Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Czytała któraś może "Zwierciadło piekieł" Mastertona? Bo ściągnęłam mbooka i zacznę dziś pochłaniać. 😜


Ja czytałam i to była moja pierwsza jego książka, którą przeczytałam. Bardzo fajne. Podobny klimat do Omena jeśli oglądałaś 🙂

Wytarłam kurze i lustra i wygrzebałam kurz z szyn od suwanych drzwi w szafie 😎 Teraz kawka i ciasteczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam 🙂

Skończyłam czytać tego "Rzeźnika drzew" i źle się czułam,ze nie mam w planie nic nowego, więc pomyślałam,ze przerwę w czytaniu Mastertona miałam za długą i musze coś z niego strawić hehe

Ja już jedną szafkę ogarnęłam...Końca nie widać, nie widać, nie widać, nie widać.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stopka śliczny brzucholek. Jaki juz duży 🙂
Co do wyprawki to ja mam już większość w domu i część w drodze, bo właśnie dopiero zamówiłam brakujące rzeczy. Torbę spakuję trochę później, bo ja to kwietniówka jestem i mam termin na 3 kwietnia 🙂 Póki co nie ma oznak by się niunia wcześniej na świat wybierała, a po USG połówkowym nawet mi wyznaczyli 8 kwietnia. Także u mnie póki co jeszcze nawet łóżeczko nie złożone, ale już kupione 😉 w lutym chcemy wózek kupić. Już jest upatrzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja nie czytałam:/

kurcze nie ma nigdzie eucerinu! a liczy się każda godzina. Co mam zrobić 😞 czy jest coś do 50 zł co mi pomoże?


Na Allegro kup i zamów kurierem będzie na jutro 😜 I dużo taniej niż w aptece bez kitu.

Astra rozstępy jej doskwierają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kurde. No ale na allegro jest tylko jeden 😞 i to moj M będzie musiał mi zamowić a on pracuje i śpi bo ma nocki. A ta mustella pomaga?


Gdzie jeden. Tu masz taniej ale wysyłka pocztą w ciągu 2 dni:
http://allegro.pl/eucerin-olejek-pielegnacyjny-125ml-gratisy-i2065709724.html
Tu masz trochę drożej z przesyłką i wysyłka kurierem może być w ciągu 24 godzin:
http://allegro.pl/eucerin-naturalny-olejek-piel-125ml-ciaza-rozstepy-i2067237565.html

Ale powiem ci, że parę dni Cię nie zbawi. Smaruj teraz brzuch i uda zwykłą oliwką póki nie przyjdzie ten Eucerin. Grunt to dobrze nawilżać skórę. Od oliwki też się robi bardziej elastyczna. Możesz sobie też trochę oliwki do kąpieli do wody dodawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, ja dużo słyszałam o tym całym no scar, to jest jakiś krem z perłą czy z jakąś muszlą, już nie pamiętam - koleżanki tak chwaliły. Ja mam maleńkie, prawie niewidoczne rozstępiki (ale ja je widzę 😠 ) i smaruję zwykłą perfectą mama. Znikają mi już powoli. Nie mam skłonnosci do wielkich rozstępów na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady, ja zawsze po kąpieli na mokrą skórę się smaruję oliwką w zelu z johnsona i dopiero delikatnie sie wycieram. Stały zabieg, jak dla mnie efekt bombowy.


Ja zwykle dodawałam do kąpieli, a już obowiązkowo latem po opalaniu. Skóra w ogóle nie schodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie oglądam wózki na allegro i tyle tego jest ze szok poprostu..... upatrzyłam sobie jeden w sklepie u mnie w miescie ale na allegro jest on o 360zl tańszy wiec po co przepłacac . chcialam wam wstawic link do tego wózeczka ale jestem nowym użytkownikiem i nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...