Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
mulant napisał(a):
nie chce mi sie was czytać ja wczorj byłam w takim szoku że recepty na żelazo nie zabrałam z gabinetu :P
he he
w książce zaznaczył termin z usg wiec coś musi być w tym 🙂
mi hemoglobina podskoczyła o 00,3% a HCT o 3%
a znowu limfocyty mi spadły o 4%-6%
a waga 77kg masakra:P

na tych winikach to aj sie nie znam wiec nie pomoge ci. a jaki masz teraz termin?? mzoe 29 luty??
i co do lutówek sie pzrenosisz?? chyba nas nie opuscisz??
a;e Twoja dzidzia taka duza ze ten termin tak sie rózni??

no moja dzidzia duża jest i różnica jest spora nigdzie się nie przenosze termin z miesiączki mam na marca więc zostaję w marcu a już będę szykować się w lutym na narodzini a jak nie to w marcu co ma być to będzie ważne żeby było zdrowe a potem się zobaczy imienia nie ma moja panna mąż zmienia co chwilę już była Magdalena ale stwierdził że będzie po babciach mała Ela ale zobaczymy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😘
Mulant, a mówił Ci coś o tym terminie, czy tylko wpisał? Bo moja jest duża i martwie się, żeby w lutym nie zachciało jej się wyjść bo mam w tedy sesję :/
Astra śliczny brzusio taki okrąglutki 😉
Love świetne ciuszki, też myślałam o tym dresiku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Hej 😘
Mulant, a mówił Ci coś o tym terminie, czy tylko wpisał? Bo moja jest duża i martwie się, żeby w lutym nie zachciało jej się wyjść bo mam w tedy sesję :/
Astra śliczny brzusio taki okrąglutki 😉
Love świetne ciuszki, też myślałam o tym dresiku 😁

no mówił że w lutym mogę się rozsypać
będzie dobrze eh a wiecie co na co mam ochotę na kebaba eh ale to za wcześnie no i ta waga mnie przeraża no ale cukrzyca ciążowa mi podobno nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia współczuję Ci, ale musicie jakoś się trzymać i ją wspierać. Musicie przy niej być weseli, tryskać optymizmem, to jest dla niej bardzo ważne. Rozumiem ją, że się boi 3 chemii, miałam jedną serie i nie wyobrażam sobie potem mieć 2 czy 3... Ale musi z tym walczyć, bo ma dla kogo żyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu zapomnialam komu mialam pisac ale chyba astra? 😁 to prawda ze drogie ale uwierz mi ze ja duzo takich rzeczy nie bede kupowac, bo my wlasciwie sporo juz mamy dla maluszkow od moich kuzynek wiec nie ma sensu kupowac a szczegolnie ze tego dzieci raczej dlugo nie ponoszą. Jak mi sie cos spodoba to pewnie kupie ale bez przesady nie kazda rzecz ktora sie zaurocze bo to by kasy nie starczylo. A i tak
sporo wydatkow nas czeka, nie tylko ciuchy.
A wózek to fajnie ze masz... ja niestety nie mam takiego szczescie ;/ myslalam tez aby od kuzyna odkupic bo ma w idealnym stanie dla swoich corek ale one maja teraz 9 miesiecy a jak ja urodze to roczek i troche bedzie i wozek i tak nadal im bedzie potrzebny. No i trzeba kupic nowy... A ktory nie wiem jeszcze, ale jak na razie ten pierwszy odpadł ;/ a co do tego krory kupimy to mamy sporo czasu do namyslu.... i tak dopiero kupimy jak urodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nefre te z jumpera mi sie podobaja tez ale ciezko sie bedzie zdecydowac bo leviroo tez fajny 🙂)
a zdjecia dodajech wchodzac w swoje galerie i w odpowiednim albumie dodajesz zdjecia 🙂 ale czasami cos sie pierdzieli i format zdjecia nawet w jpg nie wejdzie i na pgn trzeba zmieniac albo z niektorych przegladarek nie chce wchodzic...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefre 🤪 ja się takiego brzuchola chyba do końca ciąży nie dorobię hehe
Ale zimno na dworze, byłam na podwórku z godzinkę, trzeba było liście pograbić 🙂 Dotleniłam się, obiad się pichci, mężu za pół godz kończy pracę, a mój mały ogrodnik z babcię wyciągnął teraz do jej ogródka porządki robić 🙂 Swoją małą taczkę wziął i grabki i zawzięcie sprząta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ love
znowu zapomnialam komu mialam pisac ale chyba astra? to prawda ze drogie ale uwierz mi ze ja duzo takich rzeczy nie bede kupowac, bo my wlasciwie sporo juz mamy dla maluszkow od moich kuzynek wiec nie ma sensu kupowac a szczegolnie ze tego dzieci raczej dlugo nie ponoszą. Jak mi sie cos spodoba to pewnie kupie ale bez przesady nie kazda rzecz ktora sie zaurocze bo to by kasy nie starczylo. A i tak
sporo wydatkow nas czeka, nie tylko ciuchy.
A wózek to fajnie ze masz... ja niestety nie mam takiego szczescie ;/ myslalam tez aby od kuzyna odkupic bo ma w idealnym stanie dla swoich corek ale one maja teraz 9 miesiecy a jak ja urodze to roczek i troche bedzie i wozek i tak nadal im bedzie potrzebny. No i trzeba kupic nowy... A ktory nie wiem jeszcze, ale jak na razie ten pierwszy odpadł ;/ a co do tego krory kupimy to mamy sporo czasu do namyslu.... i tak dopiero kupimy jak urodze.

Nie, to nie do mnie 😉 hehe

A co do rozstępów - ja nie mam. Wydawało mi się,ze mi się na piesiach robią, ale na wszelki wypadek smaruję je sobie perfectą i nie ma sladu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra tak podejrzewalam ale jakoss taki dzen mam ze mysle o czyms i za chwile nie pamietam o co chodzilo
ja slyszalam wlasnie ze perfecta mama dobry nuby ale jakos nie bylo okazi wyprobowac, albo ravitol cos tam ale tez drogi jest. jak na razie tylko oliwki stosowalam ale chyba czas zmienic na cos innego.
nefre ja mam 115 ;D haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...