Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jakie brzuchy super 🙂 no to i ja jakoś musze się pochwalić niebawem hihi
my wrócilismy z zakupów, najpierw z siostra gdzie kupiłam Mai buty i noga nie chciała wejśc więc potem z Michałem i Majka na wymianę butów i sa już spoko
małezakupki na śniadanie
no i Mikel jadł McDonald'sa a ja nie, dumna jestem z siebie zaraz zjem jabłka i bedzie pięknie 🙂
cycki mi urosły, takie bym chciała mieć ale wiem że potem tylko wypierdki zostana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
hehe ewcia ile pytań 😜 hmm to tak doszliśmy razem do wniosku, że pasuje się hajtnąć, żeby stworzyć już taką rodzinę, przed porodem i mamy cywilny z kameralną imprezą w grudniu, a potem się zobaczy co z kościelnym. przed tamtą ciążą spotykaliśmy się jakieś 5 miesięcy, więc króciutko, ale już znaliśmy się dobrze. Ja mam 21, a on ma 24. Masz rację, to że się interesuje córeczką to dużo znaczy i wiem, że mu na niej zależy. Jeśli chodzi o słowa 'kocham Cię' nigdy od niego tego nie usłyszałam. Myślałam, że to nie jest takie ważne, szczególnie po tym jak mój były cały czas mówił, że kocha, a potem zdradzał. Ale teraz tego potrzebuje i zastanawiam się dlaczego tego nie mówi, on ma zasady i jest szczery więc rozumiesz... Jak się go pytam, dlaczego nie trzyma mnie za rękę to mówi, że tego nie lubi, że to taka zabawa jak z przedszkola, a nie że się wstydzi. Mam nadzieję, że się polepszy za jakiś czas, bo mam różne myśli. On jest dla mnie bardzo dobry , ale musi być też miłość... Hehe mówisz, że Twój oszalał przez córeczkę, no nieźli ci faceci 😁

nio oszalał, oszała, kiedys pisałam na forum ze mówił jak sie urodziła, ze nie bedzie chyba miał drugiego dziecka, bo nie bedzie umiał tej miłosci podzielic. i ona taka córeczka tatusia jest ze szok. teraz dopiero robi sie mamowa. moze dlatego ze wie ze bedzie druga dzidzia, ale jest kochana, mówi ze kocha ta dzidziunie i jak mnie całuje i przytula to potem podnosi bluzke i brzuszek tez kocha. mzoe dlatego...
nio a co do Twojej sytuacji, to mysle ze sie zmieni, mam nadzieje... wiesz faceci ogolnie do wylewnych nie należa. pewnie ten Twój były tez nie był z Toba kilka lat, ze cały czas mówił ze kocha, a jak sama przyznajesz to sztuczne bo zdradzał.a ile juz jestescie z tym?? bo napisałas ze pzred pierwsza ciaza znaliscie sie 5 miesiecy?? bo powiem CI ze wazne jest zeby na poczatku było tak bajkowo i w ogole... ale to nie trwa wiecznie. my juz jestesmy ze soba prawie 10 lat - dokładnie 17 listopada mamy rocznice bycia razem, takze wiem jak jest,to mija, a jak dochodza dzieci to jest gorzej bo sa i inne obowiazki, nie ma czasami czasu na czułe gesty itd. wciaz gdzies sie biegnie, to do pracy to do lekarza, to zakupy. a nasza Zuza jeszcze do pzredszkola nie chodzi i nie ma zajec pozalekcyjnych. czasami po prostu mamy czas po 22 dopiero zeby cokolwiek ustalic np na nastepny dzien, takze sielanka sie konczy, inne zycie sie zaczyna,w którym czesto brak jest najzwyczajniej czasu na te miłe słowa, czułosci... ale trzeba o to zabiegac, dbac, peilegnowac... bo o rutyne nietrudno... och... o czym ja Wam pisze niektórym na poczatku tego wspaniałego okresu.... ble wredna ze mnie kolezanka... sprowadzam na ziemie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
no w sumie nie taki poczatek ale to na koniec rosnie wszystko najbardziej i to mnie martwi


