Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja od rana latam jak jakaś nie powiem kto byłam na badaniach potem prywatnie do dermatologa ale powiedzieli że dopiero na 22 prywatnie dziewczyny pojechałam do szpitala a tam zdziwienie że na kasę chorych nic nie czekałam i lekarz stwierdził podrażnienie naskórka zadrapania i coś tam jeszcze ale jak mi nie minie to będzie robić inne badania 3 dermatologów mnie badało he he bo ja w ciąży i nie wiedzieli co mi przepisać i dostałam maść dla niemowlaków za 5 złoty :P i już mnie nie swędzi to widocznie coś działa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kolezanka u nas byla z 3 letnia coreczka.I tylko ciociu,a czemu to....a czemu tamto,a gdzie bylas 😮normalnie mnie zameczyla mala Amelka 🙂

Ja tez musze isc do dermatologa,bo mi pieprzyk na szyi rosnie.ja go nie widze.Maz twierdzi,ze sie zmienil i rosnie.A wiec wyyla mnie na konsultacje.Musze najpierw sie dowiedziec czy potrzebuje skierowanie i si eumowie do tej samej co z malym chodzimy.Wogole jakies plamy mam na buzi..........hmmmm...kolezanka z moja sasiadka stwierdzily alergia pokarmowa.A ja mysle,ze od kremu z avon-u.Odstawie go i zobaczymy czy nadal bedzie.

Dzisiaj samotna noc 😞Dobrze,ze Alanek w brzuchu,a Niko obok to jakos to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
dziewczyny wiecie co CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA HI HI HI :P



Ja juz zamawiam prezenty na swieta.Musze sobie to rozlozyc na raty,bo pozniej wszystkim na raz to chyba oszaleje.Ale w tym roku to i tak w necie kupuje.Mysle,ze wszystkie 😉Dziadkowie i pra dostana zdjecie z naszej sesji w ladnej ramce i mam ich z glowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja też dziś miałam farta, tylko jedna dziewczyna przedemną u ginka, a takto zawsze całe kolejki 😜 Może dziś jakieś święto 😜?



Co ci mowil gin.Kiedy idziesz na usg?Ooooo.....ja jade na krzywa czy jak to tam bylo za 2 tyg.Juz mi sie podnosi na sama mysl.Na ile masz 75g czy 50g?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):

Nie wiem co w ogole dziś porobić. Mam 2 godziny bo potem moj M przyjedzie i będziemy oglądać salę samobojcow, ale i tak mi dziś w poczekalni w szpitalu streścił najlepsze wg niego momenty:/
Mam dość. Tyję w oczach, najbardziej nogi;/ ale twarz mi się robi jak pączek.
Dziś jak stanęłam o 8:30 na wadze u położnej to ważyłam 58,600 kg:/ a u siebie ważę 59;/ 10 kg na + . To już nie jest fajne:/


Nie martw się. Jesteś w takim wieku, że szybko z tej wagi zejdziesz. Zresztą przy dziecku tym bardziej. Moja koleżanka przytyła w ciąży 30 kg (z tymże ma 180 cm wzrostu), a teraz waży mniej niż przed ciążą. Karmiła przez rok i to nieźle wyciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
obdarzona napisał(a):

Nie wiem co w ogole dziś porobić. Mam 2 godziny bo potem moj M przyjedzie i będziemy oglądać salę samobojcow, ale i tak mi dziś w poczekalni w szpitalu streścił najlepsze wg niego momenty:/
Mam dość. Tyję w oczach, najbardziej nogi;/ ale twarz mi się robi jak pączek.
Dziś jak stanęłam o 8:30 na wadze u położnej to ważyłam 58,600 kg:/ a u siebie ważę 59;/ 10 kg na + . To już nie jest fajne:/


Nie martw się. Jesteś w takim wieku, że szybko z tej wagi zejdziesz. Zresztą przy dziecku tym bardziej. Moja koleżanka przytyła w ciąży 30 kg (z tymże ma 180 cm wzrostu), a teraz waży mniej niż przed ciążą. Karmiła przez rok i to nieźle wyciąga.


zgadzam sie 🙂Ja tez z Niko jak slon bylam,a pozniej zlecialam w oczach przez cyca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
kolezanka u nas byla z 3 letnia coreczka.I tylko ciociu,a czemu to....a czemu tamto,a gdzie bylas 😮normalnie mnie zameczyla mala Amelka 🙂.


