Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eh... się rozpisały!! 🙂 Ja nie czytam bo za duzo tegoo 🙂
Jutro chyba zlapię burzę u mnie bo wracam dzisiaj do domu... zmęczona, w pocie czoła, koszmar! Ale wracam!
No i po wizycie u lekarza... Wyniki krwi rozszyfrowane ale jest w miarę w normie wszytsko. Z usg nie dostałam zdjęcia bo i zaa to mam płacić a nie miałam gotówki przy sobie... No i reszta tez w pożądeczku.. Kurcze jak się cieszę!!!
Myslę że do 20 bed w domku więc smigam dalej... kąpiel i leniuchuję reeszt weekendu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obdarzona moja jedna kruszynka 3.7, a druga 4.2. I znowu różnica 0.5 cm co mnie troszkę nie pokoi.
Ja dopiero do domu dojchalam, ale i tak się dziwie że tak szybko mi posżło. Dzisiaj 15 godzin za kierownica spędziłam. Chyba mój rokord. A mając nadzieję na burzę trafiłam na upał... hm... wlasciwie to duszno jest- a temp. 32st. Okropnie jest. Ciężko się oddycha :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefre bo ja w jedną strone mam cokoło 800 km do niej i nie zbyt przyjemnie dla mnie zebym musiała jeździć do niej do tydzien czy tam co 2. Wolę kogoś bliżej. Będzie znacznie wygodniej i zdrowiej. Z resztą nie mam co się przyzwyczajać bo i tak jeszcze 2 razy bede musiała zmieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za milutkie powitanie 🙂.
Dopiero dziś mogłam odczytać Wasze posty, bo u nas była jakaś awaria internetu w weekend.
Love to naprawdę daleko masz do lekarki i czym prędzej ją zmień, bo podróże potrafią być wykańczające.
Jak minął Wam weekend. U mnie pracowicie - sprzątałam z moim piwnicę, by wszystkie niepotrzebne rzeczy tam zanieść, by było jak najwięcej miejsca w domku 🙂 no i żeby nie robić tego z wielkim brzuszyskiem 🙂. Hmm co do brzuszka u mnie waga nadal stoi, mam tylko nadzieję, że nie będę miała nagłego skoku, bo boję się tych wstrętnych rzeczy na r..., które mogą pojawić się na brzuchu.
Miłego dzionka dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁 Sorry, że tak długo nie pisałam, ale coś się stało z brzuszkiem. net:/ poprostu nie dało się wejść, bo pisało wciąż ' brak połączenia z serwerem' ale już się da, choć i tak są problemy 🙂
Ja wracam z usg! 😁 no normalnie mowie wam jak zajebiście 😁
Miałam badaną przezierność karkową i kość nosową 😁 i wszystko jest w porządku 🙂 dzidzia cały czas spała i nie dało się zbadać przezierności, bo musi się ruszać:P ale potem się obudziło i skakało i cudowało:p jest takie słodkie 🙂 dostałam 1 zdj, ale to po kryjomu bo coś tam 🙂 jeszcze zdjęcie jest w pomniejszeniu, i dodałabym je, ale wątpię czy coś by było widać, bo muszę najpierw zrobić zdj telefonem:P
Zaraz poczytam resztę postow 😁 i nadrobię wszystko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super 🙂
U mnie było z kolei odwrotnie bejbik się tak ruszał, że doktor spokojnie zbadał przezierność, ale za to tak fikał, że nie można było znaleźć kości nosowej na początku. Tak to już jest... ale najważniejsze, że wszystko oki z bobasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...