Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Prezenty udane, dzieciory się ładnie bawiły, w sobote mieliśmy rodzinkę. Też mi nogi popuchły, bo siedziałam więcej niż leżałam, ale nie aż tak bardzo. Najgorzej to u mnie ze stopami, czuję że się robią gorące i nagle wyłażą mi żylska, i puchną.

Jako bonus wrzucam dzisiejszą fotkę bębna 😉


Astrunia, piękny i pokaźny ten Twój bdziuch ;-) mój coś się zatrzymał i stoi w miejscu, nie chce rosnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra, piękny brzuszek i jaki już wielki 😁 a najlepszy masz pępek 😁

Lady, z tym sikaniem to nieźle 🥴 o klapkach właśnie dobrze,że mi przypomniałaś 🙂 ale tam pisała Wanilia, że to samoczynnie, to ja też tak mam pod prysznicem że jak woda leci to i mi się zachciewa i czasem się zleję ale to w trudnej sytuacji ale takto trzymam. Ale biorąc fakt, że to jest szpital, tyyyyle lasek rodzi i już tyle rodziło, to tak moczu jak w moczowni pewnie 😲

Leliva, o to miałaś szczęście że trafiłaś tanio wozek 🙂 ja też w hurtowni kupię 🙂

Kasia, z tym ciśnieniem i mdłościami to tylko wspołczuć, może zaś masz migrenę, albo taka pogoda..

ja w ogole wrociłam wkurwiona od mojej lekarki. Czaicie, wszystko jej się popie***** np. kazała mi spać na prawym boku bo tak najzdrowiej a przecież najzdrowiej na lewym, przepisała mi fastum 😲 a tego chyba w ciąży nie można, i w aptece tej co byłyśmy nie było bo brakło fastum i baba powiedziała,że w ciąży nie można. To jem panadol, rutinoscorbin i piję gelatum aluminii phosphorici- na zgagę. Dupa, za tydzień mam gina to może on powie coś konkretnego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale brzuuuuuuchol 😁 Super! 🙂

Czekam na Łukasza, bo dziś do tego Selgrosa jedziemy i da radę to załatwić w trakcie pracy.

Sztunia miałaś rację z tą kałużą. Za to co innego w autku znaleźli (ikonka silnika nam się już jakiś czas paliła). Oczywiście zapomniałam co, ale to coś drobnego, bo naprawa 150 zł kosztuje 😉

Zostałam zaproszona na nowe forum dla ciężarówek i mamusiek. Dopiero się rozkręca, ale spodobało mi się. Jak macie ochotę to zajrzyjcie:
http://kobietkowy-swiat.cba.pl/
Nawet jakies kwetniówki się trafiły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ogarnełam szmaty poprane z suszarki, powrzucałam kazdemu do szafy nie poprasowane, jedynie Mai moja mama poprasuje, ogólnie z tym prasowaniem jestem tak w czarnej dupie ze raczej szybko sie nie odrobie, aczkolwiek przed porodem chciałabym wejsc na poziom zerowy 🙂
zupe mam z wczoraj, a walne tylko schabiki, z moja nowa autorska sałatką, teraz bede ja meczyc, az mi sie przeje 🙂
dzisiaj tesciowa wpada wiec troche ogarniam
do lekarza nie jade bo goraczki nie ma Maja a lek przestał działać, zobaczymy jutro, zaczynam byc w 100% pewna ze to był zebol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ładnie mówię bo licze że się pojawią 🙂
u mnie tez pralka chodzi, piore nową pościel dla Mai kupiłam jej juz dorosłą w ikei, tylko cholera złą poduszkę wziełam tzn. chciałam inną i musze jeszcze raz jechać ale to w środku tygodnia


ojjj...matka.Ale mnie tez to wk....bo wymyslaja tych rozmiarów jak durni.Ide naszykowac nastepne ciuszki i powoli sie szykowac po malego.Bo w krótkich spodenkach nie polece-hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Sztunia napisał(a):
ładnie mówię bo licze że się pojawią 🙂
u mnie tez pralka chodzi, piore nową pościel dla Mai kupiłam jej juz dorosłą w ikei, tylko cholera złą poduszkę wziełam tzn. chciałam inną i musze jeszcze raz jechać ale to w środku tygodnia


