Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
hej brzuszki 🙂

Właśnie zjadłam drugie śniadanko, pierwsze już jadłam o 4 😜
Jak dobrze, że mam gołąbki z wczoraj nie będę musiała stać dziś przy garach 😉
Ej dziewczynki tak się zastanawiam co tam u fikumiku bo ostatnio pisała, że czop jej odchodzi i ma coraz mocniejsze skurcze no a wczoraj się nie odzywała 🥴 Hmmm.... Może urodziła? 🤪

Hmmm no właśnie też mnie to wczoraj zastanawiało 🙂 trzeba do Niej napisać smska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
strzała
u mnie kolejne uderzenie tsunami, mogłabym moejgo chłopa dzis zajebać, pokroić zakopa i niech sie pierdoli, uffff

u nas tez słonko ale wieje, Maja po basenie spi smacznie, potem na obiad do siostry

ewcia ja kupiłam ziajke na dwór żeby pycholka troszkę chronić, no i też zależy jaka skórke bedzie miała bo Maja czesto miała podraznienia i trzba było smarować

fikumiku łer ar ju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musiałam zostawić mojego bidoka 😞 Leci z niego dołem i górą, w nocy w ogóle nie spał, ma gorączkę i kości go bolą 😞 Zawiozłam mu rano węgiel, Stoperan i sucharki i wróciłam do rodziców. Wygląda bidny jak nieboszczyk 😞
A ja też się czuję jak zombie, bo odzwyczaiłam się od swojego dawnego łóżka w moim pokoju u rodziców i kiepsko spałam. Za twarde jest :/ Dziś też nocuję u rodziców. Mam nadzieję, że do jutra mu przejdzie.

ewci@ ja też nie puchnę, po prostu z tych 8 (teraz to już chyba 9 kg) ładnych parę gram mi weszło w gębę. Nie miałam nigdy drugiego podbródka, a teraz mam. Zresztą nawet na tych zdjęciach co ostatnio dawałam w pepitce widać, że ta gęba ulana taka się zrobiła. Tak się zastanawiam czy to szybko po porodzie zniknie, bo to ewidentnie jest od przytycia. Woda mi się raczej nie zbiera. Pierścionki, buty pasują wszystkie sprzed ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant bo zaraz urodzisz z nerwow 🙂

Ej w ogole nie śpimy 😁 rodzimy, bo nuda jak nie wiem.

Wczoraj jęczałam mamie , że mogłabym wczoraj albo dzisiaj urodzić, bo taka nuda że masakra. Nie no na serio, nie cierpię niedzieli.
Jeszcze krem na rozstępy mi się kończy, zajebiście byłoby jakbym urodziła to bym zaoszczędziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam jeszcze poczekam, ale co niektóre z Was mogłyby już rodzić 😜
Np Ty Obdarzona 😉 Nic Cię tam nie bierze? 😉
Jak Ci się skończy krem możesz pożyczyć od Filipka oliwkę i się posmarować 😉

A co do chłopów to szkoda nerwów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy Wam się wściekły, widzę 😎 jak nie chore, to rozrabiają 🤢 😁
A mi się nudzi, nawet nie mam się z kim pokłócić, mój wróci z roboty po 20:00, ale pewnie będzie zmęczony i ogólnie będziemy się miziać i herbatki będzie mi podstawiał, bla, bla...a ja się będę żalić jak to mi źle i niedobrze, jaka jestem gruba i brzydka,a za chwilę i tak zeżrę wielka czekoladę i pójdziemy spać...Jutro też się nie będzie kiedy pokłócić, bo cały dzień bedzie w trasie - pozostaje wtorek, bo ma wolne 😁

Łe, fikumiku, odezwij się, chyba,ze się rozpakowałaś 😁

Zaliczyłam z dzieckiem spacer, ale zapędziliśmy się w łąki, a tam piździ, jak w ruskim cyrku, poszlismy do dziadków i trochę tam został, potem po niego pójdę... na razie cappuccino i czekoladowy torcik lodowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nogi mi wchodza do dupki,glebiej niz sa 🙂Kupilam klapki pod prysznic.Jasna cholera rozmiar 41 😮Zawsze mialam 39-40.
Piersi mnie bola,ale tak jak przy karmieniu dziecka 🥴
Wogole brzusio mnie boli w tym miejscu gdzie sie dzisiaj uderzylam 😞


Ale bylismy na wypasionym obiedzie.....ja jem duzo,ale to byla mega porcja.Beda miec chlopaczki na kolacje,bo zabralismy do domu kluski,kotlety i kapuste.Kotlet byl taki duzy jak talerz 😮

Teraz sie zajadam Raffaello 😜
Kupilam dzisiaj dla blizniaczek super bluzy w Smyku po 25 zl byly.Podam przez ciocie od tej kolezanki,bo gdzie ja jej sie jeszcze zwale na łeb z odwiedzinami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady wiem że krem po porodzie będzie potrzebny, ale teraz jest potrzebny jak na gwałt bo szybko się rozciąga wszystko. Ja na brzuchu mam rozstępy już na dole 😞

Kika, hm..no chyba mnie nie bierze nic 😞 jedynie te bole przepowiadające i twardniejący czasem regularnie brzuch ale wszystko się urywa i nic się nie dzieje 😁

Czekam na czopka 😁 kiedy on odejdzie? może przy porodzie dopieero? a może go przegapię?

Izunia, mnie też tak bolą piersi, tzn suty mnie bolą jakbym karmiła, choć nigdy nie karmiłam ale mam wrażenie jakby murzyńskie plemię mi suty wyssało 😮 jakbym teraz urodziła, to nie wiem... bym chyba z zaciśniętymi zębami karmiła:/

ja też jem pomarańczę 😁 ryj mi wykręca na lewo i prawo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...