Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobranoc izka :*
obdarzona ja serio duzo jem hehe... no ale mam nadzieje ze nic zlego 😉
noooo.. dziisja w koncu cos dla maluchow zamowilam 🙂)
sie teraz pochwale moimi podrozami w allegro
zamowilam:
dwie takie wyprawki http://allegro.pl/e-d-wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-56-mix-i1920733828.html jedna biała z zielonym a druga biala z niebieskim 🙂
jedne takie śpioszki http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-r-56-mix-wzorow-robik-i1915960535.html te z żółwikiem 🙂
i dwa kompleciki takich spioszków 🙂) http://allegro.pl/bobas-komplet-body-spiochy-rozmiar-56-i1912068397.html
podoba mi sie jeszcze ten dresik ale jak na razie go nie zamawiam chyba http://allegro.pl/george-nowy-dres-bluzeczka-spodenki-56-62-i1931000713.html

no i wozkiiii 😁 heheheheh
1. http://allegro.pl/maxbaby-duet-hawana-2-spiworki-51-kolorow-i1871185947.html
kolorystyka nr 3 lub 10
2. http://allegro.pl/jumper-duo-tako-fotelik-aukcja-prod-raty-gratisy-i1928919180.html
te z kolekcji we love kids - ze serduszkiem 🙂 ale kolor nie wiem- oprocz rozu... wsyztskie mi sie chyba podobaja 🙂
3. http://allegro.pl/jumper-duo-tako-fotelik-aukcja-prod-raty-gratisy-i1928919180.html
oczywiscie piekna czerń 🙂)) mmmm.... 🤪 kurde w tym ostatnim sie chyba zakochalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry śpioszki 🙂
Ale cudne te komplety love! Też coś zamówię, najlepiej w neutralnym kolorku 😉
Mnie coś wzięło na sprzątanie z samego rana. Wstałam o 7 i całą kuchnię dogłębnie wysprzątałam 😜 A dziś mnie czeka super towarzyski dzień. O 11 przyjdzie jedna koleżanka, a o 15 druga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć grubaski 🙂 Dodałam fotkę brzuchola, ale uwierzcie mi,ze na zdjęciu wydaje się o wiele mniejszy 😉
Love, zajebista ta wyprawka, zamówiłam tą z owcą 😁 Bo nie wiem, czy Wam mówiłam, ale mój mężu na Bartka woła "owieczka" od jakiegoś czasu i do małej już też zaczął tak mówić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 🙂Ja juz po sniadanku.Zaraz sie musze szykowac i po autko do mechanika isc spacerkiem,a pozniej z malym na zajecie logopedyczne zmykamy.

Love ciuszki sliczne sa.Jak ja kocham takei malenkie.U mnie wisza na wieszaku juz suche co wczoraj wypralam.....juz bym je najlepiej ubierala 😁jeszzce troche trzeba poczekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszyscy mówić,że od 8 miesiąca kobiety tak się palą,zeby jak najszybciej urodzić. Ja już się nie mogę doczekać!!! A jak już pokój będzie gotowy, to w ogóle chyba w depresję wpadnę, ze jeszcze tyle czasu trzeba czekać 😞 😎
Izunia, czemu Niko ma tego logopedę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
No właśnie, wszyscy mówić,że od 8 miesiąca kobiety tak się palą,zeby jak najszybciej urodzić. Ja już się nie mogę doczekać!!! A jak już pokój będzie gotowy, to w ogóle chyba w depresję wpadnę, ze jeszcze tyle czasu trzeba czekać 😞 😎
Izunia, czemu Niko ma tego logopedę?