ojjj...matka.Ale mnie tez to wk....bo wymyslaja tych rozmiarów jak durni.Ide naszykowac nastepne ciuszki i powoli sie szykowac po malego.Bo w krótkich spodenkach nie polece-hihihi


rozmiar dobry ale wzięłam jakąs promocyjną z watą, dziadostwo, a chciałam taka cienką wypasioną i mi się podupcyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Pobudka! Koniec wygrzewania się w łóżku!
Mam ochotę na śniadanie na słodko, ale muszę się najpierw zebrać do sklepu, bo wczoraj wyjadłam wszystko co słodkie z szafek ☺️ Ani rodzynki się nie ostały 🙂
Fatalną noc mam za sobą - koło 2 się obudziłam i do 4 leżałam i nie umiałam zasnąć. Nie słyszałam budzika od męża rano, ale się przebudziłam na szczęście jak się zbierał, bo inaczej to bym się z nim dziś wcale nie widziała - z pracy wróci bardzo późno, ja najprawdopodobniej będę już w ramionach Morfeusza 🙂
Zrobiłam przegląd rzeczy dla małej i w sumie została nam do kupienia pościel i wyprawkę mamy gotową 🙂 Pozostaje czekać na kuriera z zakupami i jakoś to wszystko poupychać w mieszkaniu 🙂 Przez weekend zrobiliśmy już też zakupy kosmetyczne i pieluszkowe. Postanowiliśmy zacząć z górnej półki od Pampersów, a potem, jak troszkę podrośnie i skóra już nie będzie aż taka wrażliwa, to będziemy kombinować z Dadą. Jeszcze muszę dla siebie kupić rzeczy do szpitala i ze spokojną głową będę mogła już tylko czekać 🙂 Myślę, że do końca tygodnia to załatwię. Może za wcześnie trochę na pakowanie torby do szpitala, ale ja lubię pozałatwiać co się da wcześniej i mieć święty spokój, a nie na ostatni moment z paniką w oczach, że czegoś nie mam. Ja te skurcze przepowiadające mam coraz dłuższe i coraz intensywniejsze i wcale bym się nie zdziwiła, jakby Ula pofatygowała się na ten świat wcześniej niż to przewidziane, np w połowie lutego 🙂


hehe, ja jak miałam bóle brzucha ze wyladowałam na zwolnieniu to uszykowąłam torbe do szpitala i tak zju jej nie rozpakowuje. musze dokupic podkłądy i majtki jednorazowe i tez jestem gotowa, hehe a mysle ze mozesz sie spodziewac w połowie lutego. ja z Zuzia miałam termin na 3 marca a wody odeszływ nocy z 12/13 lutego i mała przyszła na swiat 13 lutego (w piatek), wiec trzy tygodnie wczesniej. teraz u mnie tez ma byc dziewczynka, wiec w 37tc juz bede drzała, bo wtedy nic nie zapowiadało wczesniejszego porodu, nic sie nie działo. mama mnie o 22 paytała dzwonaic czy nogi nie puchna i czy sie nic nie dzieje i powiedziała ze dortwam do terminu albo i pzrenosze, a wyszło jak wyszło, jeszcze tej samej nocy. takze nie pzrewidzisz Leliva. lepiej byc przygotowanym na wsyztsko nic obudzic sie z reka w nocniku 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiadek zjedzony, mała szaleje 😁 Jakoś mi fantazji w kucharzeniu ostatnio brakuje, w kółko to samo robię:/ Siądę i poszukam w internecie natchnienia 🙂 Na kolację chciałabym jakieś paszteciki z ciasta francuskiego zrobić, tylko po pieczarki muszę skoczyć. Ale to za chwilę, na razie mam siestę poobiednią 😜
Też jesteście takie nieprzytomne jak ja? Fatalna jest ta pogoda, nic tylko zapaść w sen zimowy.
Jutro wizyta u gina, zaś będzie akrobatyka pod prysznicem:P A jeszcze nie mam dużego brzucha! W obwodzie mam 95cm - jak na 8 m-c to chyba skromnie, tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, tez wychodzę z założenia, że lepiej właśnie za wczasu być przygotowaną na taka ewentualność. W sumie to z chęcią już bym małą wzięła na ręce, zobaczyła kto to mnie tak kopie od kilku miesięcy i spać po nocach nie daję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
oj ja już nic nie widzę co tam na dole 🙂



