Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Mi tez sie podoba bo jest luziowwaaa 😘 🤪 a wydaje mi sie ze te wozki to roznia sie tylko nazwa firmy. 🙂


nie ja też mam mutsy ale 4rider i na pierwszy rzut oka identiko, może róznia się potem spacerówką


Ja bede miala mutsy slider, i jest wlasnie identyczna jak 4rider 🙂




z tego co widzę one trochę się inaczej składają, rączka jest piankowa, a ja mam skórkę, a opony jakie masz pompowane?, podejrzewam ze jest inna spacerówka przynajmniej tak na zdjeciu mi się wydaje że jest ala taki kubełek.

ide jeść duszonki z żurkiem 🙂
wiecie że ja chyba zaczne ograniczac jedzenie, słodyczy już dawno nie jadłam, a zgage mam non stop, moze od tego lezenia ale ja mam naprawde dosyć już tej francy, więc jem teraz czesciej ale mniej koniec z obzarstwem


U mnie kolka sa chyba piankowe, musze sie jeszcze dopytac bo nie mam pewnosci. Ja tez chyba ogranicze jedzenie, bo sie opycham caly czas, a pozniej mi niedobrze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie o pierdołe bo miał na mnie czekać w aucie jak poszłam sprawy na uczelni załatwić, a pojechał, ja myślałam, że mnie zostawił a on pojechał w moją stronę, żebym nie musiała dużo chodzić... Nie miałam ani komórki ani nic przy sobie i poszłam do koleżanki co mieszka pod uczelnią i tam siedziałam dopóki mnie tam nie znalazł. Ogólnie afera była bo wydzwaniał wszędzie za mną i mnie szukał 😜 No nic trochę jestem nieufna do facetów i pomyślałam, że mnie olał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mulancik 🙂
Gugulek, to zes dala popis 🙂 biedny mężu, ale obiadek mu wynagrodzi wszystko 🙂
My ciezarne mamy prawo do fochow hihihihi 🤪

Izunia ja mam dyskoteke jakos od dwoch godzin w brzuszku 🙂 caly brzuchol podskakuje, malutka wypięła dupke kolo pepuszka z lewej strony :-) ajjjjjjj kocham tà moja akrobatke nad życie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Wróciłam z pracy - jeszcze tylko dwa dni mi zostały... Nie mam wody, mieli włączyć o 15, a tu dwie i pół godziny spóźnienia i dalej nic 😞 Muszę kupić w sklepie obok jakąś 5L, bo nawet nie mam w czym rąk umyć 😞

Tematy kosmetyczne poruszałyście - ja muszę mieć tusz na rzęsach jak wychodzę z domu i najlepiej jeszcze zewnętrzny kącik oka czarną kredką obrysowany, bez reszty mogę się obejść. Jedynie na wielkie wyjście robię pełen make up.

Rozstępy zaczynają mi się robić na cyckach 😞 Na brzuchu nie mam nic, na tyłku też nie, a na biuście mi się ostatnio pokazały. Smaruję się teraz o wiele intensywniej i łudzę się, że uda mi się to zdusić w zarodku i dalej się nie będą powiększać... A co dopiero będzie jak będę karmić?!

Ale mam posiniaczone ręce po tej próbie glukozowej, i to obie! A dziś się jeszcze musiałam kłuć na HCV - jeszcze trochę i będę jak ćpunka wyglądać. Ale czego się nie robi dla małej 🙂

Dostałam w pracy białe winko... No cóż, będzie stać w barku i kusić. I czekać na mnie jeszcze jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...