Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, a skąd wiesz może akurat urodzisz z 2 tyg przed terminem albo z tydzień 🙂


To i tak wyjdzie po większości z was 😉 A jak wam się obsunie to ja już w ogóle nie dogonię 😉 Będę się turlać z wielkim bęcem, a wy już swoje dzidziusie będziecie miały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, hehe to Ci lekarz takim tekstem chyba spędził sen z oczu 😁

Lady, hm... 😁 nawet jak urodzimy i nim się przeniesiemy na mamusie.net to poczekamy aż do ostatniego rozpakowania się, nawet do połowy kwietnia 😁 bo się zanudzisz sama tu na forum 🙃


Hehehe dzięęęęki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się popłakałam kładąc małego spać 😞Pierwszy raz zostawiam moje dziecko 😞Powiedział,że mi zrobi dużo laurek w przedszkolu i mi je przywiezie.Ale ja wole,zeby nie przyjezdzal.Bedzie mi jeszcze gorzej.Zostawiam jemu druga komore i moze do mnie dzwonic kiedy chce.
To tylko 2 noce.......


Ogladam tasiemca,a mialam sie pakowac.Jutro jak Niko zawioze to sie spakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo, ja was troche w dzien podczytywałam ale na kom nic nie mogłam napisac. o 16 byłam u swojego gina prywtanie. mam mieszane uczucia z wizyty. okazało sie ze został szefem patologii i teraz moge se wybrac jak chce rodzic, ale maz twierdzi ze podczas rozmowy kilkakrotnie sugerował ze jednak cc wybrac. nio i powiedział ze jak ja zechce(my) to tak bedzie, bo co on powie to tak sie tam robi. szok.
poza tym mam zrobic posiew w pochwy, zeby zobaczyc co tam sie dzije i wtedy ajkies leki beda. USG zrobi mi w 34tc. po tetnie płodu mówił, ze chyba dzidzia popzrecznie jest, nio i ja nie czuje nigdzie wyzej ruchów, jak np przy połozeniu główkowym, koło żeber. nio i teraz to jzuw ogole nie wiem co myslec o tej mojej poprzedniej gince. juz nawet nie ejstem pewna czy to jest napewno Iga. szok. myslałam ze on mi cos doradzi, podpowie ja rodzic, ze bedzie nakłaniał do porodu fizjologicznego,a tu zonk. wrecz pzreciwnie. nio i jeszcze w szkole rodzenia potem było o porodach, szpitalach naszych itd. i o tzw porodzie zbaiegowym, jak juz dziecko jest w kanale rodnym i sie zaklinuje i jest za póżno na cesarke. i wtedy kleszcze albo próznociag... takze jak pomysle 😞 brrrrr
sama nie wiem co myslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, to ja się z Tobą w nocy solidaryzowałam - od 3.30 praktycznie nie zmrużyłam oka, a przed piątą poddałam się i wstałam, bo mnie już kurwica wzięła, że zasnąć nie umiem. Także dziś albo pobiję rekord z kawą i herbatą zieloną, albo po prostu padnę na twarz. Jedno z dwojga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorsze juz za mna......Niko w przedszkolu 😞Buziak,kocham Cie i polecial do sali.Szybko i sprawnie,ale co on sie biedny w domu naprzytulał do mnie,a ja do niego tez ☺️

Torba z ciuchami spakowana,torba mala podreczna z owocami i gazetami tez gotowa.A teraz posiedze i psychicznie sie nastawie 😉
Zamowilam malemu wcoraj z Lego zabawke,ale sie ucieszy jutro jak kurier przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja też jem bułkę 😁 bo może Ty jesz jakieś takie rzeczy lepsze albo masz to szczęście że jej nie masz 😉



tak ostatnio bułke z masłem.Teraz jakos mniej ja mam.Zawsze po wszystkim prawie mnie lapala.
Zimno mi sie roi na ustach 😠Czy k....cos jeszcze mnie dopadnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajta matki polki 🙂
Izunia najedz się najedz, bo w szpitalu to się na pewno nie najesz, weź sobie jakieś batoniki energetyczne jeszcze 🙂 a dlaczego nie możesz pisać na telefonie? Ja mogę i właśnie z niego piszę.
To widzę, że nie tylko moja noc była ciężka, mnie tak bolał kręgosłup, że myślałam, że już koniec ze mną :/ a później jakieś napady duszności, skurcze w łydach, kuźwa dramat 😞 może to po wczorajszym basenie, sama nie wiem. Ale na basenie zrobiłam furorę, wszyscy się na mnie gapili jak na jakiegoś aliena 🙂 bo byłam w bikini i brzuszek odkryty 🙂 jedna babka to tak się gapiła, że aż się uśmiechała do mnie 🙂 kurde, jakby baby w ciąży nie widzieli 🙂
Jutro do Ikei na łowy meblowe i dodateczki tiriririri 😉 będę zdychać jutro, ale chu* z tym 🙂 mebelki najważniejsze 🙂 🙂
Idę spróbować wcisnąć w siebie jakieś śniadanie bo nie mam apetytu w ogóle od jakiegoś czasu i zmuszam się do jedzenia, tylko skąd się wzięło te 14 kilo na plusie jak ja mało co jem 🙂
Muszę kupić kiwi bo doczytałam, że dzidzia teraz potrzebuje najwięcej witaminy C, wapnia, żelaza i białka, więc trzeba jeść produkty bogate w te witaminy.

Leliva, dzisiaj robię Brownies 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no ja bułkę z szynką, albo pasztetem i cebulą i już ta kurde się pojawia 😁 Ja mam zajadka na ustach, szczypie 🥴
nie zdziwię się jak będziesz miała dziś taki dzień, że wszystko się przeciwstawi przeciwko Tobie 😞 bo już Ci się chyba taki dzień od tego zimna zaczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...