Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dajcie spokój ta pogoda jst pojebana
wychoodzę z domu wieje zimno, więc ja puchówka szalik, podkeżdzam pod market słońce 100 stopni więc się nie rozpinam bo mówię zaraz wejde do sreodka to się rozbiore, wózek dziecko pot na dupie, tak samo spowrotem, a teraz deszcz pada, i jak tu człowiek ma być zdrowy.
Aaaa mój tata ma dziś urodziny i cały misterny plan pojechania dziś do Ikei chyba znowu runął w gruzach, ważne że już prezent dostał więc siedzę spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
sorki dziewczyny ze pszeszkadzam love a tak zapytam boli cię kregosłup bo ja ledwie chodze? a to dopieto 7 tydzień mam

na początku zawsze boli 🙂 mnie czasami bole ze az wstac sie nie da, ale to jak np dluzej siedze albo jak sobie poduchy pod plecy nie podloze... ale to dlatego ze juz mam taki brzuch... tzn troche duzy 🙂 a to mysle ze ci zdazy jeszcze przejsc... prawie kazda w ciazy tak ma. Nie koniecznie w mnogiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
lovedzis o.k nawet posprzatałam troche tylko te plecy i cycki napitalaja

hehe 🙂) no to sprzątaj... ale sie nie przemeczaj za bardzo 🙂 ja już w sumie prawie nic nie robie bo sie mecze troche 🙂 a z cyckami wspolczuje... chyba dla mnie to gorsze bylo niz przyjaźn z kibelkiem. Ale teraz nie narzekam bo troszke wieksze sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...