Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nie, pisałam, że usg genetyczne robię u profesora. Jeszcze się do niego na jedną wizytę kontrolną zapisałam w ramach sprawdzenia swojego lekarza i porównania opinii co do wykonanych badań i tych do wykonania. Pewnie to niepotrzebne, ale skoro ludzie tak nad opiekę w ramach nfz narzekają to dla własnego spokoju chcę taką wizytę zaliczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczmarek z Gamety. Leczą się u niego głównie pary na bezpłodność i prowadzi problematyczne ciąże. Oczywiście zapisać się można ponad miesiąc wcześniej :/ W Matce Polce też przyjmował, ale nie wiem czy dalej przyjmuje.
http://www.znanylekarz.pl/piotr-kaczmarek2/ginekolog/lodz
Kierowałam się głównie tymi opiniami i z innych forów. Moje koleżanki są zadowolone z lekarza, do którego chodziłam wcześniej za te 200 zł, a on złapał trochę negatywów. Niektóre mnie przeraziły.

love: mam nadzieję, że to usg potwierdzi datę z poprzedniego. Choć mój maluszek na usg po pierwszym trymestrze był dość malutki i chyba dużo nie urósł od tej pory skoro ten brzuch taki mały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady 🙂 nie wiedziałam,ze on teraz w Gamecie. Sama mu pozytywną opinię mogę wystawić, zresztą "pozytywną" to jest mało powiedziane!!! To jest nie dosyć,ze miły facet, to jeszcze świetny specjalista. Jemu właśnie między innymi zawdzięczam to,że mój mały urodził się zdrowy i że wszystko się dobrze potoczyło 🙂 Właściwie jeszcze Krajewskiego i Krasomskiego mogłabym polecić, ale Kaczmarka z tej trójki najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady 🙂 nie wiedziałam,ze on teraz w Gamecie. Sama mu pozytywną opinię mogę wystawić, zresztą "pozytywną" to jest mało powiedziane!!! To jest nie dosyć,ze miły facet, to jeszcze świetny specjalista. Jemu właśnie między innymi zawdzięczam to,że mój mały urodził się zdrowy i że wszystko się dobrze potoczyło 🙂 Właściwie jeszcze Krajewskiego i Krasomskiego mogłabym polecić, ale Kaczmarka z tej trójki najbardziej.


To się strasznie cieszę, że kolejny pozytywny głos dla niego 🙂 Jednak opłaca się zasięgnąć rady w internecie, bardziej jak u znajomych 🙂
Niestety on za wizytę bierze 200 zł, a usg dodatkowo 150 😞 I te terminy. Jeśli w Matce Polce przyjmuje z nfz to pewnie trzeba się ponad pół roku wcześniej zapisać.
Ale myślę, że nie musi mi całej ciąży prowadzić. Wystarczą usg i kilka wizyt kontrolnych. Jeśli nic złego się nie dzieje to aż szkoda takiego lekarza absorbować swoją osobą. Ma komu pomagać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te negatywy to też...nie warto sobie ich brać do serca, bo to tylko internet. Może to robić konkurencja, może to być jakiś złośliwy zabieg,zeby odpadło kilka pacjentek...ludzie są podli. Najlepiej isć i samemu się przekonać. Moja pani dr w necie ma same pozytywy, a w realu też na nią psioczą, bo się jeszcze taki nie urodził, co by każdej ciężarnej dogodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie własnie dzwoniła pani od odkurzacza. Tzn kupiliśmy nowy, taki z nawilżaczem i się zepsul po pierwszym użyciu. Oddaliśmy na gwarancję,a oni mi mówić,że mam se jechać i inny wybrać, bo tego mi nie naprawią, jakaś wada fabryczna i dupa.... Może jutro pojadę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zauważ też, że na tej stronie czasami ludzie wystawiają neutralny komentarz, a piszą pozytywną opinie. Nie wiem czy oczu nie mają czy jak to jest.
A z tymi opiniami to racja. Poza tym ginekolog ma ciężko, bo zawsze jest oskarżany o niedopatrzenie przez kobitki, które poroniły. A przecież lekarz nie jest też Bogiem i czasem nie da się nic zrobić.
Wcześniej chodziłam na usg genetyczne do tego:
http://www.znanylekarz.pl/andrzej-kunert/ginekolog/lodz
Moje koleżanki pieśni pochwalne piszą na jego temat. Ich dzieci całe i zdrowe się porodziły. Ja się nie zgadzam z większością negatywnych komentarzy napisanych o nim tutaj. Ani nie uważam, że jest małomówny (wręcz odwrotnie), ani nie miałam problemów by dostać zdjęcia (całą sesje mam praktycznie), ani warunki przyjęcia nie były złe co mu zarzucają. Ale jak przeczytałam komentarz, że nie zauważył, że dziecko ma 3 paluszki u jednej ręki to trochę się zdołowałam (choć z nami liczył wszystkie paluszki i nawet mam osobne zdjęcie łapki, które dodałam w swoim profilu). Jednak po tym komentarzu postanowiłam się zapisać do Kaczmarka.
Myślę, że zawsze człowiek czuje się pewniej jak zasięgnie opinii kilku lekarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...