Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Mi tez sie podoba bo jest luziowwaaa 😘 🤪 a wydaje mi sie ze te wozki to roznia sie tylko nazwa firmy. 🙂


nie ja też mam mutsy ale 4rider i na pierwszy rzut oka identiko, może róznia się potem spacerówką


Ja bede miala mutsy slider, i jest wlasnie identyczna jak 4rider 🙂




z tego co widzę one trochę się inaczej składają, rączka jest piankowa, a ja mam skórkę, a opony jakie masz pompowane?, podejrzewam ze jest inna spacerówka przynajmniej tak na zdjeciu mi się wydaje że jest ala taki kubełek.

ide jeść duszonki z żurkiem 🙂
wiecie że ja chyba zaczne ograniczac jedzenie, słodyczy już dawno nie jadłam, a zgage mam non stop, moze od tego lezenia ale ja mam naprawde dosyć już tej francy, więc jem teraz czesciej ale mniej koniec z obzarstwem


U mnie kolka sa chyba piankowe, musze sie jeszcze dopytac bo nie mam pewnosci. Ja tez chyba ogranicze jedzenie, bo sie opycham caly czas, a pozniej mi niedobrze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie o pierdołe bo miał na mnie czekać w aucie jak poszłam sprawy na uczelni załatwić, a pojechał, ja myślałam, że mnie zostawił a on pojechał w moją stronę, żebym nie musiała dużo chodzić... Nie miałam ani komórki ani nic przy sobie i poszłam do koleżanki co mieszka pod uczelnią i tam siedziałam dopóki mnie tam nie znalazł. Ogólnie afera była bo wydzwaniał wszędzie za mną i mnie szukał 😜 No nic trochę jestem nieufna do facetów i pomyślałam, że mnie olał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mulancik 🙂
Gugulek, to zes dala popis 🙂 biedny mężu, ale obiadek mu wynagrodzi wszystko 🙂
My ciezarne mamy prawo do fochow hihihihi 🤪

Izunia ja mam dyskoteke jakos od dwoch godzin w brzuszku 🙂 caly brzuchol podskakuje, malutka wypięła dupke kolo pepuszka z lewej strony :-) ajjjjjjj kocham tà moja akrobatke nad życie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Wróciłam z pracy - jeszcze tylko dwa dni mi zostały... Nie mam wody, mieli włączyć o 15, a tu dwie i pół godziny spóźnienia i dalej nic 😞 Muszę kupić w sklepie obok jakąś 5L, bo nawet nie mam w czym rąk umyć 😞

Tematy kosmetyczne poruszałyście - ja muszę mieć tusz na rzęsach jak wychodzę z domu i najlepiej jeszcze zewnętrzny kącik oka czarną kredką obrysowany, bez reszty mogę się obejść. Jedynie na wielkie wyjście robię pełen make up.

Rozstępy zaczynają mi się robić na cyckach 😞 Na brzuchu nie mam nic, na tyłku też nie, a na biuście mi się ostatnio pokazały. Smaruję się teraz o wiele intensywniej i łudzę się, że uda mi się to zdusić w zarodku i dalej się nie będą powiększać... A co dopiero będzie jak będę karmić?!

Ale mam posiniaczone ręce po tej próbie glukozowej, i to obie! A dziś się jeszcze musiałam kłuć na HCV - jeszcze trochę i będę jak ćpunka wyglądać. Ale czego się nie robi dla małej 🙂

Dostałam w pracy białe winko... No cóż, będzie stać w barku i kusić. I czekać na mnie jeszcze jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...