Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O kurde dziewczyny, to ja tak swoją ciążę przechwalałam i widzę, że nie warto 😜 bo ja ani razu nie wymiotowałam, nie miałam aż tak mdłości, może czasem i to lekko. Jak coś to od 5-10 tyg miałam cholerny nie smak w ustach , ktory wieczorami potęgował a takto gitez.
Także ja już nie chwalę dnia przed zachodem słońca w takim razie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie!Ja mam termin na 10.03.2012 już czekamy na ten dzień.To jest juz moja druga ciąża...płeć...?....jak na dzien dzisiejszy jest zagadką.Musimy jeszcze poczekać-ważne,że będzie zdrowe no i może być mniejsze od syna 😉To i poród pójdzie sprawniej...heheh.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva-Hm.. tam nie doczytałam kilka stron do tyłu, ale pytałaś się o moją poprawkę z matury z matmy, no niestety nie zdałam 😞 ale jakoś w dupie to mam teraz.
Witamy nową brzuchatkę Izunię 🙂 ja też liczę, że moje będzie małe ale też nie jakieś mega małe:P zresztą obojętne mi to dość:P widzę, że masz termin dzień po mnie 😁
Idę spać, bo oczka mi się kleją 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no, nie wierzę! ludzie co z wami;p
Taki mały ruch u nas, że szok.
Ja właśnie wrociłam z zakupow 😁 tak jak mi poradzono zrobiłam napad na lumpex, rzeczywiście były niemowlęce rzeczy, ale mało. Mam przyjść ok. 5 października;D ale kupiłam 2 pary super bodziakow, zwłaszcza jedne z disneya są super 😉 i kupiłam sweterek cieplutki dla chłopca, ale dziewczynka też może chodzić w takim 🙂 przesłodkie, wszystkie 0-3 m 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje jakś cisza tu panuje.Juz zakupki robisz?Ja mam po Niko ciuchy, a jeszcze od mamy zabiore,bo ma blizniaki w wieku mojego małego i to parke.Wiec rozowe i niebieskie sa w zapasie 😉Podłogi musze myć.....a tak mi się chce 😞Maly mi tu rozkłada jakis sprzet i koncert bedzie robic...chyba oszaleje.Wymysla piosenki i je spiewa-jest wesoło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie wróciłam z zakupów, zaraz zabieram się za porządki i obiad, a potem powolutku będę się szykować na imprezę, bo dziś idę na wieczór panieński 🙂 I oczywiście nie mam zielonego pojęcia co na siebie włożyć. Chyba się skończy na jakiejś luźnej tunice i leginsach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, ja kupuję powoli w lumpexach bo ja nie mam od kogo dostać 😞 te osoby co miały mi dać albo pożyczyć ciuszki to same zaszły w ciążę:P a w sklepie kupię jakieś ładne też, ale to tak do szpitala i jakieś wyjściowe:P w lumpie są bardzo ładne, i tanie a wybieram nie zniszczone 😁
To widzę, że Ty będziesz miała od kogo, a i Twoj dzidziuś będzie miał się z kim bawić 😁 kurde ja też musze sprzątać dzisiaj 😞 w domu mam meksyk, taki burdeeel:/
Leliva, o to dzisiaj będą wygibasy na parkiecie;D na takich wieczorkach to kosmiczne i niezapomniane rzeczy się dzieją 🙂 no leginsy i tunika to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak narazie to muszę siły pozbierać tylko gdzie one są...hmmmm.W pierwszej ciązy wszystko byłam całą ciąże energiczna,a teraz coś okropnego.Robię tylko to co muszę,a resztę zrobie w marcu...hehe.Ja może pojade do DE,albo Belgii to coś sobie kupie.Ale narazie czekamy na płeć.Chce iść na usg 3D za jakiś miesiąć to moze się dowiemy.Niko bardzo chciał dzidzie i dlatego też jest 😉Bo my ciągle jak Niko pójdzie do szkoły,a tu masz...przesuneli na 6 latki.No i sie postaraliśmy.Ja kupowałam na allegro zestawy i super ciuchy zawsze były.Trzeba trochę czasu poświęcić,ale po sklepie też musisz chodzić 😉Podłogi czekają i może wkońcu Niko się ubierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to zrobiliście synkowi super niespodziankę 🙂 ja też chcę dziecko drugie, jak to moje pierwsze pojdzie do szkoły. Ale poki co jeszcze nawet się nie urodziło:P
Hm.. skoro teraz ciut gorzej się czujesz niż w pierwszej ciąży to zwiastuję to dziewczynkę?
Ja jestem teraz w 15 tyg i od pooczątku czuję się ok, normalnie. Dlatego teraz chodzę jeszcze po sklepach itd, bo potem może mi tych sił braknąć 🙂
też patrzyłam na zestawy na allegro, ale też jeszcze nie wiem jaka płeć, ale bardzo i to naprawdę bardzo czuję,że to chłopiec- Filip 🙂 a zestawy są albo dziewczęce albo chłopięce. A takto w sklepie czy lumpeksie czy na allegro mogę kupić kolory neutralne:P
Ja się do De ani Belgii nie wybieram, choć DE może , może ale wątpię. Tam na pewno ciuszki są bajeczne, także zazdroszczę wyjazdu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bratanek ma roczek pod koniec pazdziernika,a wiec wypada jechac 😉A w Belgii mąż pracuje może pojedziemy sobie odpocząć troche...heheh tam w bloku tylko posprzatam i obiad zrobie,a tu w domku jednorodzinnym zawsze wiecej jest do robienia.Ale zobaczymy.Wszedzie sa śliczne ciuszki.Ale jednak mama zwsze mi wysyłała dla NIko takie za....ste.Ostatnio wózki oglądałam na allegro...ceny mają ładniejsze niż te wózki 🙂NIko chce Julie,kręcone blond włosy i niebieskie oczy taka mu się siostra śniła.Hehheh mój kochany synuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś oglądałam ciuszki w lumpie, ale wypatrzyłam tylko jedne ładne uniwersalne body, a reszta to albo różowe, albo niebieskie.
A dziś się nastawiam na dobrą zabawę 🙂 Troszkę obawiam się tłoku na parkiecie, ale w miarę wcześnie przyjdziemy do klubu, więc liczę że się zdążę wyszaleć zanim się zrobi bardzo ciasno. Wyszaleć to może za duże słowo, wiadomo że muszę na siebie uważać, ale też nie mam zamiaru siedzieć przy stoliku i pilnować reszcie torebek!
Dobra, wracam do porządków. Jeszcze tylko podłogi i posprzątane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...