Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izunia, lepsze chyba zimne okłady. Mnie puchna nogi niezależnie czy jestem w ciąży. czy nie. A pomaga trzymanie ich do góry jak leżę. No jak śpię, to sobie podkładam poduszki pod nogi,żeby wyżej były.



A mi wlasnie sie chce cieplych-masakra.Takie jakies dziwne te giry mam.Ja jak chodze malo to jest ok.Wczoraj siedzielismy u cioci przy stole i juz czulam,ze banie sie robia.Trudno wywalic nogi na stół 🙂Przezyje.

Musze bigos zamrozic i galaretke robic.A wlasnie kolezanka pisala,ze mi malego przywiezie.Jutro ma 4 lataka ,a ona chce spokojnie sobie przygotowac i posprzatac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasa kasa kasa po świętach 🤪
kurde ale mnie suszy, jak bym pochlała, a w domu tylko soki z Costy, a ja Costy nienawidzę! już wolę soki z biedronki;D

idę na obiad 🙂 Moja mama od dziś nie pracuje, ona się smuci a ja się cieszę. I wcale nie chodzi o to,że będzie mi kto z Filipkiem zostać, tylko że ja się czuję jak samsonik jak ona w pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pachnie w domu. Zupka już się gotuje 🙂
Na szczęście nie mam problemów z puchnącymi nogami i nigdy nie miałam, za to znajoma męczy się z tym całe życie i pomaga tylko wywalenie ich na stół 😉 Musi trzymać wyżej by wróciły do normy.

obdarzona nie śmiej się z soków z Biedronki 😉 Bananowy Melly to mój ulubiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Niech mnie ktoś kopnie, proszę...Nie mogę się zmotywować,żeby posprzątać, spać mi się chce po tej kawie jeszcze bardziej 😮


Może się zdrzemnij? 😉 Ja wczoraj prawie cały dzień przespałam, ale za to jak mnie to zregenerowało. Wczoraj czułam, że mi się choróbsko rozwija, a dziś normalnie jak ręką odjął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki od rana podziwiam mojego synusia jak skacze w brzuszku cały mi lata normalnie lata a jak widc moj mąż nic nie robi tylko każe podnosić koszulkę i podziwia synusia a co jest najlepsze że jak położy dłonie to synusi przestaje a jak tylko mamusia to zaraz zaczyna fikac na nowo 🙂
a ja swięa spędziłam na jedzeniu jedzeniu i jeszcze raz jedzeniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu gratulacje! 😘
Obdarzona to niezłego miałaś wczoraj stresa, ale ważne, że już po 🙂 Jednak każda się martwi o wrażenie na teściach :P
U nas święta były trochę pokręcone, szczególnie, że dowiedziałam się, że od mojej kuzynki odszedł mąż dla niani ich 2 dzieci - rok i 3 lata, a jeszcze 4 lata temu bawiłam na ich weselu, facet był tak strasznie za nią i wszystkim to się trochę udzieliło...
Wy pewnie objedzone po świętach, a ja nie miałam apetytu i jedynie to pierogami na wigilii objadłam się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasiu gratulacje! 😘
Obdarzona to niezłego miałaś wczoraj stresa, ale ważne, że już po 🙂 Jednak każda się martwi o wrażenie na teściach :P
U nas święta były trochę pokręcone, szczególnie, że dowiedziałam się, że od mojej kuzynki odszedł mąż dla niani ich 2 dzieci - rok i 3 lata, a jeszcze 4 lata temu bawiłam na ich weselu, facet był tak strasznie za nią i wszystkim to się trochę udzieliło...
Wy pewnie objedzone po świętach, a ja nie miałam apetytu i jedynie to pierogami na wigilii objadłam się 😜


Ale numer z tą nianią. Choć prawdę mówiąc nie dziwią mnie te historie. U mnie właśnie nadszedł ten czas, że więcej znajomych się rozwodzi niż ślub bierze. A cholera jeszcze jestem przed trzydziestką 😜 Najbardziej powala mnie to, że często mężusiowie odchodzą gdy pojawia się dziecko. Bo im kurna uwagi za mało 😠
A co do świąt to widzę, że u Ciebie tak samo jak u mnie. U mnie może apetytu nie brakowało, ale akurat nie przepadam za większością świątecznych potraw i pierogi są moim daniem głównym 😉 Próbowałam się przekonać do karpia z racji ciąży, ale gdzie tam. Nie smakował mi ani smażony, ani w galarecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Wczoraj na dobranoc mąz mnie znowu opierdzielil,ze mam nogi jak balony.Matko to jest straszne.Butów u babci nie moglam ubrac 😞Dzisiaj juz troche lepiej wyglądaja nozki i paluszki u rak.
.