hehe, skad ja to znam 🙂 moja tylko własnie a czemu mamo temu pieskowi na dworze nie jest zimno?? bo dzis nie jest zimno?? a czemu dzis nie jest zimno?? bo swieci słoneczko, a czemu słoneczko swieci.... i takw kołko, az nie mam co wymyslec i mówie " bo tak. a na to ona: mamo a czemu bo tak?? kochany dzieciak, ale to norma jak widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
obdarzona napisał(a):

Nie wiem co w ogole dziś porobić. Mam 2 godziny bo potem moj M przyjedzie i będziemy oglądać salę samobojcow, ale i tak mi dziś w poczekalni w szpitalu streścił najlepsze wg niego momenty:/
Mam dość. Tyję w oczach, najbardziej nogi;/ ale twarz mi się robi jak pączek.
Dziś jak stanęłam o 8:30 na wadze u położnej to ważyłam 58,600 kg:/ a u siebie ważę 59;/ 10 kg na + . To już nie jest fajne:/


Nie martw się. Jesteś w takim wieku, że szybko z tej wagi zejdziesz. Zresztą przy dziecku tym bardziej. Moja koleżanka przytyła w ciąży 30 kg (z tymże ma 180 cm wzrostu), a teraz waży mniej niż przed ciążą. Karmiła przez rok i to nieźle wyciąga.

a ja karmiłam 1,5 roku i nic prawie nie zeszło. ale maz mówi ze to dlategoz e zuzia nie miała alergii i ja jadłam wszytsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio to teraz z biezacych spraw co u mnie napisze, mimo ze wyglada na to, ze juz nikogo na brzuskzu nie ma. rano zadzowniłam do poiradni chorób zakaznych i zapisała mnie babka dopiero na 29 listopada, wiec ponad 2 tyg jeszcze. ocipieje pzrez ta cytomegalie moja - hehe. potem pojechałam do pracy zawieźć zwolnienie i taks ie zobaczyc z ludzikami bo taks ie pzrejeli wszytskim co mówiłam pzrez tel ze jak sie da to zeby przyjechac. byłam u mojej dyrektorki i taka pani ma spróbowac przyspieszyc wizyte, jutro bede wiedziała, mama do niej zadzwonic. wiec zobaczymy co sie da zrobic

ale wiecie co, okazało sie ze taka kolezanka z pracy była chora an ta cytomegalie, ale dowiedziała sie po fakcie. jedno dziecko poroniła na poczatku, a potem zaraz zaszła w ciaze i lekarz jak robił wywiad to jak sie dowiedział o poronieniu to od razu mówił zeby zrobic te badanie i wyszło ze była wtedy chora, a ze wirus pzrez kilkanascie miesiecy sie utrzymuje to cała druga ciaze brała antybiotyk i Maja dzieki temu urodziłas ie zdrowa. mówiła ze na zachodzie te badania to standard a u nas lekarze taka ciemnota ze wiekszosc to nie wie ze jest taka choroba. niby mi poronienie raczej nie grozi ale oprócz poronien jeszcze powoduje pzredwczesne porody, nawet w 6 miesiacu, wiec mówiła ze lepiej zbadac. i jak cos dostane antybiotyk. tak sie teraz nakrecam ze mzoe dlatego , jaks ei okaze ze tez juz miała, Zuzia urodziłą sie 3 tyg pzred czasem, bo nikt mi nigdy nie powiedział czemu ona tak wczesnie.

nio i dzis w pracy orzekli ze strasznie jestem chuda, chyba nic nie jjem, ze mnie starsznie sciagneło. teraz dopiero waga zaczynas ie ruszac a w koncu schudłam prawie 5 kg.
nio i czytałam o tym połozeniu popzrecznym, w którym jest moja dzidzia to jak sie nie odwróci to czeka mnie drugie cc. ja miałam z Zuzia połozenie posladkowe, i wtedy wskazaniem jets ono do cc tylkow przypadku pierwiastki, a popzreczne zawsze cc, bo moze macica peknac jak zaczne rodzic. ajkso sobie nie wyobrazam jak te dziecko ma tam siedziec poprzecznie majac 55 cm. pzreciez ja pekne. głowa z jednej stronya nogi z drugiej, paranoja. brzuch mi sie na maksa rozciagnie, bede miałą płaski ale rozlany na boki. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia, tym położeniem to chyba się jeszcze nie musisz martwić. Do 30-któregośtam tygodnia, nie pamiętam teraz, dziecko ma czas żeby się obrócić. A z badaniami, to faktycznie jesteśmy za murzynami 😞 I to myślę nie tylko o cytomegalii, ale o usg genetycznym - za granicą wykonują je bezpłatnie każdej kobiecie, a u nas grubą kasę trzeba za to płacić 😞

