Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to u każdego jest to sprawa indywidualna, nie można się sugerować tym, że u kogoś z młodszą ciążą są częstsze ruchy... Słabe czucie ruchów może być wynikiem grubszej tkanki tłuszczowej na brzuchu albo spokojną naturą dziecka. Nie ma co się nakręcać, a jedyne wyjaśnienie może dać lekarz.
Mój robak przestaje się ruszać akurat w tedy kiedy tata kładzie rękę na brzuchu 🤪


Moja Nika jest też wstydliwa i jak by nie fikała jak ktoś położy rękę czy to tata, czy dziadkowie to przestaje 🙂 Łukasz parę razy ją poczuł, mojej mamie dopiero raz się udało 3 kopniaki dostać aż brzuch mi podskoczył, a reszty jeszcze nie zaszczyciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie Astra... No nic, pousuwam dziewczyny, których nie kojarzę, jakby się odezwały to najwyżej dopiszę. 😉
Jakoś kilka dni temu przyłapałam się na tym, że szukałam postów od Love, co tam u jej bliźniaków, po prostu zapomniałam przez chwilę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to u każdego jest to sprawa indywidualna, nie można się sugerować tym, że u kogoś z młodszą ciążą są częstsze ruchy... Słabe czucie ruchów może być wynikiem grubszej tkanki tłuszczowej na brzuchu albo spokojną naturą dziecka. Nie ma co się nakręcać, a jedyne wyjaśnienie może dać lekarz.
Mój robak przestaje się ruszać akurat w tedy kiedy tata kładzie rękę na brzuchu 🤪


Moja Nika jest też wstydliwa i jak by nie fikała jak ktoś położy rękę czy to tata, czy dziadkowie to przestaje 🙂 Łukasz parę razy ją poczuł, mojej mamie dopiero raz się udało 3 kopniaki dostać aż brzuch mi podskoczył, a reszty jeszcze nie zaszczyciła 🙂

Hehe to widzę, że dziewczynki takie nieśmiałe są 😁 U mnie tylko przyjaciółkę skopała tak porządnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co ja niedawno przejrzałam pierwsze posty w kwietniówkach i tam na początku dużo udzielała się Love gadając sobie z drugim kontem przez siebie założonym (to samo IP). Szkoda, że wcześniej tego nie widziałam. Post pod postem z tym samym IP i dyskusja zapoznawcza. Tak ewidentnie z tego widać było od razu oszustwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inne przypuszczenie, ale zachowam to dla siebie, bo sądzę,że gdybym to napisała, skończyłoby się banem, a jakoś się do Was przyzwyczaiłam. Dobrze jest jak jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł, ja wlasnie wlazlam na kompa. Rano bylam juz na pobieraniu krwi, przyszly maz odprawiony, wczoraj wieczorem Go spakowalam, stralam sie byc mila dla Niego bo widzialam ze mu smutno ze az na tydzien wyjezdza i mnie zostawia 😞 aleee zrobilismy co swoje i poszlismy lulu 🙂
Ja juz od 5.15 na nogach, ale o kawie nawet nie ma mowy, nigdy jej nie lubilam, ani przed ciaza ani w jej trakcie bleeee 🙂 nawet rozpuszczalnej nie cierpie.

Teraz siedze u mamusi i zajadam sie pączkiem 🙂
Obdarzona, to musisz ubrac na ta wyprawe bardzo wygodne buty.
Ja tez mam jakies dziwne podejrzenia tak jak Astra... 🙂

A co do ruchow, to moja malutka jest ruchliwa bardzo, chociaz jak kopie czasami to czuje jakby w srodku tak jakos sie ruszala, ja mam lozysko na przedniej scianie i wyczytalam ze niby wowczas ruchy sa slabiej odczuwalne bo dzidzia nie kopie bezposrednio w brzuch tylko w sciane lozyska. Nie wiem ile w tym prawdy, aczkolwiek cos w tym musi byc... 🙂
Aaaa, obdarzona mam dla Ciebie zla wiadomosc, mama mi kupila mleczko w tubce 😞 ale nie zjem go, poczekam na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, a ja kawę od liceum piłam litrami! Przed ciążą to nawet po 4-5 dziennie. Nie dlatego, żeby się pobudzić, tylko po prostu lubię ten smak. Ale rozpuszczalną zawsze omijam szerokim łukiem - dla mnie to nie kawa, tylko jakieś chemiczne paskudztwo. Teraz się ograniczam do jednej kawy dziennie, bo całkiem zrezygnować nie potrafie - mój jedyny nałóg 😉 A tak to piję dużo herbaty zielonej i czasami yerba mate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko uwielbiam zapach kawy i to tej wlasnie zwyklej 🙂 ja uwielbiam herbatke Earl Grey z Sagi mmm pycha z cytryneczka 🙂 a moj najwiekszy nalog to.... krowki milanowskie z Tesco takie w zoltym opakowaniu mmmmmmniam pycha. Kupcie sobie a nie bedziecie zalowac 🙂 jak dla mnie sa genialne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Ja tylko uwielbiam zapach kawy i to tej wlasnie zwyklej 🙂 ja uwielbiam herbatke Earl Grey z Sagi mmm pycha z cytryneczka 🙂 a moj najwiekszy nalog to.... krowki milanowskie z Tesco takie w zoltym opakowaniu mmmmmmniam pycha. Kupcie sobie a nie bedziecie zalowac 🙂 jak dla mnie sa genialne 🤪


A są ciągnące? Ja lubię ciągnące 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Heh dobra też mam podejrzenia, bo oszustów jest tu bardzo dużo i zazwyczaj rozkręcają nowe wątki. Więcej nie piszę, bo się jeszcze narażę. Chyba myślimy o tym samym.


??? Chyba jestem dziś faktycznie niewyspana, bo nie jarzę o co Wam chodzi... Ja juz nad love przeszłam do porządku dziennego i nie widzę sensu, żeby to dalej roztrząsać. Chyba że zaś kogoś podejrzewacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ja uwielbiam krówki z Wawelu :P
Hmm nikogo nie zamierzam podejrzewać i tak wyjdzie wszystko w praniu...
U was też tak faceci czepiają się tego co jecie? Mojemu ciągle nie pasuje, że jem słodycze albo chipsy... Nic nie poradzę, że mam takie smaki.


Mój nic nie mówi. Raz tylko powiedział bym nie jadła codziennie Twixów, bo to nie zdrowo. Zapewniłam, że nie jem, ale jem i tak :>

leliva napiszę Ci na priv.

Mulant to uważaj na siebie kochana. Następna do leżących dołączyła 😞 Fajnie, że już się wyjaśniło co do płci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...