co to znaczy nogi jak balony i paluszki u rak??
izunia a kiedy masz wizyte u lekarza??
moze ciebie dopada jakies zatrucie ciazowe jak sie zatrzymuje woda w organizmie i tak puchniesz. ty masz wysokie cisnienie, nie?? a masz w wynikach białko w moczu?? bo ja mam białko ale nic poza tym a ginka mnie uczula na to zatrucie,z e bedziemy monitorowac zeby sie nie pzryplatało. czy myslisz ze te nogi i rece to tak od kg?? bo ja lezałam z laska na patologii z zatruciem to ona wogole kostek nie miała u nog, normalnie mowiła ze jak drwa w lesie nogi były, takie kłody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Hej kochaniusie 🙂 powoli klade sie do lozeczka z moim narzeczonym 🙂 tak tak Michas mi sie oswiadczyl juhuuuuuuu jestem taka szczesliwa ze nie potrafie tego opisac 🙂 poryczalam sie a jak 🙂 🙂

Dobranoc ide spac bo nazarta jestem. 😉



GRATULACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi nogami do gory też słyszałam, tak radzą w poradnikach ciążowych 😁

Lady, ja się właśnie nie wyśmiewam z tych sokow bo sama je uwielbiam 😁

Ggulek, no to niezły cham:/ ale zdarza się, nie ma co się oszukiwać. Dlatego jak weźmiemy ślub to Fifi będzie już fajnym dużym dzieckiem, o ile do tego czasu mojemu M nie znudzi się bycie tatą i narzeczonym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale pachnie w domu. Zupka już się gotuje 🙂
Na szczęście nie mam problemów z puchnącymi nogami i nigdy nie miałam, za to znajoma męczy się z tym całe życie i pomaga tylko wywalenie ich na stół 😉 Musi trzymać wyżej by wróciły do normy.

obdarzona nie śmiej się z soków z Biedronki 😉 Bananowy Melly to mój ulubiony 😁


bo te soki to hortexu czy fortuny tylko dla biedrony się tak nazywają, też je lubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady jaki jest tytuł tej książki Korczaka? No mi nawet łosoś nie smakował, którego uwielbiałam...
Zgadza się teraz tylko o rozwodach się słyszy... A mówi się, że dziecko wiąże 😜
Obdarzona miejmy nadzieję, że żadnemu z naszych się nie znudzi 😉 A prawda jest taka ze ślubem czy bez jak będzie chciał i tak odejdzie... :/
Lecę na TLC na ciążę z zaskoczenia, będę wieczorkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, przecież mąż zaraz wroci 😆 minie szybko 🙂
co do ciepłej wody to nie wiem, chyba tak ale jeśli ma się takie spuchnięte nogi to nie wiem. Może w takiej letniej, + sol do kąpieli pachnąca to da ulgę i będą ładnie stopki odświeżone 😁

Ja mam dużo większe stopy i całe nogi, a jak nie raz coś robie czy chodze to łooo matko. I pocą mi się a nigdy tak za bardzo mi się nie pociły.
W sumie przecież to nasze stopy i nogi muszą udźwigać taki ciężar, ktory zrobiłyśmy sobie w ciągu tak szybkiego czasu.

Dostaliśmy z moim M kasę na wozek od jego rodzicow 🤪 🤪 🤪 🤪
pod koniec stycznia pojedziemy do hurtowni i złożymy zamowienie na taki jaki nam się spodoba, a w lutym odbierzemy 😁


pocenie sie nog to norma. mi po zuzi w ogole sie zaburzyła gospo hormoanla i przez to kamienie długie i w ogole. ale teraz jakos w ciazy i tak lepiej. a kolezanka z parcy mi mówiła ze ona jak w maju rodziła to sandały wywaliła jak tylko sie na cc połozyła do szpitala, kazała mezowi od razu do kosza na smieci wrzucic, nie wieźć do domu, bo były w opłakanym stanie , zapachu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam 🙂
hej 🙂
nie nie pękłam, bo nawet aż tak nie pożarłam, w sumie ciast od teściowej tylko w cholerę i cały czas podjadam jeszcze
ja jakoś tak z dupy się czuje po tych śiwętach, bez sniegu, bez siły, z mezem jakos tak słabo, ogólnie lipa, humor mam dzisiaj wisielczy to mzoe dlatego tak marudzę
szybe mamy rozwalona przez kamień, bo w wigilie mu sie zachciało nas zaatakować, mam nadzieje ze uda mi się tylko miksa z ta szybą zrobić w serwisie, bo nawet nie chce mi się dowiadywać ile to gówno kosztuje 🙂
Dostałam perfumy wiec wreszcie pachnę 🙂
jutro kolęda
mamy białą farbę do pokoju Majki, wiec moze dzis na wieczór posprzatamy tam zeby mozna było zaczac malować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale pachnie w domu. Zupka już się gotuje 🙂
Na szczęście nie mam problemów z puchnącymi nogami i nigdy nie miałam, za to znajoma męczy się z tym całe życie i pomaga tylko wywalenie ich na stół 😉 Musi trzymać wyżej by wróciły do normy.