juz chodzimy od 04.2009 mowe zaczal w wieku 3 lat i to takz,e nawet my rodzice go nie moglismy zropzumiec.To byla katastrofa.Ale teraz jest postep.Juz dobrze mowi.Ma problem z wymowa jeszcze paru głosek,ale da rade.Chcemy przed szkoła zakonczyc terapie,bo jak pojdzie na tym etapie co jest teraz to bedzie mial problemy w szkole.I na dodatek babka w poradni mi w opini napisala,ze ma problemy z koncentracja-chora jakas.Dziwne,zeby 5 latek grzecznie siedzial i odpowiadal na wszystkie pytania przez godzine.Durni sa!Ale ja ci9agle jestem dobrej mysli.ze damy rade do 2013r 🙂bo mam nadzieje,ze dopiero pojdzie do szkoly.W przedszkolu tez ma logopede,a wiec ciagle cwiczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izunia, ja to mam wrażenie,ze przede wszystkim rośnie mi dupa 🤪


Kur...a ja cala 😠Tak jak sobie licze to juz przytylam jakies14kg 😮 😮Bo juz przed wizyta u gin.przytylam dobre 2 kg.Masakra.Ale mysle,ze mam duzo wody w sobie.Ogolnie nogi to mam cale grube.Kozaczki musza stac w szafce na buty,bo nie dopne 🤔A o dupie to nie gadam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,ze dbacie o niego i ćwiczycie Izunia. Tak trzeba 🙂 Ja mam sąsiadkę, która sobie totalnie lachę kładzie na wymowę dziecka, mały ma 6 lat, a do sklepu obok wysyła go z kartką nawet po jeden produkt, bo pani w sklepie nie może go zrozumieć. Jeszcze najgorsze jest to,ze oni wszyscy w domu się z niego śmieją i krzyczą na niego. Mówiłam im sto razy,ze mały się denerwuje, przez to mówi szybciej i jeszcze bardziej niezrozumiale....ale niektórzy to wiesz, lepiej czasem się w ogóle nie odzywać... 🤨
Ja z Bartkiem na szczęście nie mam tego problemu, bardzo wcześnie zaczął mówić, potem też bardzo wczesnie układał proste zdania, mówił coraz wyraźniej, ale musieliśmy ćwiczyć "r", a teraz to se mozna z nim pogadać, jak z dużym dzieciakiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dobrze,ze dbacie o niego i ćwiczycie Izunia. Tak trzeba 🙂 Ja mam sąsiadkę, która sobie totalnie lachę kładzie na wymowę dziecka, mały ma 6 lat, a do sklepu obok wysyła go z kartką nawet po jeden produkt, bo pani w sklepie nie może go zrozumieć. Jeszcze najgorsze jest to,ze oni wszyscy w domu się z niego śmieją i krzyczą na niego. Mówiłam im sto razy,ze mały się denerwuje, przez to mówi szybciej i jeszcze bardziej niezrozumiale....ale niektórzy to wiesz, lepiej czasem się w ogóle nie odzywać... 🤨
Ja z Bartkiem na szczęście nie mam tego problemu, bardzo wcześnie zaczął mówić, potem też bardzo wczesnie układał proste zdania, mówił coraz wyraźniej, ale musieliśmy ćwiczyć "r", a teraz to se mozna z nim pogadać, jak z dużym dzieciakiem 😁


Niko jeszcze''r'',''k''wcale nie mowi 😞Ale przyjdzie czas na niego.LAe to tez moze miec powiazanie,ze mial za luzne miesnie i tez na rehabilitacje od malego jezdze.Teraz ma krzywy kregoslup i prawa noge w stawie skokowym ma za za luzna i musze to wycwiczyc,a wiec znowu chyba meisnie.To sie juz ciagnie od malego.On chodzil w wieku 9m-c i lekarze do mnie z pyskiemz,e to za wczesnie i przez to te problemy.Ale ku....ja go nie uczylam.dziecko u babci zobaczylo pilke i pobieglo za nia to co mialam go na ziemie klasc czy co?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, to wcześnie zaczął chodzić. Bartek długo raczkował, ale jak już mu się udało wstać samodzielnie w łóżeczku, to pierwsze kroczki poszły łatwo 🙂
Biedny Nikoś, tak go wymęczą ci wszyscy specjalisci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
O kurczę, to wcześnie zaczął chodzić. Bartek długo raczkował, ale jak już mu się udało wstać samodzielnie w łóżeczku, to pierwsze kroczki poszły łatwo 🙂
Biedny Nikoś, tak go wymęczą ci wszyscy specjalisci...


