Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia jasne,mieszkaj u mamusi 🙂Mala tez bedzie miec ucieche z babci 😉Lez i jeszzce raz lez,ale w miedzy czasie zagladaj do nas.Bo wiesz wkurzylam sie na Ciebie,ze na innym watku sie podzielilas Twoim probleme,a z nami nie 😞 😞Ale teraz jest mi juz lepiej ,bo u Was wszystko ok.Odpoczywajcie kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha...tylko zobacz:najpierw Mikolaj 06.12
Świeta 24.12
urodzinki Niko 08.01

haha Izunia, skąd ja to znam 😁 U mnie jest dokładnie to samo, Bartek też jest z 8 stycznia i też mamy taki gorący okres z prezentami, a on już łapki zaciera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Sztunia jasne,mieszkaj u mamusi 🙂Mala tez bedzie miec ucieche z babci 😉Lez i jeszzce raz lez,ale w miedzy czasie zagladaj do nas.Bo wiesz wkurzylam sie na Ciebie,ze na innym watku sie podzielilas Twoim probleme,a z nami nie 😞 😞Ale teraz jest mi juz lepiej ,bo u Was wszystko ok.Odpoczywajcie kobietki 😉


izunia bo do tamtych mam telefon 🙂 wiec trzeba by było coś z tym zrobić w najblizszym czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
hahaha...tylko zobacz:najpierw Mikolaj 06.12
Świeta 24.12
urodzinki Niko 08.01

haha Izunia, skąd ja to znam 😁 U mnie jest dokładnie to samo, Bartek też jest z 8 stycznia i też mamy taki gorący okres z prezentami, a on już łapki zaciera 🤪



kurde, Niko rano do mnie mówi mamo wiesz co,ale te zaproszenia dla kolegow i kolezanek z przedszkola to musimy dac wczesniej,zeby mieli czas kupic mi prezent 😮To mu powiedziala,ze te urodziny beda wyjatkowe i bez prezentow to posmutnial i powiedzial....tak....,tacie kupilismy sweterek i Ty tez teraz do taty dostaniesz prezent,a ja to co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia jasne,mieszkaj u mamusi 🙂Mala tez bedzie miec ucieche z babci 😉Lez i jeszzce raz lez,ale w miedzy czasie zagladaj do nas.Bo wiesz wkurzylam sie na Ciebie,ze na innym watku sie podzielilas Twoim probleme,a z nami nie 😞 😞Ale teraz jest mi juz lepiej ,bo u Was wszystko ok.Odpoczywajcie kobietki 😉


izunia bo do tamtych mam telefon 🙂 wiec trzeba by było coś z tym zrobić w najblizszym czasie 🙂


Aaaa...chyba juz postanowione,ze sie numerami telefonów wymieniamy.To moze wiecie co.Moze ta co chce sie wymienic wysle do jednej numer tel.a ta bidula zrobi liste i wysle nam ja w wiadomosci na brzuszku.Co Wy na to?Ja stawiam na Lovebo juz jedna liste prowadzi to i druga moze zrobic 😉
Co Ty na to kochaniutka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha a na co??? 🙂)) bo nie chce mi sie czytac wszystkiego 🙂
sztunia ty małpo jedna nieznośna.... 😞((( nienawidze cie..!!!!!!!!! 😞 kurde sie zamartwiałysmy o ciebie a ty tak sobie o wracasz jakby nigdy nic 😞
No ale oczywiście dobrze ze wracasz :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
haha a na co??? 🙂)) bo nie chce mi sie czytac wszystkiego 🙂
sztunia ty małpo jedna nieznośna.... 😞((( nienawidze cie..!!!!!!!!! 😞 kurde sie zamartwiałysmy o ciebie a ty tak sobie o wracasz jakby nigdy nic 😞
No ale oczywiście dobrze ze wracasz :****


leniu jeden.................zrobisz liste naszych telefonow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
haha a na co??? 🙂)) bo nie chce mi sie czytac wszystkiego 🙂
sztunia ty małpo jedna nieznośna.... 😞((( nienawidze cie..!!!!!!!!! 😞 kurde sie zamartwiałysmy o ciebie a ty tak sobie o wracasz jakby nigdy nic 😞
No ale oczywiście dobrze ze wracasz :****



przeczytaj tylko moj ostatni wpis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
love napisał(a):
izuuuuuuu co ty mi z glowa robisz... 🙂)) nie chce mi się czytać ale widzisz? zrobiłam to 😞
Dobra wysyłajcie numery i zrobie 🙂 hehe ale wieczorem 🙂



kochana jestes 🙂

wieeeem 🙂
albo zaraz bo tata mi smaochod na chwile zabrał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Love wiesz co teraz widze,ze syn bedzie Aleksander?Moj maz ostro walczy o to imie dla naszego.Ale Niko twardo mowi tato pamietaj bedziemy miec Alanka 😉Maz ciagle podkresla,ze w szkole beda na niego mowic Allahu 😠

Hehe i jak tu synkowi odmówić nie? Mi sie alanek tez podoba ale mój jak mialy byc dwie lale to wybral Alicja i Aleksandra to jak jeden mial byc chlopcem to ten Aleksander zostal bo sie przyzwyczailam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu Sztunia się odezwała, kamień z serca! najważniejsze że Pola ma się dobrze 😁 a Ty musisz leżeć i dobrze,że masz masz mamę 😁

Ggulek, o kurcze to co napisałaś brzmi groźnie.. no dobrze,że wszystko z małą dobrze. Ale co wy macie z tymi plamieniami 🥴 niedobrze z wami 😞 oby te tabletki Ci pomogły.
Ja teraz odkąd Sztunia miała te plamienia to cały czas jak sikam to patrzę na majtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...