Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ach dziekuję ☺️
jestem dziś taka padnięta,że musiałam sobie kawę walnąć 🙂 calą niedzielę kursowaliśmy wczoraj, nawet u rodziców byliśmy, ostatnio mało kiedy kieruję, wczoraj się wyżyłam, ale długa jazda zdecydowanie nie dla mnie... myślałam,ze krzyż mi pęknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do porodów...to boję się dziewczyny jak jasna cholera. Ja się jeszcze z traumy nie otrząsnęłam tak do końca, ale stwierdziłam,ze taki stan może trwać do konca zycia i nigdy się nie zdecydujemy na drugie dziecko. Przeżyję (chyba), ale wolałabym,zeby ktoś za mnie urodził hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie biore za porzadki w meblach ......bo kurzu tyle znowu sie nazbieralo.

Ja to ciagle kursuje,a maz tylko mowi-kochanie prosze mniej autem jezdzic.Tu z malym na ciwczenia,do przedszkola,do lekarza,na kawke do kolezanki.....ale wieczorami staram nie jezdzic,bo u mnie same lasy po drodze i bardzo duzo zwierzyny biega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, ja na krótki dystanse też non stop jeżdżę - wiadomo. Ale do rodziców wczoraj się tłukłam ponad godzinę w jedną stronę, bo ruch był niemożliwy, ludzie jeździli jak pojebani. Najczęsciej jak tam jedziemy to siadam jako pasażer i rozkładam fotel hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
ale wieczorami staram nie jezdzic,bo u mnie same lasy po drodze i bardzo duzo zwierzyny biega.

Kurde, ja w sumie najbardziej lubię jeździć wieczorami i nocą, ale to prawda,że ze zwierzyną zwłaszcza teraz na jesieni nie ma żartów. U nas jest taki odcinek drogi, gdzie każdy sadzi,a wybiegających zwierząt jest mnóstwo. Najwięcej naginęło motocyklistów...eh. Powinny być jakieś siatki założone na poboczach, ale niestety - to jest Pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Jestem zła z samego rana, bo najpierw obudził mnie durny pudel sąsiadki, który szczekał od 6 do 7:30. Wstałam więc i zeżarłam sałatkę. Położyłam się po jedzeniu i wtedy maleństwo się obudziło. Chyba miało czkawkę, bo takie regularne uderzenia czułam. Nie mogłam zasnąć przez tego jeb***ego psa. W końcu się uciszył to jeszcze zasnęłam do 9 do budzika męża. Teraz chciałam się położyć to u tej samej sąsiadki zaczęli wiercić i walić jak opętani. AAAAAARRRRRRGGGGGHHHHHH!!!!!! Ja chcę mieszkać w domku!!!! Jest tak głośno, że nawet filmu się nie da obejrzeć!! Muszę się ubrać i pójść na jakiś spacer. A tak chciałam sobie dziś zrobić dzień piżamowy przed tygodniem pełnym wrażeń 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko lady. U nas w OSP na wsi była jakaś osiemnastka w sobotę i ta młodzież wszędzie łaziła, a nasze psy wścieklizny dostawały. Nie spałam całą noc,bo tak ujadały,że było słychać, jakby w domu mi pies szczekał. W końcu mężu wstał, rozdarł się na jakąś spacerującą o 3 nad ranem uroczą, pijaną parkę i był spokój... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady to masz efekty specjalne 🙂


A ja taki mialam zapal do sprzatania..............i kur....slabo mi .Cholera jasna,na krzesle stac nie umiem.Poloze sie troche i moze przejdzie.Serce mi wali,ledwo oddycham.To chyba sa skutki uboczne niskiej hemoglobiny.Ale dwie szafki juz zrobione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja nie mam takich dolegliwości izunia na szczęście. Moze lepiej się połóż 🙂