Nawet mi nie mów.U neurologa nawwt byłam.jak mnie kieruja to nie moge odmowic cholera jasna,bo przerwa terapie.Ale miale eeg glowy i wszystko ok czyli super.


Kurde znowu mi leci krew z nosa 🤔Juz w sypialni mam tak zimno w nocy,zeby nie bylo suche powietrze,a tu nadal te krwawienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂) fajnie ze wam się podoba 😁 hihi
mi tez krew z nosa od trzech dni leci czasami, ale to chyba przez przeziebienie i oslabienie ;/
chyba dobrze pamiętam? astra? ty chyba dodalas zdjecie 😁 fajniusi brzucholek 🙂 faktycznie maly sie wydaje ale za to sliczny 🙂
i dalej nie pamietam co chcialam napisac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie chce mi sie was czytać ja wczorj byłam w takim szoku że recepty na żelazo nie zabrałam z gabinetu :P
he he
w książce zaznaczył termin z usg wiec coś musi być w tym 🙂
mi hemoglobina podskoczyła o 00,3% a HCT o 3%
a znowu limfocyty mi spadły o 4%-6%
a waga 77kg masakra:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
astra brzusio malusi 🙂 fajny ale mały, jak an poczatku ciazy.
LOVE ubranka pzrdsliczne, ale tu spiszki tu to tu tamto,a zobacz głupie spichy 30zł, paranoja, majatek cie to bedzie kosztowało. ale teraz sliczne sa ciuszki, boskie. z wózkiem to ciesze sie ze mam, mzoe nie jakis super wypasiony ale starcza. i ciesze sie ze nie musze kupowac, dla mnie te co powrzucałas to wszytskie takie same, a kolorów tyle, tez ciezko sie zdecydowac by było. wspolczuje. a maz sie angazuje w wybieranie czy nie??

ja jutro o 12 mam wizyte pzryspieszona z ta cytomegalia moja, tzn podejrzeniami, zobaczymy co lekarz powie. ale juz nie musze tak długo czekac bo bym ogłupiała.
ale u nas sie zrobiło w domku nerwowo, nie wiem czy wam pisałam keidys ale moja tesciowa, ta co Zuzi pilnuje, 5 lat temu miała operacje usuniecia piersi, miała raka, którego sama bardzow czesnie sobie wykryła, badajac sie pod prysznicem. po 5 latach był nawrót, pzrezruty do płuc, to było we wrzesniu 2010r., jzu było troche lepiej, oczywiscie po chemi, włosy wyszły itd, teraz odrosłuy i juz miało byc super, to znów wyniki sa złe, te markery czy co tam i albo znów sie płuca ruszyły, albo znów pzrerzuty na cos nowego, ogłupieje. mówi ze jzu nie wytrzyma tzreciej chemi, bo maja znó dac mocniejsza, cały czas teraz jak było ok przyjmowała zastrzyki, tez chemia niby ale słaba, ale widocznie za słaba i znów cos drgneło, mozna ocipiec, wszyscy wiedza ze to tylko walka z czasem i ku dobremu nie idzie 😞 dlatego znów mamy doła. naprawde fatum jakies nad nami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
nie chce mi sie was czytać ja wczorj byłam w takim szoku że recepty na żelazo nie zabrałam z gabinetu :P
he he
w książce zaznaczył termin z usg wiec coś musi być w tym 🙂
mi hemoglobina podskoczyła o 00,3% a HCT o 3%
a znowu limfocyty mi spadły o 4%-6%
a waga 77kg masakra:P

na tych winikach to aj sie nie znam wiec nie pomoge ci. a jaki masz teraz termin?? mzoe 29 luty??
i co do lutówek sie pzrenosisz?? chyba nas nie opuscisz??
a;e Twoja dzidzia taka duza ze ten termin tak sie rózni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...