Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Izunia, ja myślałam że ciuszki na wyjście zabiera się ze sobą do szpitala.


Ja chyba kupię linomag albo bepanthen, albo jeszcze nie wiem bo jutro będę załatwiała wszystko 🙂 i konto w banku sobie założę. 😁



Przy Niko maz przywozil.A wiec tym razem mysle,ze tez tak bedzie.Bo mlody zjedza na dol gdzie wydaja dzieci,a ja ide sie przebrac.Polozna wola rodzicow i musisz czytac na raczce czy to twoje dziecko..Obok siedzi lekarz i rozmawia z toba podaje jakies tam terminy i odpowiada na Twoje pytania.A polozna w tym czasie szykuje malego na wyjscie.Tak bylo 6 lat temu,ale czy nadal jest...mysle,ze tak.Dowiesz sie jak juz bedzie tak daleko.Po co te ciuski maja sie kisic w szpitalu.Bo u nas inaczej tego nie okresle.Tam jest masakrycznie goraco 😠


o boże jak dziwnie
u mnie nikt mi dziecka nie ubierał, Michał przywiózł fotelik, no bo nie widze sensu żeby dziecko wynosić w rożku i monetowac do fotelika, przecież to jest niby nosidełko w którym dziecko często targa się wszędzie,
po obchodzi dali decyzję do wyjścia ze spziatala dostajesz papiery i wychodzisz, ubierasz się sama i dziecko też
u nas raczej od poczatku sa swoje ciuszki, teraz sobie nawet mysle ze i rozuś wezme jej juz domowy, bo szpitalny czasem trafi sie taki bardzo potargany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to ja chyba chłopa będę w sytuacjach awaryjnych wysyłać zamiast zapasy robić 😉 Przy szpitalu zawsze jest apteka to jakoś to będzie. Z tym karmieniem to tak czarno wszystko widzę, bo te moje mikrocyce wciąż się mieszczą w staniki A i byle jakaś kropelka czasem poleci. Kupiłam sobie 2 staniki do karmienia jakieś najtańsze w rozmiarze 75B i obawiam się, że miseczki będą za duże (według wymiarów na razie są za duże). Tylko mi jeszcze nie przyszły to nie wiem. Ale w sumie będzie miejsce na wkładki laktacyjne 😉 Głównie w tym celu je kupiłam.
Pranie się wyprało 😁 Idę wieszać te smerfikowe ubranka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Izunia, ja myślałam że ciuszki na wyjście zabiera się ze sobą do szpitala.


Ja chyba kupię linomag albo bepanthen, albo jeszcze nie wiem bo jutro będę załatwiała wszystko 🙂 i konto w banku sobie założę. 😁



Przy Niko maz przywozil.A wiec tym razem mysle,ze tez tak bedzie.Bo mlody zjedza na dol gdzie wydaja dzieci,a ja ide sie przebrac.Polozna wola rodzicow i musisz czytac na raczce czy to twoje dziecko..Obok siedzi lekarz i rozmawia z toba podaje jakies tam terminy i odpowiada na Twoje pytania.A polozna w tym czasie szykuje malego na wyjscie.Tak bylo 6 lat temu,ale czy nadal jest...mysle,ze tak.Dowiesz sie jak juz bedzie tak daleko.Po co te ciuski maja sie kisic w szpitalu.Bo u nas inaczej tego nie okresle.Tam jest masakrycznie goraco 😠


o boże jak dziwnie
u mnie nikt mi dziecka nie ubierał, Michał przywiózł fotelik, no bo nie widze sensu żeby dziecko wynosić w rożku i monetowac do fotelika, przecież to jest niby nosidełko w którym dziecko często targa się wszędzie,
po obchodzi dali decyzję do wyjścia ze spziatala dostajesz papiery i wychodzisz, ubierasz się sama i dziecko też
u nas raczej od poczatku sa swoje ciuszki, teraz sobie nawet mysle ze i rozuś wezme jej juz domowy, bo szpitalny czasem trafi sie taki bardzo potargany 🙂



Co szpital to inny obyczaj.Moze teraz jest inaczej.Dowiem sie jak juz bedzie po 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na cycuszki maltana używałam, mnie bepanten nie pomagał, a maltan ulge przynosił i duży + tot o że nie trzeba zmywać i jest podobno słodki i dziecko chce ssac lepiej.

