Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Love ale to Ty nie lubisz zakupow? kupiłaś sobie ten płyn 😁?

Kurde jaka zimnota;/ powinnam iść spać, bo jutro o 6:50 muszę wstać ale poki co jestem jakaś poddenerwowana i jakaś podjarana i nie zasne 🥴 ale idę.
bajo bongo 🥴
😘 😘 😘

kupiłam 🙂) hehe ale chujowy jakis bo mnie twarz po nim piecze ;/// mama nadzieje ze nic mi po nim nie wyjdzie..
kurde to jest plyn dla wrazliwej skory a mnie boli po nim ;/


z = zakladka... sztunia sobie wymyslila i zaznacza sobie ta literka gdzie skonczyla nas sledzić (czyt. czytać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wyspane? Bo ja od trzech dni mam problemy ze snem. Jakieś koszmary mnie męczą, budzę się w nocy, a potem z tego niewyspania cały dzień zołzowata chodzę i buczę po wszystkich. Dopiero wtorek, a ja już marzę o weekendzie 😞

Obdarzona, trzymam kciuki za to usg!!! Daj znać jak wrócisz czego się dowiedziałaś. Też mam dziś wizytę u lekarza, ale tylko pokazać mu wyniki z usg i po skierowanie na morfologię, więc żadnych sensacji nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAM SYNA!!!!!!!!!! CZAICIE TO, ALE SIĘ CIESZĘ!!!!
Ale poza tym, jak wam powiem jak mnie oszukano to nie uwierzycie.
Weszłam , nie było kolejki. Weszłam do gabinetu usg o godzinie 8:41, wyszłam o 8:44... widziałam gdzieś mojego ginekologa na korytarzu, ale w gabinecie był inny. Chamski, pospieszalski.. nie słuchał co mowie, a powiedziałam, że ja na usg połowkowe i pożądne badanie.. Przyłożył mi to takie z usg to trwało minutę. Usłyszałam tylko: serduszko bije, to głowka, są ruchy, to nożki, ma 14 cm od głowki do pupki, ma pani syna, chce pani zdjęcie? ...
Chciałam się odezwać , że co tak szybko, że to badanie genetyczne, a on do mnie \' proszę zdj dla pani, dowidzenia\' poczym wybiegł z gabinetu, potem ze szpitala, wsiadł do auta i omal nie potrącił mojej mamy. Może miał porod gdzieś? Nie wiem... ale muszę iść prywatnie jeszcze, jedyne co utkwiło mi w pamięci z Filipka, to jego jajeczka okrągłe:P
Idę, obiad muszę robić i zakupy rozpakować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant, to są takie rurki ( na surowo są takie same jak te płaty do lazani i w ogole to jest to samo co płat do lazani tylko że w kształcie rurki) i nadziewa się te rurki mięsem mielonym ze sosem bolonese i groszek też daje się i cebulkę, i się te rurki układa w naczyniu kwadratowym takiej rynnie, i na to sos beszamelowy i ser i smakuje jak lazania, no może ciut inaczej ale to to samo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULUJE OBDARZONA!!!!!
My po zakupach, ala zakupach bo siastra zadzwoniła żeby wpaść do niej na kawe ale dopiero po 11, więc ja skoczyłam po ciastka adwokatowe, a potem jeszcze Majce czape kupić i kupiłam jeansy ale dla młodej, i dresik dla tej co na 2 latka idizemy jeszcze lampa i prezent super 🙂
u siostry zasiedziałam się ze zakupy tylko zrobiłam na obiad, a Majka czekając na mnie w aucie usnęła 🙂 więc ciało rzuciłam do łózeczka i zabiera się za cholerne prasowanie 🙂

mnie też coś brzuch boli,
a podjarana jestem tą czapą Mai jak cholera bo jest szraa jak chciałam no i z kotkeim jak Majonez lubi 🙂

astra a wy wytrzymacie bez zakupów do 3 listopada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...