hehe nie na koneic tylko po porodzie zobaczycie. ja na 4 dzien, jak wyszłam ze szpitala myslałam ze ocipieje, takie balony ze szok, a do tego nabrzamiłe, bolace, z zastojami, bo dzidzia na poczatku bardzo mało jje. ja tam miałąm stanik rosnacy, wiec nie wiem ile tam urosły, nigdy nie narzekałam bo miałam pzred tamta ciaza duze C a teraz sama nie wiem, nawet jzu czasami jak w ogole teraz nie wycjodze to nie zakładam wcale zeby ich nie meczyc, choc juz chyba w pierwszej cazy spałam w staniku w tym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała mnie znowu obudziła kopaniem o 6 rano... Żadnej litości dla mnie nie ma! A wczoraj cały dzień tak szalała w brzuchu, że szok! Aż się mąż dziwił 🙂 Ale nie narzekam, fajne uczucie, tylko na niczym nie mogę się przez to skoncentrować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie w ten paskudny dzień. Mglisto, zimno, mżawka się sączy...aż niemiło. Mężu zrobił mi ogień w kominku, śniadanko i poszedł do pracy na całe 12 godzin... 🙃 Cmentarze mamy już zaliczone w niedzielę i wczoraj, na szczęście. Dzień zapowiada się być spędzony na książce, jedzeniu i zabawie z moim małym rycerzem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, u nas tez pogoda do bani, ale pamietam te czasy jak czasami na wszytskich swietych był duzy snieg i mróz,wiec juz chyba wole tak jak jest. moi domownicy pojechali odwiedzic groby i do rodzinki, a ja (jeszcze w pizamie) zostałam w domku na słodkim leniuchowaniu. mi jakos jezdzenie nie słuzy wiec nie kusimy losu. wybieram sie czasami gdzies na chwilke, ale np 3 min jade samochodem do sklepu, juz mnie tak wytrzesie ze jak wchodze juz czuje ze musze wychodzic bo mnie wszytsko boli. wiec na dalsze trasy tym bradziej sie nie zapuszczam.
musze wiec znaleźć na dzis jakas ksiazke, chyab w necie, bo te co mam juz przeczytałam albo nie mam na nie ochoty. a co WY teraz dziewczyny czytacie??
LOVE i jak tatus zareagował na synka?? wymysliłas juz imie czy za wczesnie?? co bierzesz [pod uwage??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂tu tez jest szarawo za oknem.Maz pojechal z moja mama do lekarza,pozniej jedzie z nia z Jenni do lekarza,bo biedna dalej goraczkuje i boli ja brzuszek w nocy.Ale dalismy wczoraj rade wybrac sie na zakupy.Dzieci wybraly sobie zabawki na urodziny.Jenni pieska co chodzi i szczeka,a Maik lodke z lego i mam ich juz z glowy.Jutro jeszcze z Nikola po buty pojedziemy i koniec prezentow.Dzisiaj bede juz przegladac ciuszki dla malego 😁
Ide do Niko i Jenni.Obiadek juz mam gotowy......moge odpoczywac 😉


Love.....zaje....ze parka jest 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pogoda rewelacyjna - słoneczko świeci, niebo czyściutkie, ano jednej chmurki, na razie 12 stopni, ale ponoc ma dobić do 17. Dzień spędzimy spacerowo 🙂 A na groby dopiero wieczorem, jak już się ściemni i większość ludzi pozapala znicze - lubię ten blask i zapach topionego wosku.

Ewcia, ja teraz czytam Kapuścińskiego - wszystko po kolei co mi wpadnie w ręce. Ale raczej nie mam za dużo czasu na czytanie, jedynie wieczorami przed snem, więc trochę długo to trwa, zanim skończę książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie pogoda zajebista, że nie wierzę, że dziś wsz. św.
:P
Jestem nie wyspana, jak zawsze od miesiąca 😠 a muszę się zaraz wykąpać bo wczoraj byłam za zmęczona, i potem jechać na cmentarz jeden, potem drugi i do rodzinki 😠

masakra, czytałam was, ale nie mam siły wywodzić się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierd**** weszłam na czerwcowki i nie wierze. Okazało się , że na naszym forum, działają normalnie oszustki 😠 ostrzegła na szczęście tam dziewczyna z grudniowek, że ta Weronika co urodziła tą słodzuśką Anię w 32 tyg to fikcja, oszukiwała je. I jeszcze może inna użytkowniczka tak samo. Kurde:/ wystraszyłam się:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...