Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izunia publicznie ich nie dam, ale jak będziecie chciały to wam wyślę, albo coś 😉 Później będzie małe przyjęcie . 😉 O jaaa ale fajnie, u mnie w ciąży są tylko koleżanki z rodzinnej miejscowości, z którymi już mam mniejszy kontakt, a reszta to imprezujące studentki w Krk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo bejo

mam ładowarkę bom tacie ukradła 🙂
więc mąż musi wytrzymać bo ja bez was zyc nie mogę, a więc
dzis złapałam stresa zę moje otarcia zatarcie czy inne zamieniło się w jakiegoś parcha i zadzwoniłam do gin a ta że przyjmujew gabinecie powiedziała wpadaj fakt naczekałam się no bo bez zapisu byłam ale skorki wygodne więc wpół lezałam, okazało się że bede zyc parch to mega obttarcie wiec luzi a POLA na 100% ma się dobrze wazy poło kg bez 2 gram 🙂 jest idealna na swój wiek bo odchyłki w pomiarach są minimalne. A ja ? ogólnie zdziwiła się ze ktoś mi powiedział że łozysko się odkleja bo jak się odkleja to są trzy objawy, ból, twardy brzuch i krawienie a ja miałam tylko jedno, szyjke mam jak u zyrafy więc tez dobrze, jedynie poprostu czesc łżyska mam nisko jakoś i dzidzia uciska i stad krwawienie diagnoza będzie git jak bede lezec wiec laby ciag dalszy 🙂 😞
a teraz doczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
hejo bejo

mam ładowarkę bom tacie ukradła 🙂
więc mąż musi wytrzymać bo ja bez was zyc nie mogę, a więc
dzis złapałam stresa zę moje otarcia zatarcie czy inne zamieniło się w jakiegoś parcha i zadzwoniłam do gin a ta że przyjmujew gabinecie powiedziała wpadaj fakt naczekałam się no bo bez zapisu byłam ale skorki wygodne więc wpół lezałam, okazało się że bede zyc parch to mega obttarcie wiec luzi a POLA na 100% ma się dobrze wazy poło kg bez 2 gram 🙂 jest idealna na swój wiek bo odchyłki w pomiarach są minimalne. A ja ? ogólnie zdziwiła się ze ktoś mi powiedział że łozysko się odkleja bo jak się odkleja to są trzy objawy, ból, twardy brzuch i krawienie a ja miałam tylko jedno, szyjke mam jak u zyrafy więc tez dobrze, jedynie poprostu czesc łżyska mam nisko jakoś i dzidzia uciska i stad krwawienie diagnoza będzie git jak bede lezec wiec laby ciag dalszy 🙂 😞
a teraz doczytam 🙂



to super elegancko.....tak Niko mówi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja glukoze robie dopiero po 10 grudnia 🙂
bo teraz byłam bez wyników no bo sobie przyspieszyłam wizyte i powiedziała zebym przed dopiero zrobiła wiec mi se jeszcze upiecze 🙂
no mozesz sobie cytryny wcisnac podobno, ja wiem ze to z zatkanym nosem na raz wypiłam nie nie było zle tylko siezle po 2h czułam i zanim zjadłam to myslałam ze zejde

dzis tesciowej powiedziałam ze bedzie dziewczynka nawet sie ucieszyła z imienia chyba mniej hihihi
kobieta nie ma czasu bo juz okna zaczyna na swieta myc, wiec słabej synowej nie da rady odwiedzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
a ja glukoze robie dopiero po 10 grudnia 🙂
bo teraz byłam bez wyników no bo sobie przyspieszyłam wizyte i powiedziała zebym przed dopiero zrobiła wiec mi se jeszcze upiecze 🙂
no mozesz sobie cytryny wcisnac podobno, ja wiem ze to z zatkanym nosem na raz wypiłam nie nie było zle tylko siezle po 2h czułam i zanim zjadłam to myslałam ze zejde

dzis tesciowej powiedziałam ze bedzie dziewczynka nawet sie ucieszyła z imienia chyba mniej hihihi
kobieta nie ma czasu bo juz okna zaczyna na swieta myc, wiec słabej synowej nie da rady odwiedzic 🙂



