Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wow, obdarzona, to niezła Twoja siostra - wulkan energii skoro znajduje czas na tyle zajęć 🙂 Fajnie,ze się realizuje zawodowo, ale szkoda,że jednak troszkę kosztem dziecka...tyle,że zwróć uwagę jak dużo teraz jest dzieciaków, których rodzice niby pilnują, a i tak komputer jest na pierwszym miejscu i siłą odciągnąć nie można... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, noo fajnie i jej zazdroszczę, zresztą mam wrażenie, że rodzice ją faworyzują troche przez to. No właśnie kosztem syna robi to.
Wydaje mi się, że dziecko własnie ciężko jest od kompa odciągnąć, dlatego boję się o Filipka. Chyba będę musiała go zaszczepiać innymi zajęciami i mu wydzielać kompa jak Ty Bartkowi 🙂

Lady, hehe co do pedagogow, nauczycieli i w ogole wszystkich zawodow: szewc bez butow chodzi 🙃 🙃

Kasia, a no rzeczywiście 🙂 Mama mnie pociesza i mowi,że urodzę 3 dni przed terminem, ale mowi tak żeby mi nie było smutno bo nie chcę przenosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu gołabki 😠Ja tez chce .....

Ja sie najadlam łązankami.Wszystko bylo super do czasu jak kazalam mezowi doprawic.Jak zawsze przesadzil z pieprzem.Ale coz zjadlam,bo slinka mi sama leciala 🙂

Zaraz zrobie mezusiowi kawke ,sobie inke,a pozniej niech ksiaze lata na miotle.Znowu Pani z ubezieczenia przyjedzie 😠Mam nadzieje,ze dzisiaj juz maz sie zdecyduje na jakies ubezpieczenie.

U nas sloneczko swieci 😁
Wiecie co dzisiaj podczas sprzatania ......umylam okna.W łazience i w duzym pokoju.Juz patrzec nie moglam.Maz powiedzial,ze chyba bardzo chce urodzic w lutym 🤪 🤪Ale spokojna glowa.....jestem wysoka wiec naciagac sie nie musialam 🙂



A gdzie Wy wszystkie jestescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, cóż za optymizm 😮 😁

Ja już to pierdzielę,że jestem tłustą świnią, mój chłop waży tylko 4 gramy (sic!) więcej ode mnie (tzn ja se tak mówię, bo jak się ważyliśmy to ja byłam w koszulce tylko, a on w dżinsach i w ogóle ubrany, więc chuja prawda) Masakiera jakaś. A właśnie sobie jajca gotuję i będę jeść.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Nightmare, hm.. wszystkie mamy spuchnięte nogi 😞


ja nie, mnie nic nie puchnie jestem tylko tłustą świnią 😞


U mnie to samo 😞 Nie puchnę, ale przemieniam się w prosię 😞 Ostatnio jak byłam u okulisty podeszłam do optyka by mi okulary poprawił, bo mi się poluzowały i zjeżdżają z nosa. Na stole miał lusterko, więc widziałam swoją gębę ulaną od dołu. Drugi podbródek. Załamało mnie to. Nie wiem czy są jakieś ćwiczenia na tłuszcz na gębie 😜 Przecież to chyba samo po urodzeniu nie zejdzie taki świński ryj 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nudzi. Ugotowałam jajca i co dalej z nimi?
Zaraz zmasakruję blenderem paprykę z cebulką, zmieszam z żółtkami, nafaszeruję białka i będę jeść najpierw oczami,żeby potem w żołądek mniej weszłooooo.... 🤢 🙃 😁


Ciekawe, jak tam nasze świeżo upieczone mamuśki i dzieciaczki... 🙂 ale im zadroszczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chrum chrum
ja wpierdalalam tiramisu, oby do jutra coś zostało bo to w końcu na niedzielny obiad do mojej siostry zrobiłam

mnie ryj wiem że zejdzie, ja najgorsza kape mam z łapami, mam takie ramiona jak potwór jakiś i taką skórę na nich jak na krokodylu, wszystko mam zjebane ogólne wiec trezba wydalic i zabrac za siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaapsik kurwa i aaaaapsik 😠
pierdolca zaraz dostanę.

Zrobiłam te jajca, ale zalałam je galaretką z bulionu i żelatyny z groszkiem i szynką 🤪 czekam aż się zastygnie i będę miała dzisiaj ucztę 🙂
Synuś opierwiaszczył stos kanapek i ogląda Stewarda Malutkiego, mam chwilkę spokoju wreszcie 🙂

A ze słodkiego nie mam nic...była kinder czekolada, ale to no wlaśnie - "była"...wrzuciłam kiwi, banany i pomarańcze do miksera, brakło mleka, a wyszło gęste jak uj, więc dolaliśmy wody mineralnej i się opiliśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...