Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Do chłopa zadzwoniłam by kupił po drodze, bo przecież apteki długo są czynne.

Izunia a ty się zdecydowałaś na ten wózek?



tak,na dzien dzisiejszy bede go zamawiac w lutym.Tylko kolorek trzeba przedyskutowac.Maz chce 29,maly 39,a ja oliwkowy.
Bo mowie,ze jak 3 bedzie corka to znowu bede kupowac wozek 🥴Bo w niebieskim nie bedzie princessin jezdziec 🤪


Ja chciałam już zamówić i by przysłali po świętach, bo się boję, że potem zdrożeje w Nowym Roku. W sumie do 18 mam czas z zakupem, bo od wtedy urlop mają ci sprzedawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, hehe widzę, że chęci są ale siły brak 😁 co do wozka to ten w grochy. U nas w okolicy wiele ma w te kwiatki więc ten w grochy uroczy 🙃 mi się podoba tylko, że fioletowy w grochy, no ale do ojego Filipka taki fiolet to nie za bardzo 😁

Ja też mam broblem z wybraniem koloru 😠 😠 niby na 10000000000000000000% wiem że to chłopiec ale jakoś niebieskiego boję się kupić 🥴 a podoba mi się. Oprocz tego kremowy i pistacjowy 🤨 mmm super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm tu mi sie ten w srodku podoba 🙂

a my wreszcze dostalismy adres, maz moze sie meldować i pola zamieszka juz w naszym domu po porodzie, bo ja z Maja u rdziców poki co zameldowana jestem i skoro jestem nieruchliwa to chya sie to nie zmieni do porodu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi sie podoba taka gondolka, tylko nie wiem czy jeszcze bedzie jak bede juz chciala ja kupic 🙂 bo mam zamiar zaczac kupowac wszystko w lutym, bo teraz i tak nie mamy gdzie tego trzymac.
http://tablica.pl/i/oferta/gondola-mutsy-slider-stan-bdb--IDpmjb.html kupie uzywana, bo bezsensu wydawac kase na nowa, stelaz pod gondole mam, a ze dzidzia urodzi sie na wiosne to bedzie jezdzila krotko 🙂

A co do make'upu to u mnie tylko tusz i puderek brazujacy na policzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Mi tez sie podoba bo jest luziowwaaa 😘 🤪 a wydaje mi sie ze te wozki to roznia sie tylko nazwa firmy. 🙂


nie ja też mam mutsy ale 4rider i na pierwszy rzut oka identiko, może róznia się potem spacerówką


Ja bede miala mutsy slider, i jest wlasnie identyczna jak 4rider 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Mi tez sie podoba bo jest luziowwaaa 😘 🤪 a wydaje mi sie ze te wozki to roznia sie tylko nazwa firmy. 🙂


nie ja też mam mutsy ale 4rider i na pierwszy rzut oka identiko, może róznia się potem spacerówką


Ja bede miala mutsy slider, i jest wlasnie identyczna jak 4rider 🙂


z tego co widzę one trochę się inaczej składają, rączka jest piankowa, a ja mam skórkę, a opony jakie masz pompowane?, podejrzewam ze jest inna spacerówka przynajmniej tak na zdjeciu mi się wydaje że jest ala taki kubełek.

ide jeść duszonki z żurkiem 🙂
wiecie że ja chyba zaczne ograniczac jedzenie, słodyczy już dawno nie jadłam, a zgage mam non stop, moze od tego lezenia ale ja mam naprawde dosyć już tej francy, więc jem teraz czesciej ale mniej koniec z obzarstwem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...