to moze Tobie tez umyje 🙂Matko co to za babsko jest.Juz okna na swieta?Szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no powiedziała że potem się nie wyrobi więc czuje ze wparuje ze szmata i do mnie no bo jak na swieta moga byc brudne okna, oka pozwole jej umyc ale nic wiecej. Brak mi słów a wisz chciałam ją zaprosić do mamy na kawkę że siądziemy z Mają się pobawi to widziałam jak jj się głupio zrobiło i powidziała o tym sprzataniu, normalnie moja mama to z niej leje i jest pewna z i tak w grudniu jeszce raz bedzie myc, bo tak samo zrobła na wielkanoc co już okna pomyła a ja o tym wiedziałam ale u nic droge robili kurzyło się i był deszcz i jakies trzy tyg, przed swietami mowie do niej okna myłas już ona tak a ja nie widac to się załamał i jeszcze raz myła a powiem szczerze ze okien ma w trzy dupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
no powiedziała że potem się nie wyrobi więc czuje ze wparuje ze szmata i do mnie no bo jak na swieta moga byc brudne okna, oka pozwole jej umyc ale nic wiecej. Brak mi słów a wisz chciałam ją zaprosić do mamy na kawkę że siądziemy z Mają się pobawi to widziałam jak jj się głupio zrobiło i powidziała o tym sprzataniu, normalnie moja mama to z niej leje i jest pewna z i tak w grudniu jeszce raz bedzie myc, bo tak samo zrobła na wielkanoc co już okna pomyła a ja o tym wiedziałam ale u nic droge robili kurzyło się i był deszcz i jakies trzy tyg, przed swietami mowie do niej okna myłas już ona tak a ja nie widac to się załamał i jeszcze raz myła a powiem szczerze ze okien ma w trzy dupy



te typy tak maja 🙂

Ale Alanek swiruje.....caly brzuch sie rusza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pola dziś u giny dała taki popis że doktórka lała z niej na maxa, normalnie kopała w to co ona do brzucha przykłada, smiała się że dawno takiego zadziora nie widziała bo normlnie wierciła się niemiłosiernie. poza tym przy michale też się nie boi jakby miała wiecej siły to by już go nparzała na maxa, a tak Michał słabo i rzadko czuje ale już czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek o to masz ślub w mikołaja;D
Sztunia, to Pola już spora 😁

ja pospałam ale umęczona jestem:P Mateusz przywiozł mi słuchawki, ale nie wiem czy usłyszałam serduszko.. bo nigdzie nie było nic słychac takiego jak serce, ale niżej po lewej stronie taki dźwięk jakby ktoś oddychał 😜 czyli to może serduszko 😜

Idę spac 😜 dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
noc do dupy zasnąć nie mogłam co chwile się budziłam a jak juz sobie kimnęłam to śniły mi sie topielce i wogóle jakieś świństwa a na koniec znowy zakrwawiłam i mam plamę w łózku, normalnie kapa. Idę do rodzicó na cały dzień więc skrobać mi tu proszę że jak wrócę żebym lekture miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mnie się dzisiaj śniło,ze byliśmy z mężem i z Bartkiem w kaplicy na cmentarzu i wszyscy staliśmy w miejscu trumny 😮 masakra jakaś. Też mam takie debilne sny, jak w nocy długo nie mogę zasnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😁
ja jem śniadanko 😜 chleb tostowy razowy bleee;/ z szynką i serem. Co do snow to ja też mam takie pierdolnięte , że szok;/. Choć dziś miałam taki sen , że nie chciałam się z niego budzić 🤨 śniło mi się, że się Filip urodził, ale miał ciemną karnację i czoooorne włosiska..jak ja blada i Mateusz blady i blondyn 😜 i jego rodzina blada a moja nie za ciemna 😜 Ale nie snuł podejrzeń 😉 no i w tym śnie płakałam, że mam już pusty brzuch, że nikogo tam nie ma, i że jest jak flak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...