Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze ja wlasnie tez musze zrobic badanie na to HCV na amen zapomnialam, raczki tez mam poklute 😞

Leliva, nie jestes sama, mi sie tez na cyckach rozstepy robia. Brzuszek piekniutki i gladziutki, a cycki powoli staja sie koszmarem. Moje urosly o prawie 2 rozmiary 🤪 wiec stad rozstepy 😞
Jutro musze poprosic gina o skierowanie na ta krzywa cukrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiu, ładny już ten Twój brzuszek 🙂 Ja muszę mojego męża zmusić, żeby mi jakąś sesję zdjęciową zrobił, bo jeszcze nie mam ani jednej foty mojego brzucha! Jak tak dalej pójdzie, to zdąże urodzić zanim on weźmie aparat do ręki.

Obdarzona, z tych wózków co pokazałaś to mi się najbardziej podoba kremowy, ale w końcu to Ty nim będziesz jeździć 🙂 Ja wolę jak najbardziej stonowane kolory. I jak najmniej wzorków. Dlatego z wózków, które Lady pokazała bardziej podoba mi się ten z kółkami - tam gdzie są kwiatki jak dla mnie za dużo się dzieje.

Dziecko 7kg... Masakra! Czy ona mogła się sn urodzić? Chyba nie da rady takiego dziecka przecisnąć. Albo przynajmniej wolę sobie tego nie wyobrażać. Ponoć u kobiet z cukrzycą rodzą się większe dzieci, ale ta poszła na rekord - dosłownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domek wysprzątany na błysk 😁 - jutro mogę bąki zbijać 😎 😎

Leliva, no mnie też ten kremowy najbardziej przekonuje, choć zielony też 😁
a z tą wodą to wspołczuje:/ bo to jest zawsze taki problem, potem targać te butle litrowe 😞

Kasia, brzucholek najpiękniejszy 😁 mamy chyba podobne, choć nie wiem , nie mi oceniać 😎

nie wiem, co kto pisał, ale ja muszę lecieć 😁 moj M czeka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady ja tez jestem po kapieli z pianka 🙂 ahhh rozkosznie 🙂 musialam tez ogolic nóżęta i psiochę bo jutro ginekolog mnie czeka.

Obdarzona, no my chyba mamy podobne te brzuchole, tyle ze Twoj nieco wiekszy bo Twoj Filipek starszy od Mani o 2 tygodnie 🙂

Sztunia, wspolczuje zgagula 😞
Izunia, oby mąż nie byl zly 🙂
Leliva, pogon mezulka i niechaj robi Tobie zdjecia 😉

Jem filecik z dorszyka z suroweczka i ziemniaczkami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ty pisalas,ze brzuch w ciagu dnia mze si e10 razy zrobic twardy?Tak cos pamietam tez z pierwszej ciazy.To kurde ,ja jak chodze to mam zawsze twardy.Rano wstane miecutki jest,a tylko pochodze i juz kamien do gory sie robi.Ale co tam taki urok w ciazy jest.Z Niko lezala w szpitalu przez takie cos.Teraz nie dam sie polozyc 😉
Hmmmm...do Ikea chcialam jechac,ale coz tam tez trzeba chodzic.A zawsze mam twardy brzuchol.Pisalam juz o tym,ze maz byl zly.Teraz ani mu juz nie pisze,bo po co ma sie denerwowac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasia piekny brzuch i jakie oczy 🙂
na która masz? ja ide na 14, wpierw jadę do szpitala po wypis wiec mam wyprawę 🙂


