Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
O matko Kasia rewelacyjne to zdjęcie. Super wszystko widać.

No super, super, zdrowa jest jak rydz i najważniejsze, że obróciła się główką do dołu 🙂
Kurde ta technika tak poszła do przodu, że szok 😲 a moja lekarka ma w ogóle najlepszy ultrasonograf w całym Zachodniopomorskim ;-) i kocham ją, bo jest cudowną kobietą 🙂 jarała się naszą dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
O matko Kasia rewelacyjne to zdjęcie. Super wszystko widać.

No super, super, zdrowa jest jak rydz i najważniejsze, że obróciła się główką do dołu 🙂
Kurde ta technika tak poszła do przodu, że szok 😲 a moja lekarka ma w ogóle najlepszy ultrasonograf w całym Zachodniopomorskim ;-) i kocham ją, bo jest cudowną kobietą 🙂 jarała się naszą dzidzi 🙂


Chyba się w końcu skuszę na to 3D tylko muszę specjalnie na nie pójść. To jest super pamiątka.

Kasia ty właściwie jesteś o tydzień do przodu przede mną to moja pewnie jest na podobnym etapie rozwoju 😁 I już wszystko tak ładnie widać i nosek i usteczka. Nie no rajcuję się. Pokazałam to zdjęcie też mojej przyjaciółce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
owszem oby w terminie 🙂 ale juz prawie luty wiec juz niebawem 😆
Chociaz ja urodzzilam prawie miesiac przed terminem.
A teraz juz ma poltora roczku i nozke zwichnieta a problemy mi stwarzaja zeby dac skierowanie na przeswietlenie 😠 dzisiaj jade na pogotowie i tam bez problemu mi ja przeswietla bod dziecko kuleje a lekarka kazala mi smarowac dwa dni mascia rozgrzewajaca-jak vick-do przeziebien, i w piatek spowrotem mam tam isc po 'skierowanie'... ahh nic nie pomoga lekarze zawsze pod gorke.
tak z ciekawosci, nie pamietam nicku ale dziewczyna stad ma miec blizniaki i tak mnie ciekawi czy parka czy podwojne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja pierdziele, co za dzień! muszę sobie chyba zrobić drugiej kawy bo nie udoje dalej z takim zmęczeniem.Mogłabym iść spać, ale to zaś w nocy będzie lipa, już za poźno na drzemkę 😞


Ja też mam dziś oczy na zapałki. Jeszcze mnie ósemka wciąż męczy 😞
Zaraz przyjdzie mama to może się trochę rozbudzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
O matko Kasia rewelacyjne to zdjęcie. Super wszystko widać.

No super, super, zdrowa jest jak rydz i najważniejsze, że obróciła się główką do dołu 🙂
Kurde ta technika tak poszła do przodu, że szok 😲 a moja lekarka ma w ogóle najlepszy ultrasonograf w całym Zachodniopomorskim ;-) i kocham ją, bo jest cudowną kobietą 🙂 jarała się naszą dzidzi 🙂


Chyba się w końcu skuszę na to 3D tylko muszę specjalnie na nie pójść. To jest super pamiątka.

Kasia ty właściwie jesteś o tydzień do przodu przede mną to moja pewnie jest na podobnym etapie rozwoju 😁 I już wszystko tak ładnie widać i nosek i usteczka. Nie no rajcuję się. Pokazałam to zdjęcie też mojej przyjaciółce 🙂


Lady zapisz się zapisz jeśli masz możliwość, to niesamowita pamiątka już na całe życie 🙂 mój Michciu tak się cieszył, że myślałam, że się popłacze ze szczęścia ;-)
Obdarzona, przyjedź do mnie to Cię zaprowadzę do mojej ginki na USG 🙂
Idę jeść łazanki bo dostałam od mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa chyba ze tak 🤨 szkoda ze tak ludzi robila w balona 🤨
Ale niedawno bylo tez glosno o innej z trojaczkami i na forum Rzeszow tez sie uaktywnila z tym samym zdjeciem 2 + 1pusty zarodek....
No takcy juz oni sa, dodatkowo dzisiaj mialysmy szczepienie i z lecie kolejne i znowu za nie zaplace 500zl tak jak ostatnio-zdzierusy...
a wy jak sie czujecie? moja kolezanka ma na 1 luty termin wiec juz w kazdej chwili moze isc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
aaaa chyba ze tak 🤨 szkoda ze tak ludzi robila w balona 🤨
Ale niedawno bylo tez glosno o innej z trojaczkami i na forum Rzeszow tez sie uaktywnila z tym samym zdjeciem 2 + 1pusty zarodek....
No takcy juz oni sa, dodatkowo dzisiaj mialysmy szczepienie i z lecie kolejne i znowu za nie zaplace 500zl tak jak ostatnio-zdzierusy...
a wy jak sie czujecie? moja kolezanka ma na 1 luty termin wiec juz w kazdej chwili moze isc 🙂


