurde. Dziś to powalone jest ciśnienie, albo za niskie albo za wysokie bo ja zawsze reaguję na ciśnienie. Miałam takie piękne plany, że zetrę kurze ale nie da rady 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam coś lenia. Spałam długo i jeszcze teraz próbowałam się zdrzemnąć na kanapie, ale mi Lola co chwilę włazi i smyra wąsem po nosie. Muszę się ruszyć do Biedronki, bo dziś nie stać mnie na zrobienie niczego innego na obiad jak tylko makaronu z serem białym, śmietaną, cynamonem i cukrem 😉 Po pracy przyjedzie mamusia to może jeszcze rogaliki z ciasta francuskiego ulepię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, bo ja mam ten ryj taki pospolity 😁 Już chyba z tysiąc razy słyszałam "ja panią to chyba skądś znam" 😁 albo ostatnio od kuriera: "pani mama to chyba pracuje w sklepie mięsnym, bo taka pani podobna" (pomijając fakt,że moja mama mieszka w chuj drogi stąd 😁 ). W ogóle koleżanki kiedyś do mnie miały pretensje,że je olałam w Poznaniu na starym mieście, bo mi machały, a ja udałam,ze ich nie znam. To też nie byłam ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, dziś chyba taki dzień leniwy. Też miałam dziś spać do 10 ale oczywiście Figa obudziła mnie ostrzeniem łap o kanapę i zaczęła miałczeć i po spaniu 😠

Astra, łe tam pospolita może Ty po prostu JESTEŚ SŁAWNA! może Ty jesteś very important person a my jeszcze o tym nie wiemy 😁 haha ale z tym mięsnym to niezła akcja 😁 haha:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...