Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obdarzona super są te inne kolory też 😉 O słuchaniu klasycznej też coś słyszałam, hmm Apocalyptice spróbuj 😉 Jeśli chodzi o muzykę moja szaleje na Metallice 😁 Ale jak tata słucha ostrego meatu, mama trochę łagodniej, ale też metalu to nic dziwnego 😜
Love to już od 32/34 tygodnia będziesz musiała w szpitalu być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj słucha techno, electro i house 😁 ale to tak normalnie dzień w dzień:P ale Mozarta oraz specjalne inne to mu przykładam bliżej głośniki i tak lekko puszczam;D bo słuchawki mam zepsute, jutro moj M mi przywiezie swoje 😁 Love o kurde tzn, że w 32 tydzień i idziesz papa 😞 weź laptopa do szpitala w tedy!
Ggulek no super są te wozki, jestem w nich zakochana 😁
Sztunia, o no proszę jaka Maja czuła na czułe dźwięki;D kurcze żeby moje tak słuchało kiedyś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gulek acdc to moj ulubiony zespol 🙂)) kocham normalnie 🙂
a piosenki wszytski ale chyba dwie ulubione to tnt i ta wlasnie co piszesz 🙂
obdarzona nie ma opcji zeby laptopa nie bylo ze mna 🙂) my razem na zawsze 😁 nawet jak bede rodzic bede wam relacjonowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie laski...jak tu ukryc nasza ciaze 😉Ja dzisiaj pod prysznicem sama do siebie gadalam,ze jak tak dalej pojdzie to tam nie wejde 🤪Bo za wasko jest.Matko golic sie chciala........tragedia byla.Jednak lustro musi byc 🥴
Co mnie tak dzisiaj dół brzucha przy chodzeniu boli.Mam nadzieje,ze mlody tak dziwnie lezy,bo ledwo chodze.Bol promieniuje do prawej pachwiny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w sumie z takimi brzuchami to świadomość nie unikniona;D

kurde ja też mam lipe z goleniem;/ ostatni raz goliłam ją w niedziele wieczorem to normalnie była randka w ciemno;/ potem w lusterku oglądałam czy dobrze, ale że był wieczor a światło z lampki tak nie pokaże wszystkiego 😜 ale macałam i chyba aż tak źle nie było :P w poniedziałek miałam wizytę u gin. Jutro też ogolę bo wolę nie zapuszczać za mocno bo będzie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia moj chce byc przy porodzie ale mowi ze pepowinek tylko nie przetnie 🙂 ale liczy sie to ze chce... na poczatku nie byl przekonany ale chyba zrozumial ze bedzie mi lepiej jak on bedzie przy mnie.
co do golenia to ja sie zastanawiam czy mozna woskiem w ciazy robic bo kurwa mam juz dosyc... bo ja juz od dawna sie nie widze... na poczatku jeszcze jak sie troche wychylilam to widzialam a teraz nic kompletnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przewalone z tymi brzuchami. Tak na nie czekałyśmy i byłyśmy ciekawe jak będziemy wyglądać, a tu człowiek ma taki głupi problem z goleniem:/ ja to pod prysznicem na wszystkie strony probuję zobaczyć ją, probuję wciągać brzuch, probuję takoś palcami ten brzuch przypchnąć do siebie.. ale nie da się;(

ja to chyba sama chcę rodzić. Ale nie wiem... przecież prawdopodobnie taki porod wg mnie to kilku-kilkunastu godzinna tragedia ktorej zaczynam się bać. I jak będę sama to wygryzę dziurę w koszuli;/ ale zaś będę sama i nie będę musiała niczym się przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja twierdze że duzo daje
jest z tobą!!! i mozesz go chwycic za rekę, powiesić się na nim, to on poda wode chusteczkę spryska buzię
i przy porodzie nogi pchał i dopingował najbardziej
rozumiem że to nie reguła, ale u nas więź sie wzmocniła a jak widział że walcze z karmieniem Majki to po jakimś czasie powiedział jak już wszystko się unormowało, dopingowałem cię ale bałem się że tym jebniesz nie wiedziłem że jestes taka uparta i silna to były najlepsze słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...