Aniołek gdyby nie ból kręgosłupa i pachwin to w ogóle nie czułabym, że jestem w ciąży ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy leniuchy tylko 3 strony WSTYD!!!!
byłam na zakupach ale nic nie kupilismy t-shirt i miseczki dla Mai, lipa jak byk 😞

Michciu Maję usypia, ja umyłam zlew w kuchni bo już zalazł na maxa
powiesiłam pranko, Michciu pościel zmeni na pachnącą i do wyrka trzeba stópki grzać
hmmmm powinnam się golić, aaaaaaaaa jutro przed samą wizytką opitolę boberka 🙂

aaaa i upilismy szczotkę i grzebyk z Kubusiem puchatkiem dla Poli, Maja wybierała, polew z niej mam na maxa, a jest taka kumata że szok. Pokazuje nam gdzie jest jej pokój i gdzie Poli, a wogóle dziś miała jazdę na brzucha bo non stop go dotykała cąłowała i tuliła 🙂

dobranoc kruszynki

aniołek a kiedy drugie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteście wredne 😞 nic się nie odzywacie 😞

Sztunia, Maja już zakochana w siostrze pewnie 😁 bo jakiś czas temu nie czaiła że jest dzidzia w brzuchu 😁 tzn. tak mowiłaś z 2 miesiące temu 🙂

ja się wykąpałam i czeszę włosy. Jutro idę oddać mocz i krew pobrać. Zajebiście mi się nie chce 😞

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny, jestem spowrotem. na izbie zrobili mi KTG , nie mam skurczy zadnych. dostałam nystatyne na infekcje moja i zobaczymy. lekarz mówi ze brac nospe i duzo odpoczywac jak mnie tak brzuch boli. okazało sie ze starszny nawał bab na tym ostrym dyzurze i było jedno wolne miejsce na patologii a ja i jeszcze jedna dziewczyna na izbie. w sumie doszli do wniosku ze mi sie nic okropnego nei dzieje wiec jak bedzie cos nei tak znów to mam przyjechac innego dnia. a narazie leczenie nystatyna.w sumie to sie ciesze, bo ajkso tylko wyjechałama taka byłam za Zuza steskniona, ze chyba bym tam nie wylezała. a na izbie taki gorac był ze szok, lezałam z tym KTG, na plechac, krzyz nawalał na maksa, mała wkurzona chyba ze taka zwiazana, scisnieta, kopała na wszytskie strony az sie lekarz smiał ze tak nawciskałam ten przycisk, hehe, ale mówie ze oszalała. wiec mnie tak od srodka zmolestwoała i ledwo zyje, a zaraz zakładam czopa i ide spac. ciekawe czy tym razem mi pomoze, lekarz mówił ze gwarantuje, ze bedzie ok. to troche inaczej działa niz pimafucin. takze zobaczymy. pzrede mna 10 dni etgo swinstwa. jak dobzre pamietam to wypłaywa potem cały dzien wiec chyba mnie podpaski czekaja. brrrr

ale hurra bo jestem z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ona dwa meisiaće temu była całkiem inna niż teraz, teraz zrobiła sie kumata na maxa i jak gada szok 🙂
no i ma kontakt z malutkim dzidziem wiec chyba pochytała 🙂

ewcia to super że jesteś, no ja po tych globulkach też non stop w podpasce, albo wkładdce, a to gówno na żółto jaskrawo wychodziło bleeeeeeeeeeee, ale dzisiaj pierwszy dzień bez wiec idę się kąpać i goodnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@ to super, że w miarę okej wszystko 🙂 to Ci Igusia dała wycisk hihihi 🙂 moja dzisiaj jakiegoś szału dostała, już o 5.30 jak poszłam siku to zaczęła akrobacje i tak przez cały dzień, teraz leżę na lewym boku to wypycha nóżki i chce żebym się położyła na prawym boczku, bo księżniczkę uciskam 😉 ale jestem twarda i się nie obrócę 🙂
Idę się umyć i ogolić bo chyba się szykuje jakieś małe unga bunga 🤪

Tak więc dobranoc boberki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
co do łózeczxka to moja znajoma go nie kupuje stwierdziła że bedzie spac z mężem i niemowlakiem a ja się zastanawiam jak długo da radę tak spać albo że nie będzie używać pampersów tylko pieluchy tetrowe no bo o środowisko trzeba dbać a ja sobie pomyślałam że komuna to była w latach 80 :P
a no i chce dawać krowie mleko niemowlakowi bo mają krowy i dużo mleka 🤢


O kurwa 😮
Sory, nie mogłam się opanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...