Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Sztunia piękna z Was para a figurę to miałaś zajebistą 😁
Ewcia z tymi dodatkowymi kg to nie przesadzaj bo bardzo ładnie wyglądasz i z mężulkiem też pięknie 🙂 Wyślę Ci na priva foto, żeby było sprawiedliwie, a nie chcę znowu na forum umieszczać. 😜


dzieki 🙂 hehe, własnie swoje usunełam. nio ja na tym weselnym miałam kg, a teraz pewnie mam dalej tyle samo tylko dzidzia w brzuszku ejst, wiec troche mnie sciagneło od maja 😉 dzieki ciazy. mam nadzieje ze tym małej nie zaszkodze, wazy odpowiednio do wieku ciazy, mimo ze ja mam malo kg an plusie teraz. i ze po ciazy ssac cyca jeszcze zessie ze mnie i mzoe bede wazyła swoje upragnione 65kg 🙂 tylko ciekawe co ja ze skóra z brzucha zrobie wtedy?? moze poprosze podczas ew. cesarki zeby mi ja wycieli, hehe, ale to chyab niemozliwe, niestety

Kurde też chciałabym 65 ważyć, ostatnio tyle miałam w liceum 😁 A z malutką jak prawidłowo rośnie to wszystko ok 😉 U mnie komukolwiek mówię, że jestem 5 na plus to wielkie oczy, czy to nie za mało 😁 Ale ja ważyłam już trochę za dużo wcześniej, więc oddałam chyba jej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Sztunia piękna z Was para a figurę to miałaś zajebistą 😁
Ewcia z tymi dodatkowymi kg to nie przesadzaj bo bardzo ładnie wyglądasz i z mężulkiem też pięknie 🙂 Wyślę Ci na priva foto, żeby było sprawiedliwie, a nie chcę znowu na forum umieszczać. 😜


dzieki 🙂 hehe, własnie swoje usunełam. nio ja na tym weselnym miałam kg, a teraz pewnie mam dalej tyle samo tylko dzidzia w brzuszku ejst, wiec troche mnie sciagneło od maja 😉 dzieki ciazy. mam nadzieje ze tym małej nie zaszkodze, wazy odpowiednio do wieku ciazy, mimo ze ja mam malo kg an plusie teraz. i ze po ciazy ssac cyca jeszcze zessie ze mnie i mzoe bede wazyła swoje upragnione 65kg 🙂 tylko ciekawe co ja ze skóra z brzucha zrobie wtedy?? moze poprosze podczas ew. cesarki zeby mi ja wycieli, hehe, ale to chyab niemozliwe, niestety

Kurde też chciałabym 65 ważyć, ostatnio tyle miałam w liceum 😁 A z malutką jak prawidłowo rośnie to wszystko ok 😉 U mnie komukolwiek mówię, że jestem 5 na plus to wielkie oczy, czy to nie za mało 😁 Ale ja ważyłam już trochę za dużo wcześniej, więc oddałam chyba jej 😉


ja włąsnie tyle wazyłam pzred zuzia, o wadze z liceum nei wspominam, bo jak zaczynałam studia to miałam wage 52kg. a potem zaczełam w akademiku z moim mezem jesc i juz 5 lat zrobiło swoje. pzred zuzia wazyłam 65kg, dobiłam pod koniec prawie do 80kg, i potem zeszło po ciazy ale tylko tyle co dziecko, lozysko i reszta, podczas 1,5 rocznego karmienia tez nic nie ubyło prawie, bo mała na nic nie uczulona i ja jadłam co chciałam. potem usuneli woreczek,schudłam 5kg i myslałam ze jeszcze troche mi sie uda,a tu dupa 😞 ciesze sie ze teraz w ciazy mało przytyłam, mam nadzieje ze nie kosztem małej, moze jak spadnie to sie zawezme i wróce do 65kg.
PS> chyba kupie wózek dla dziecka dla matek biegajacych i bede latac z mała a nie chodzic, wiecie ze jest cos takiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Sztunia piękna z Was para a figurę to miałaś zajebistą 😁
Ewcia z tymi dodatkowymi kg to nie przesadzaj bo bardzo ładnie wyglądasz i z mężulkiem też pięknie 🙂 Wyślę Ci na priva foto, żeby było sprawiedliwie, a nie chcę znowu na forum umieszczać. 😜


dzieki 🙂 hehe, własnie swoje usunełam. nio ja na tym weselnym miałam kg, a teraz pewnie mam dalej tyle samo tylko dzidzia w brzuszku ejst, wiec troche mnie sciagneło od maja 😉 dzieki ciazy. mam nadzieje ze tym małej nie zaszkodze, wazy odpowiednio do wieku ciazy, mimo ze ja mam malo kg an plusie teraz. i ze po ciazy ssac cyca jeszcze zessie ze mnie i mzoe bede wazyła swoje upragnione 65kg 🙂 tylko ciekawe co ja ze skóra z brzucha zrobie wtedy?? moze poprosze podczas ew. cesarki zeby mi ja wycieli, hehe, ale to chyab niemozliwe, niestety

