Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale sobie pospałam:P no poszło nie wiem jak, ale sama zrobiłam 85% wszystkich zadań, ale ile z tego jest dobrze to nie wiem:P muszę mieć 30 % aby zdać, i aby mi się udało bo takto będzie lipa:P
hehe, tak co do tych kilogramow też się boję:/ co prawda stoję teraz w miejscu z wagą, ale wiecie:/ w ogole moja mama jak dziś na mnie czekała pod szkołą, to się nudziła przez 3 godziny i poszła i kupiła kaftanik i body rozm. 56 , całe zwykłe białe, a body też białe i zwykłe takie delikatne z takim wzorkiem też białym 🙂 słodko:P i moja mama już nie umie się doczekac i dziś tak gadałyśmy i stwierdziłyśmy , że jak dobrze pojdzie to poczuję ruchy w przeciągu 5-9 tyg 😁 bo moja mama poczuła ruchy w połowie 4 miesiąca z pierwszym dzieckiem:P ja już nie mogę się doczekać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaa... mamuusie leniwe... 😁
Ja idę na usg ale nie tylko... z lekarką muszę się na jakieś inwazyjne umówić ale nie wiem jakie babka wybierze. Tych prenetalnych boję się najbardziej i tego jakie wyniki będą. No ale trzeba myśleć pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love hehe no ja mam nadzieje, że jeszcze przyjdą:P
Ggulek ja się nie stresuję, tylko podniecam, bo tyle się już proszę o to usg, bo chcę zobaczyć, bo za pierwszym razem nic nie widziałam 😞
Mulant- a jak są te genetyczne usg to chyba dopochwowo? no tak się pytam bo chcę żeby moj chłopak zobaczył dzidzie a pipki i tyłka nie musi widzieć hehe:P
Ja bym chciała na to genetyczne, ale nie wiem od kiedy można i od kiedy się opłaca. Chyba tak ok 20 tyg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane to ja sama musze jeździć do rzymu.... kurde koszmar... w piatek ostatni raz i najbardziej mnie przeraża bo w jedna str prawie 1000 km... choooooleraaaa.... powaznie az sie boje jechac ;/
Prenetalne to masz inwazyjne i bez inwazyjne. Na wykrycie chorób genetycznych. Ja już się kwalifikuję na inwazyjnę bo mialam brata chorego. No ale licze ze bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...