Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Model bardzo fajny. Mi się 10 podoba w sumie i dla dziewczynki i dla chłopca. Ale chyba bym dla swojej jednak chciała coś z różowym wybrać 😉



dla dziewczynki to juz cos z kolorkiem musi byc 😉


Izunia numer 3 jest spoko, ten 39 faktycznie troszke zbyt ciemny.
Ja oczywiscie tez bede kupowac z różowym motywem. A model faktycznie fajny, ja dostane w spadku stelaz Mutsy Slider, tylko musze dokupic gondolke i fotelik do auta, bo spacerowke tez dostane w spadku wiec duzo zaoszczedzimy 😉



to fajnie 🙂Kolezanka ma ten wozek zielony i bardzo sobie chwali.I nie jest drogi.Zobaczymy jeszcze u nas w hurtowni co tam maja.
Ja musze miec kola pompowane,bo u nas na drodze jest kosta granitowa iiiii bedzie dziecko skakac na spacerku.Szybkie usypianie i wymioty beda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, no tak w sumie przekonamy się na własnych dzieciach i to zweryfikujemy ale jak Ty chodzisz na szkołę to ja lubię to czytać 😁

Izunia, zajebisty wozek też się nad nim zastanawiałam. Ja zawsze chciałam dla dziewczynki nr 19 ten fioletowy a dla chłopca nie wiem, chyba ten co Nikow ybrał, albo ten czarny na końcu albo nr 11:P
Co do prezentow to na pewno coś Ci mamusia zafunduje fajnego 🤪 🤪

Kasia, też tak sobie myślę czasem 'babo ogranicz się z tym żarciem' ale nie da się noo 😞
Wy macie te rurki i nawet sobie je chwalicie, też zastanawiam się na ich kupnem, bo na dwor wychodze tylko w 1 leginsach, ktore są ocieplane, są badziewiem jakimś i jeszcze oczko im poszło w dupie i w kroczu więc tylko tuniki mogę do nich nosić.

pokroiłam kiełbaski, boczki i mięska na bigosik, mama zajmie się resztą 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Mulant, ej ale to od kiedy wiesz, że to synek? bo ja w tedy musiałam nie doczytać 😁
ale ja to czułam, że to nie jest Zuzia! ja czułam, że my własnie będziemy mieli chłopcow 😜

w szpitalu mi robili usg jak trafiłam 45 minut i powiedział że to na 100% chłopak on daje sobie rękę uciąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady mam prośbę nie opierdalaj mi dup bo mnei to denerwuje to ty tu sie wziełaś cholera wie z kad ja tu siedze od samego poczatku ciazy wiec skoncz z tymi swoimi wymysłami na temat tego ze oszustka jestem

Jeśli amsz jakieś wątpliwości co do tego czy ejstem oszutka czy nie to pisz do admina i niech sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze, ja nie w temacie 😁

a tak po za tym, jestem wk**** na maxa . Idę na tego sylwestra a nie mam się co ubrać. Wiem jak się kobitki tam ubierają ale dla mnie z brzuchem nie ma nic w moim guście. Zamowie sobie zwykłą sukienkę koktajlowkę za 46 zł razem z przesyłką, tanio i ładnie ale to nie balowe. Ale w ciąży każda ma chyba problem z takimi okazjami. W sumie jak się poobwieszam badziewiami ze sklepu wszystko po 4 zł to będzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
Lady mam prośbę nie opierdalaj mi dup bo mnei to denerwuje to ty tu sie wziełaś cholera wie z kad ja tu siedze od samego poczatku ciazy wiec skoncz z tymi swoimi wymysłami na temat tego ze oszustka jestem

Jeśli amsz jakieś wątpliwości co do tego czy ejstem oszutka czy nie to pisz do admina i niech sprawdzi


Ej a czemu ty sie tak irytujesz? Przeciez nikt Ci niczego nie zarzuca, wiec bezpodstawne jest Twoje unoszenie sie zloscia...!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefre, spokojnie 😁 więcej nie wiem co powiedzieć bo ja nie czytałam co lady napisała w tedy.
Widzę, że Kasia wie 😁

Kasia, no są pożyteczne i co jak co ale koraliki, bransoletki i kolczyki, choć nie są po 4 zł ale dobre są i niektore się przydają. Moja mama pracuje w takim sklepie to większość przychodzi bo kupuje coś na ostatni dzwonek na sylwester, wesele czy jakąś imprezkę 😁 ale inne rzeczy tez są super, ja mam połowe domu ze wszystko po 4, bo mama to znosi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziecię uspiłam wpadam do Was, a tu znowu afera, dziewczyny uspojmy się albo poprostu skończmy z tym cyrkiem. Wiem, że atmosfera jest gorąca bo ileż mozna dać się robić w ch...a, ale nie podejrzewajmy kazdego,
jest juz mi lepiej, mam nadzieje że ta noc będzie już super, bo jutro idę na glukozę, ostatnia szansa, bo w czwartek na wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
dziecię uspiłam wpadam do Was, a tu znowu afera, dziewczyny uspojmy się albo poprostu skończmy z tym cyrkiem. Wiem, że atmosfera jest gorąca bo ileż mozna dać się robić w ch...a, ale nie podejrzewajmy kazdego,
jest juz mi lepiej, mam nadzieje że ta noc będzie już super, bo jutro idę na glukozę, ostatnia szansa, bo w czwartek na wizytę



ja juz nic nie pisze na ten temat.

ooooo to powodzenia 😉Ja mialam jutro wyniki odebrac,alw Niko chory wiec w piatek jedziemy na kontrole to podjade i odbiore.Mam nadzieje,ze bedzie nie wykryto przeciwciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, we śnie Ci przejdzie 😁 tylko obyś zgagi nie miała, ale Ty chyba w ogole nie masz bo coś kiedyś pisałaś 🙂

Izunia, skoro Suzi Ci ukradła sezmka, to Ty też bądź chamska i podkradnij coś z jej miski- wkurzy się na pewno 😁 haha żarcik rzecz jasna 😎
co do wybierania, my z moim też często oddzielnie wybieramy, siedzimy na gg i podajemy sobie linki i kłocimy się 😁

obejrzałam sobie m jak miłość, czas na jedzonko. 😁 ale jakoś mi nie dobrze też, ale zjeść muszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...