Próbę glukozową myslałam, że zrobię w tym tygodniu, ale chyba zaczekam do przyszłego, żeby mi się limfocyty poprawiły po tym moim przeziębieniu. Co się odwlecze to nie uciecze. Martwię się jedynie jak ja wtedy wytrzymam tyle godzin bez jedzenia, bo ja rano zawsze duże śniadanko wcinam, a tu z trzy godziny lekko na czczo będę siedzieć.

Dobra, zbieram się do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia ja postanowilam z mezem zrobic sobie te badanie na cytomegalie.I to jak pojde na krzywa to za jednym razem.Tylko zadzwonie do laboratorium sie dowiedziec ile kosztuje.Bo co lab to inaczej w cenniku.Tak jak chodzimy na te 3D prywatnie dla naszego spokoju,a przy okazji widzimy malego.


Ale mi maly sie wierci 😁Mam cieplutko w domu tak dolozylam wieczorem,ze teraz tylko wrzucilam brykiet i drzewo.Ciepelko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry
dziewczyny nie myślcie że się wtrącam albo coś takiego po prostu często podczytuję sobie inne wątki i zauważyłam że od piątku nie wspominacie o sztuni a macie do niej może jakieś namiary???????
bo jestem ciekawa jak sytuacja się potoczyła, bo mojej sąsiadce przytrafiło się coś takiego i nieciekawie się to skończyło
3 mam za NIĄ kciuki i za WAS też
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dzień dobry
dziewczyny nie myślcie że się wtrącam albo coś takiego po prostu często podczytuję sobie inne wątki i zauważyłam że od piątku nie wspominacie o sztuni a macie do niej może jakieś namiary???????
bo jestem ciekawa jak sytuacja się potoczyła, bo mojej sąsiadce przytrafiło się coś takiego i nieciekawie się to skończyło
3 mam za NIĄ kciuki i za WAS też
pozdrawiam


właśnie z jej strony cisza 😞Moze da znac........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
gizelda napisał(a):
dzień dobry
dziewczyny nie myślcie że się wtrącam albo coś takiego po prostu często podczytuję sobie inne wątki i zauważyłam że od piątku nie wspominacie o sztuni a macie do niej może jakieś namiary???????
bo jestem ciekawa jak sytuacja się potoczyła, bo mojej sąsiadce przytrafiło się coś takiego i nieciekawie się to skończyło
3 mam za NIĄ kciuki i za WAS też
pozdrawiam


właśnie z jej strony cisza 😞Moze da znac........

mhm
no ale nie chce was martwić
ale wiecie że jest w szpitalu
moze nie chciała tez was martwić
no nic trzeba sie modlić i trzymać kciuki
wszystkiego dobrego dla WAS
a w ogóle to nie wiem dlaczego ale lubie WAS podczytywać 😉 ☺️
ale bez obaw ja już tak mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
gizelda napisał(a):
dzień dobry
dziewczyny nie myślcie że się wtrącam albo coś takiego po prostu często podczytuję sobie inne wątki i zauważyłam że od piątku nie wspominacie o sztuni a macie do niej może jakieś namiary???????
bo jestem ciekawa jak sytuacja się potoczyła, bo mojej sąsiadce przytrafiło się coś takiego i nieciekawie się to skończyło
3 mam za NIĄ kciuki i za WAS też
pozdrawiam


właśnie z jej strony cisza 😞Moze da znac........

mhm
no ale nie chce was martwić
ale wiecie że jest w szpitalu
moze nie chciała tez was martwić
no nic trzeba sie modlić i trzymać kciuki
wszystkiego dobrego dla WAS
a w ogóle to nie wiem dlaczego ale lubie WAS podczytywać 😉 ☺️
ale bez obaw ja już tak mam 😉



ale to wiesz od niej,ze jest w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...