Kurde też chciałabym 65 ważyć, ostatnio tyle miałam w liceum 😁 A z malutką jak prawidłowo rośnie to wszystko ok 😉 U mnie komukolwiek mówię, że jestem 5 na plus to wielkie oczy, czy to nie za mało 😁 Ale ja ważyłam już trochę za dużo wcześniej, więc oddałam chyba jej 😉


nio ja w ciazy z zuza, startowałam 65kg i schudłam na poczatku niecałe 2,5 kg,a teraz z Iga schudłam 5kg od wagi poczatkowej. wiec od moich 75 kg z kawałkiem dopiero niecałe 2 przytyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Oj dziewczyny dzidzie wyciągną przy karmieniu, do tego jeszcze dieta do karmienia, noszenie dziecka, noszenie wózka po schodach. To dopiero będzie aerobik 😉 Ja właśnie wierzę, że to okazja do osiągnięcia upragnionej wagi 🙂


hehe u mnie długotrwałe karmienie nic nie sciagneło 😞 i diety nie było 😞 noszenie dziecka tylko rece umiesniło 🙂 hehe a wózek mam w garazu i nigdzie go dzwigac nie musiałąm. kurde wyglada na to ze mi za dobzre jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Hehe lady też mam taką nadzieję, że wreszcie przy małej zmobilizuję się do uzyskania upragnionej wagi 🙂
Ewcia, a mogłaś np. nabiał bez ograniczeń jeść? Bo ja nie wiem jak się bez tego obędę 🤪 A o tym wózku nie słyszałam 😜


na poczatku spokojnie, ograniczyłam i powoli wprowadzałam, ale masło roslinne szybko zastapiło normalne masło, piłam kawe z duza iloscia mleka(a nie kawy) i jadłam serki potem. spokojnie mogłam. moje dziecko nie miało zadnej alergii, tylko na cytrusy ale to potem wyszło, a ja sie nie objadałam cytrusami po urodzinach wiec nie zwróciłam na to uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Hehe lady też mam taką nadzieję, że wreszcie przy małej zmobilizuję się do uzyskania upragnionej wagi 🙂
Ewcia, a mogłaś np. nabiał bez ograniczeń jeść? Bo ja nie wiem jak się bez tego obędę 🤪 A o tym wózku nie słyszałam 😜


na poczatku spokojnie, ograniczyłam i powoli wprowadzałam, ale masło roslinne szybko zastapiło normalne masło, piłam kawe z duza iloscia mleka(a nie kawy) i jadłam serki potem. spokojnie mogłam. moje dziecko nie miało zadnej alergii, tylko na cytrusy ale to potem wyszło, a ja sie nie objadałam cytrusami po urodzinach wiec nie zwróciłam na to uwagi.

To spoko 😉 A z kolkami też większych problemów nie miałaś? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜


to chyba jest marzenie niejednej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜

hehe to nieźle ja 174 i jak ważyłam 65 miałam płaski brzuch i w ogóle dobrze się czułam 😉 Czyli wagą nie można się do końca kierować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, moja siostra przy karmieniu też nic a nic nie zrzuciła... 😞 karmiła 10 miesięcy synka i przed ciążą była normalna, a po ciąży już puszysta i tak jest do dziś. Boję się że mnie spotka ten sam los 😞

Sztunia, tak tak skopiowałam tylko że wycięłam Twoją twarz 🤪 🤪 😎 nie no żartuję 😁

mi się marzy waga 52-54 kg więcej nie oczekuję od losu 😞 obejrzałam barwy, m jak miłość. Siostra z siostrzeńcem tak mi zgnietli brzuch że masakra. Biedny Filip dopiero teraz doszedł do siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜


to chyba jest marzenie niejednej 🙂


Że też zamiast silikonów nie mogą wymyślić czegoś w stylu przeszczepiania tłuszczu z różnych partii ciała do cycków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜


to chyba jest marzenie niejednej 🙂


Że też zamiast silikonów nie mogą wymyślić czegoś w stylu przeszczepiania tłuszczu z różnych partii ciała do cycków 😁


jest cos chyba takiego ale do ujedrniania, ale głowy sobie nie dam uciac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜


to chyba jest marzenie niejednej 🙂


Że też zamiast silikonów nie mogą wymyślić czegoś w stylu przeszczepiania tłuszczu z różnych partii ciała do cycków 😁


jest cos chyba takiego ale do ujedrniania, ale głowy sobie nie dam uciac 🙂

Jest jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Sztunia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
170cm, ale ja właśnie mam lekkie kości. I u mnie waga 55 to taka idealna. Ważąc 57-58 miałam całkiem zacną oponkę 😉 Jakby ten tłuszczyk nie mógł się zamiast na brzuchu to na cyckach kumulować 😜


to chyba jest marzenie niejednej 🙂


Że też zamiast silikonów nie mogą wymyślić czegoś w stylu przeszczepiania tłuszczu z różnych partii ciała do cycków 😁


jest cos chyba takiego ale do ujedrniania, ale głowy sobie nie dam uciac 🙂


Coś kiedyś widziałam, że jest ale właśnie nie do powiększania biustu. Jakoś tłuszczem wypełniają nierówności podskórne, jakieś blizny chyba też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja to bym sobie powiekszyła tylko dygam
ale marze o wiekszych, takie jak teraz mam by mi wystarczyły


Też bym się bała. Poza tym w dotyku takie nienaturalne są i można stracić czucie w sutkach :/ Czasem gdzieś migrują te silikony i jeden cycek jest niżej drugi wyżej, albo pod pachy włażą. To już wolę swoje jajka sadzone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...