lady mnie też nic nie leci, i przy pierwszy dzieku też mi nic nie laciało, wiec się nie stresuj nie potzrebnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haalo izunia u nas też maluszka ubierają 😉
Mamusi się ubiera, a wtym samym czasie ubierają dzieciątko, rożek biorę też swój i zamierzam go włożyć do fotelika, bo na dworze jest tak zimno, że myślę, że tak będzie lepiej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Haalo izunia u nas też maluszka ubierają 😉
Mamusi się ubiera, a wtym samym czasie ubierają dzieciątko, rożek biorę też swój i zamierzam go włożyć do fotelika, bo na dworze jest tak zimno, że myślę, że tak będzie lepiej 🙃


a jak zapniesz fotelik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
lady_m4maryje: Mój biust, też nie duży, ja miałam miseczkę, B, ale teraz wyraźnie widzę, że B to już duuużo za mało!
A twarde mam te piersi że hohoho 🤔


A kiedy ci zaczęły rosnąć? Mi się tylko zaokrągliły, powiększyły sutki i pociemniały i widać żyły na cyckach. Znajomej z A się D zrobiło w ciąży, ale u mnie się nie zapowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Droga Mamo,
jeśli zamierzasz karmić Twojego Maluszka piersią, laktator zapewne przyda Ci się niejednokrotnie. Bardzo ważne jest więc, aby był odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań 🙂. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, postaram się opisać laktator Philips AVENT, którego zakup rozważasz 🙂. Jego główną zaletą jest nakładka masująca, która zapewnia mamom wygodę i komfort. Jest to mięciutka poduszeczka, z pięcioma płatkami masującymi, która momentalnie dopasowuje się do kształtu Twojej piersi i pobudza laktację.
Laktator Philips AVENT ma także specjalną, ergonomiczną rączkę, abyś mogła z łatwością regulować szybkość i siłę odciągania mleka. Dzięki temu, że do zestawu dołączono butelkę, możesz od razu nakarmić Twoją Pociechę, bądź też przechować pokarm na później 🙂.
Myślę więc, że laktator ISIS Philips AVENT, to w Twojej sytuacji optymalna decyzja. Gdybyś natomiast zdecydowała się przeznaczyć na ten zakup wyższą kwotę, możesz wziąć pod uwagę zakup laktatora elektronicznego Philips AVENT. Jego wyróżnikiem jest pamięć elektroniczna iQ, która zapamięta Twój indywidualny rytm i tempo odciągania pokarmu.
Mam nadzieję, że moje porady Ci pomogą. Jeśli będziesz potrzebowała jeszcze jakichś informacji, z przyjemnością Ci ich udzielę: [email protected].
-----------------------
Ekspert Philips Avent, udzielam porad i odpowiada na pytania internautów związane z produktami Philips Avent, a także opieką nad dziećmi i karmieniem. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyście 😁 hm.. to ja kupię ten sudocrem mimo wszystko jutro i ten maltan. 🙂 najwyżej nie użyję i tyle 😁 ale lepiej nosić niż się prosić.

Co do cyckow ja też mam małe, ale od 30 tyg. dużo się zmieniły, zrobiły się tzw 'cyce' wylewające się ze stanika, po bokach mam takie wystające fałdy ze stanika, moj M pierwszy raz od naszego pożycia miłosnego nabrał ochoty na moje cycki bo takto kiedyś przy unga bunga nawet nie zwracał uwagi na moje ' dwa pieprzyki' :P
Suty bolą, swędzą i mam już rozstępy wokoł brodawek. Na staniku mam nieznaczne plamki, maluśkie, a jak mam czarny to widzę zaschnięte żołte kropeczki, to siara chyba 🙂
Żyły też mam na cycach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia: o to się nie martię, położna chce to niech się męczy 🤪 🤪 🤪 🤪 chyba wie co robi 🤪
lady_m4ryjne u mnie znaczną różnicę było widać już w 30 tyg, szok jak nic przeżyłam, a mój mąż jeszcze większy haha bezcenne 😁 😁 Nie martw się nie którym kobietą biust powiększa się dopiero w okresie laktacji, więc nie zaprzątaj sobie głowy, będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też zgagulec już tak nie męczy, ale odbija się po kwachach.
A cyce z małego C urosły do D albo DD/E jak wyczytałam z pomiarów :| I takie balony wcale nie są fajne! Później będą zwisać do pępka 😮

Właśnie skończyłam zakupy internetowe i jestem dumna! Zamówiłam łóżeczko, wózek, kocyk, ręcznik z kapturkiem, tetry i inny podobny pierdolnik. Jeszcze trochę i przygotowania dopnę na ostatni guzik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Mnie też zgagulec już tak nie męczy, ale odbija się po kwachach.
A cyce z małego C urosły do D albo DD/E jak wyczytałam z pomiarów :| I takie balony wcale nie są fajne! Później będą zwisać do pępka 😮

Właśnie skończyłam zakupy internetowe i jestem dumna! Zamówiłam łóżeczko, wózek, kocyk, ręcznik z kapturkiem, tetry i inny podobny pierdolnik. Jeszcze trochę i przygotowania dopnę na ostatni guzik 😁



I zapomniałaś dodac takim to cudem z mojego konta ubylo.....zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...