leze,leze.Ale jakas slaba jestem.Chyba herbatke sobie zrobie.Maly sie rusza,bo muzyka gra 🙂
Dziewczyny w ciazy sie robi cytologie?Teraz przegladajac papiery znalazlam,ze mialam 2 lata temu robiona.A bylam pewna,ze to byl grudzien 2010.Musze teraz lekarzowi powiedziec,zeby mi pobral jezeli mozna.
Zaraz bede dalej sprzatac,ale te szafki na gorze odpuszcze sobie.Szuflady przegladne.zawsze cos do kosza sie znajdzie 🙂I to juz bedzie koniec szfy w duzym,bo reszte ostatnio przegladalam z nudow.Znalazlam od malego koszulke z chrztu i nasze serce z wesela co siostra obraczki niosla ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko wariuje wieczorami i nad ranem czyli od 5 tak no 🙂
a ja dziś specjalnie jechałam zapłacić cyfrowy polsat bo miałam do piątku i wiecie co nie zabrałam kwitka ale mi się zjebka szykowała za to ale mojemu przeszło i musiał się wracać a dziś ma tyle pracy podobno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Astra napisał(a):
Ja nie mam takich dolegliwości izunia na szczęście. Moze lepiej się połóż 🙂


leze,leze.Ale jakas slaba jestem.Chyba herbatke sobie zrobie.Maly sie rusza,bo muzyka gra 🙂
Dziewczyny w ciazy sie robi cytologie?Teraz przegladajac papiery znalazlam,ze mialam 2 lata temu robiona.A bylam pewna,ze to byl grudzien 2010.Musze teraz lekarzowi powiedziec,zeby mi pobral jezeli mozna.
Zaraz bede dalej sprzatac,ale te szafki na gorze odpuszcze sobie.Szuflady przegladne.zawsze cos do kosza sie znajdzie 🙂I to juz bedzie koniec szfy w duzym,bo reszte ostatnio przegladalam z nudow.Znalazlam od malego koszulke z chrztu i nasze serce z wesela co siostra obraczki niosla ☺️

ja zarastam brudem a co :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Astra napisał(a):
Ja nie mam takich dolegliwości izunia na szczęście. Moze lepiej się połóż 🙂


leze,leze.Ale jakas slaba jestem.Chyba herbatke sobie zrobie.Maly sie rusza,bo muzyka gra 🙂
Dziewczyny w ciazy sie robi cytologie?Teraz przegladajac papiery znalazlam,ze mialam 2 lata temu robiona.A bylam pewna,ze to byl grudzien 2010.Musze teraz lekarzowi powiedziec,zeby mi pobral jezeli mozna.
Zaraz bede dalej sprzatac,ale te szafki na gorze odpuszcze sobie.Szuflady przegladne.zawsze cos do kosza sie znajdzie 🙂I to juz bedzie koniec szfy w duzym,bo reszte ostatnio przegladalam z nudow.Znalazlam od malego koszulke z chrztu i nasze serce z wesela co siostra obraczki niosla ☺️

ja zarastam brudem a co :P


Hahahh....jakos trudno uwierzyc 🙂Ja jeszcze tylko w szafce z ozdobami zrobie porzadek i koniec juz.ładnie mi pachnie w pokoju pronto...mmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałam cytologię robioną chyba w 12 tygodniu, więc robi się, jak sądzę 🙂
Byłam na zakupach, kupiłam sobie pączusie z toffi, chipsy, zapas pepsi, trochę ryb i warzywa na sałatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
No ja miałam cytologię robioną chyba w 12 tygodniu, więc robi się, jak sądzę 🙂
Byłam na zakupach, kupiłam sobie pączusie z toffi, chipsy, zapas pepsi, trochę ryb i warzywa na sałatkę 🙂


to wez no sie podziel,bo u mnie sa jajka,majonez,pekinska i ser zolty.....wypasiona mam lodowke.
Ale jak pojade sama do miasta to zakupy obowiazkowo.Chyba jutro pojade na ta krzywa to zrobie zakupy....bleeeee

Dzisiaj chyba zamawiam pizze do domu na kolackje.Mam nadzieje,ze Niko bedzie chcial.Bo wczoraj juz o 22 chcialam dzwonic,a maz w Belgii mial ze mnie zlewke jaka ja to napalona na pizze jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...