Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też chcę takiego soku!!! 🙂 ja zjadłam właśnie barszczyk biały, bo memu lubemu się zachciało to mu zrobiłam 🙂 a mnie się zachciało placuszków z jabłuszkami i zrobiłam, a teraz co? A teraz mam zgon i leżę na kanapie 🙂 masakra, kręgosłup mi zaraz wyskoczy dupskiem a nogi wystrzelą w kosmos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ło kurwości, ale mnie ten spacer zmęczył. Ten pies jest spokojny ale nie wolny 😁

Ggulek, ale dziś Ci odpadł czop wczoraj, z krwią?

Astra, no smaka mi robisz no:P

Ja tam wyrywam brwi od 7 lat regularnie co 3-4 dni i co 😞 i dupa 😞
ej Ggulek a miałaś usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ahha 🙂 ale nie no jak masz rozwarcie to myślę że ten czop to czop podbarwiony krwią nie przez badanie 🙂 bo mi dziś ginka powiedziała,że właśnie czop z krwią wychodzi w tedy jak się szyjka rozwiera 🙂 kurde to Ty na dniach urodzisz 🙂
No ja też dostałam skierowanie na usg na przepływy krwi w mozgu i serduszku Filipka ale ze wskazaniem na wagę dziecka też bo ostatnie usg miałam w 30 tyg no i nie wiadomo ile on waży. Ale myślę że 4 kg na pewno nie przekracza 🙂 myślę, że tak 3200-3600 i nie więcej 😁

a kiedy ginka ważyła Twoją Emi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek, ahha 🙂 ale nie no jak masz rozwarcie to myślę że ten czop to czop podbarwiony krwią nie przez badanie 🙂 bo mi dziś ginka powiedziała,że właśnie czop z krwią wychodzi w tedy jak się szyjka rozwiera 🙂 kurde to Ty na dniach urodzisz 🙂
No ja też dostałam skierowanie na usg na przepływy krwi w mozgu i serduszku Filipka ale ze wskazaniem na wagę dziecka też bo ostatnie usg miałam w 30 tyg no i nie wiadomo ile on waży. Ale myślę że 4 kg na pewno nie przekracza 🙂 myślę, że tak 3200-3600 i nie więcej 😁

a kiedy ginka ważyła Twoją Emi?

ja też tak myślałam że mój waży gdzieś 3100 a tu okazało się 3775 he he
ide sobie do chłopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona ostatnio ważyła ją 4 stycznia czyli jakoś w 30/31 tyg i było w tedy 2100, miała ją ważyć końcem lutego, ale mieli zamieszanie i wszystko było robione tak szybko, że zapomniała...Więc nie mam pojęcia ile mój bobek teraz może ważyć 😮 Szczerze nie dochodzi do mnie, że miałabym za niedługo rodzić, szczególnie, że mnie teraz porządnie rozbiera 😁 Zresztą czekam na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach bo ja też czytam jakbym się tym sokiem uchlała 😁 Nie wiem jak jest jak się jedzie rodzić ze skurczami - czy robią wtedy USG, mnie robili, bo poród miałam wywoływany. I lekarka mówiła,że aparat pokazuje 2100, ale dobrze,zeby niuniu ze 2 kilo miał chociaż. A tu niespodzianka, bo miał 2450 😁

Dziecię mi usnęło 🙂 wylatał się dzisiaj ze wszystkie czasy,w końcu cieplej się zrobiło i można go na podwórko wypuścić 😁 po kąpieli i kolacji padł, czyli jutro wstanie koło 6:00...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Info od Izuni: jutro o 10:30 ma zaplanowaną CC, mąż ma się wstawić o 10:15 🙂 dziś czeka ją jeszcze lewatywa, jest zestresowana jutrzejszym dniem. Ma anemię, ale nie wie czy dużą czy małą 😞 jutro jak będzie w stanie napisze info 🤪 🤪

No to czekamy na Alanka 🙂 małego kobieciarza 😁

Ggulek, tak mi się to także zdarza od 4 dni gdzieś. Ogolnie chodzę pospinana, bo czuję pęcherz. Ale dziś ginka powiedziała mi , że mały idealnie jest wstawiony w kanał i że czuje głowkę 🙂 stąd też taki dyskomfort i popuszczanie. Do mnie też nie dochodzi że to się stanie.. na serio jakoś nie umiem w to uwierzyć że czeka mnie taka rzeźnia ale że będę w końcu szczęśliwa z Filipkiem już w objęciach 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, no ja miałam ostatnie 2 stycznia i Filipek ważył chyba 1800 czy 1600, nie pamiętam 🙂 no ale teraz dostałam skierowanie na to usg i się pytam ginki, czy jak nie zdążę do piątku do tego usg to ona mowi, że w tedy przed porodem mi mogą zrobić 🙂

ja też do końca nie wierzę w wagę usg...zwłaszcza , że wiem że teraz będzie ważył Filipka ten doktor 'pospieszalski' co wszystko robi błyskawicznie a więc się nie przyłoży. Poproszę go ładnie aby dokładnie zważył. Wiadomo, że rożnica może być, ale nie chce takich akcji,że poł kilo. 100-300 gram rozumiem, ale poł kilo czy kilo to masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...