ja juz dawno 😞Dlatego czasami sobie mysle,ale wstyd na kozła wskoczyc.Ale jakos daje rade miec wszedzie wygolone.ostatnio na siedzaco nogi golilam.Nawet jest ok 🤪

Jade po mojego synusia kochanego.
Ja na obiad dzisiaj sałatki i kurczak z wczorajszych urodzin.Ktos to musi zjesc.

Aaaa.... zapraszam na ciastko,bo jeszcze zostało.Kawcie tez zrobie 😉
Jedynie to realne jest,zeby obdarzona do mnie wpadła na to zaproszenie.Bo ma blisko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale mi fajnie dziś 😁 śpię, czytam , śpię i czytam 😁 oczywiście z ostatniego snu obudził mnie ten mały prowokator 🙃

jestem tak rozkojarzona i zaspana jeszcze, że mimo że was nadrobiłam zapomniałam o czym pisałyście 🤢 chyba o ciuszkach, pościelach, pipkach 😉
idę jeszcze podjeść zupy pomidorowej 😎 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Obiadek zjedzony, mała szaleje 😁 Jakoś mi fantazji w kucharzeniu ostatnio brakuje, w kółko to samo robię:/ Siądę i poszukam w internecie natchnienia 🙂 Na kolację chciałabym jakieś paszteciki z ciasta francuskiego zrobić, tylko po pieczarki muszę skoczyć. Ale to za chwilę, na razie mam siestę poobiednią 😜
Też jesteście takie nieprzytomne jak ja? Fatalna jest ta pogoda, nic tylko zapaść w sen zimowy.
Jutro wizyta u gina, zaś będzie akrobatyka pod prysznicem:P A jeszcze nie mam dużego brzucha! W obwodzie mam 95cm - jak na 8 m-c to chyba skromnie, tak mi się wydaje.


Leliva, ten gościu ma niektóre fajne przepisy 🙂 dzisiaj zrobiłam kurczaczka po chińsku, Jego autorstwa z tym, że z makaronem nuddle 🙂
http://www.youtube.com/results?search_query=kocham+gotowa%C4%87&oq=kocham++&aq=6&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=41l2432l0l5565l7l7l2l0l0l0l494l1458l0.2.0.2.1l5l0

Kochana ciesz się, że brzuszek maniuni, ja też mam malutki w porównaniu do Astry, Sztuni czy Obdarzonej, ja mam w obwodzie ok 90 cm, więc też skromnie, wiadomo, że chciałoby się taaaaaki duży, ale widocznie nie jest nam to dane 🙂 może jeszcze później cosik się zmieni ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeeeezu jak mnie bolą plecy. Spędziliśmy w Selgrosie prawie 2 godziny. Ale zakupy udane. Oprócz chemii kupiliśmy jeszcze fotel do biurka obrotowy. Teraz mam wygodnie jak sobie siedzę na forum 😉 W ogóle złapaliśmy fazę i oglądaliśmy zabawki dla dzieci 😁 Lego jest super teraz, ale na to jak niunia będzie się legusami bawić to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Kupiłam proszki Biały Jeleń do kolorowego i białego, więc będę mogła się za pranie niedługo brać. W Jelp zainwestuję jeśli dziecko będzie mieć uczulenie na Białego Jelenia. Ale ogółem bardzo lubię serię Biały Jeleń, więc muszę wypróbować i proszki.
Zeżarliśmy te tortille. Wyszła mega pycha. Nie mam siły się ruszać 😉
A w środę jadę do kumpla z pracy na spotkanie z jego siostrą i jej ciuszkami po córeczce 😁 Nawet się zaoferował, że po mnie przyjedzie żebym nie musiała szukać i mnie odwiezie 😁 Nie mogę się już doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...