Sztunia, ja mam na 16, ale to wizyta kontrolna po szpitalu. Lekarz bedzie tylko sprawdzal moja szyjke i ogolnie cisnienie i takie tam. Usg chyba robic nie bedzie, zobaczymy.
Ja w sumie tez mam wyprawe, rano ok 7 wyjezdzam ze Stargardu do Szczecina, na 9.20 mam endokrynologa, pozniej musze odstawic samochod na warsztat, bo cos sie zjebawszy znowu, 3 kontrolki mi sie swieca, na szczescie na pomaranczowo, wiec mozna jechac 🙂 a pozniej na 16 ginekolog. I tak w sumie caly dzien zabiegany, a jak wroce to czeka mnie odkurzanie na ekranie i scieranie kurzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lachonki 😁
ja właśnie jem sobie płatki 😁 i tak już się nudzę, bo M pojechał na nockę wcześniej 😞

Sztunia, wspołczuję zgagi. Ale taki urok, a jak nie urok to sraczka 😞

Izunia, Ty psujo. Jaaaaa zepsułaś...jaaaa 😁

Kasia, to jutro grzebańskooo 🤪

ale mi się nudzi 😞 no ja nie mam teraz co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
hej lachonki 😁
ja właśnie jem sobie płatki 😁 i tak już się nudzę, bo M pojechał na nockę wcześniej 😞

Sztunia, wspołczuję zgagi. Ale taki urok, a jak nie urok to sraczka 😞

Izunia, Ty psujo. Jaaaaa zepsułaś...jaaaa 😁

Kasia, to jutro grzebańskooo 🤪

ale mi się nudzi 😞 no ja nie mam teraz co robić 😞


ja pisze z mężulem na skype i ogladam rodzinke.Jakie to jest glupie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej zapomniałam o rodzince .pl dziś 😞 ale to na ipli obejrzę.

No ja tam lubię ten serial, ale nie oszukujmy się - choć starają się przedstawić problemy to i tak ta rodzina ma totalnie kolorowe życie i ten serial sprawia, że chciałabym mieć 3 synow. Ale zawsze pomyślę sobie, że to głupi serial i nie jest tak super w rzeczywistości i wolę na razie pozostać przy jednym Filipku. I te ich codzienne zakupy w 'almie' , masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, mi też się nudzi, chyba pogram w jakàś gierkę.

Tęsknię za moim Misiaczkiem 😞 do piątku jeszcze dwa dni 😞 umieeeeeram bez Niego, a jak rozmawiam z Nim na skype to przykładam drugą słuchawkę do brzuszka i mała uskutecznia figle 🙂 kocha tatusia tak mocno jak mamusia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak izu ja to pisałam
no to kasia masz wyprawe na maxa
a ja tak 🙂 opuszczam wiezienie aż się boje czy dam rade ogarnąc, bo rano musze jakos auto sobie ząłatwić bo u rodziców jestem bez auta, potem wyniki odebrać ok 11.00 i musze jechać do domu jakies ubranie wziać, o 14.00 gin po drodze szpital i tak mysle że jakbym dsała rade to dobrze by było podrzucic L4 do pracy bo mam blizej od gina niż od siebie, ale nie bede sie forsowac 🙂

mam zgage ale jestem głodna zjadłam pół małej bułeczki jeszcze jogurt zjem moze załagodzi na noc
idę zaraz sarnia noga i bobra ogolic co by być milutką jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
to chyba niedobrze, bo ten skurcz powinien trwać krótko max minute
bierzesz magnez napewno, moze sobie zwieksz dawkę



no biore.W srode bede u doktorka to sie zapytam 🙂Nozki znowu troche opuchniete 😞
Co mi jeszcze bedzie.A juz sie ostatnio cieszylam z braku dolegliwosci ciazowych.
Ale co tam byle do rozwiazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
no ja dzisiaj Michałowi powiedziałam ze jakbym tak pierwsza ciaze przechodziła to nie wiem czy bym się zdecydowała tak szyko na dziecko, a on do mnie to nie chcemy trzecie, spojrzałam na niego jak na wariata




hehe....rozpedzil sie chlopak 🙂Teraz brzusio mieciutki,bo leze 🙂Ja z Niko tylko raz bylam w szpitalu ze skurczami i zapaleniem ukladu moczowego.A tak to ok bylo.Aaa i tabl.na cisnienie bralam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...