obdarzona nie śmiej się z soków z Biedronki 😉 Bananowy Melly to mój ulubiony 😁


ja tez z puchnieciem nie mam problemów dzieki Bogu. pamietam jak wieczorem przed porodem z mama gadałam przez tel i sie pytała czy mi nogi spuchły, ja mówie ze nie, a mama ze pewnie donosze do terminu albo jeszcze po terminie urodze. jakby te puchniecie było wyznacznikiem. ale moja mama miała i ze mna i z siostra napuchniete nogi w ostatnim miesiacu i nas wczesniej porodziła. mówie ze moze miała zatrucie ciazowe, bo lezała na patologii obie ciaze, a ona ze nie. a pewnie tak było tylko nie wiedzieli moze ze to to albo sie nie informowało ze to sie tak nazywa czy cos. w ogole mama teraz w igilie wspominała jak nie mozna było ojcu do spzitala wejsc i stał pod balkonem w swojej wizytowej czerownej koszuli, jak sie siostra urodziła. a mama przez okno Milene pokazywała, hehe niezle co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Kasiu gratulacje! 😘
Obdarzona to niezłego miałaś wczoraj stresa, ale ważne, że już po 🙂 Jednak każda się martwi o wrażenie na teściach :P
U nas święta były trochę pokręcone, szczególnie, że dowiedziałam się, że od mojej kuzynki odszedł mąż dla niani ich 2 dzieci - rok i 3 lata, a jeszcze 4 lata temu bawiłam na ich weselu, facet był tak strasznie za nią i wszystkim to się trochę udzieliło...
Wy pewnie objedzone po świętach, a ja nie miałam apetytu i jedynie to pierogami na wigilii objadłam się 😜


Ale numer z tą nianią. Choć prawdę mówiąc nie dziwią mnie te historie. U mnie właśnie nadszedł ten czas, że więcej znajomych się rozwodzi niż ślub bierze. A cholera jeszcze jestem przed trzydziestką 😜 Najbardziej powala mnie to, że często mężusiowie odchodzą gdy pojawia się dziecko. Bo im kurna uwagi za mało 😠
A co do świąt to widzę, że u Ciebie tak samo jak u mnie. U mnie może apetytu nie brakowało, ale akurat nie przepadam za większością świątecznych potraw i pierogi są moim daniem głównym 😉 Próbowałam się przekonać do karpia z racji ciąży, ale gdzie tam. Nie smakował mi ani smażony, ani w galarecie.


nio u mnie tez był sezon, ale juz chyba po. moi najlepsi przyjaciele sie rozwiedli, ale juz mineło ponad dwa lata, on ma laske z dzieckiem jakas bez faceta wcale, dzieciak 9 lat a on 29. niezle teraz wygladaja. a ona do tej pory była sama, tzn do ostatniego sylwka, a otem tak sie szybko potoczyło ze we wrzesniu sie wyprowadziłą do niego, teraz były w grudniu zareczyny, a nastepnym rouu chyba slub i dzieko planuaja. dla mnie paranoja,a le mzoe dlatego ze ja ustatkowana. a i ten facet, wygladaja ze soba jak matka z synem. porazka, ale jak maja byc razem szczesliwi... no cóz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem że mój tata tez nie mógł wejść na szpital żeby mnie zobaczyć, ale że płozna była znajomą to go przemycili i miał mnie przez 5 minut na rękach 🙂

a ja znam bardzo wiele lasek, kórym nogi puchły i żadna nie miała zatrucia ciążowego, u wiekszości to było spowodowane cisnieniem i ogólnym zbieraniem wody.
Moim zdaniem Izunia ma poprostu zbyt wysokie cisnienie i tyle

lezę sobie i mówię kurde nie czuje Poli, to już czuje czkawę ma jak cholera 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...