Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i już go mam w domu mąż pojechał i mi przywiózł he he myślałam że z podniecenia urodzę zaraz ha ha ha tak mi się spodobał 🙂
jedynie jest plama w torbie ale w środku i tego nie widać 🙂
jestem zadowolona Hubert ma niebieską brykę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic tylko brac ponton i plywac 🙂

Chyba ide poplywac i spac.Jakas wykonczona jestem.Co jakis czas mam skurcze.Dobrze,ze w cagu calego dnia bylo ich moze z 8 🙂A wiec ja nadal rodze w marcu.Od wczoraj bol promieniuje mi do nogi albo plecy nawalaja.Ale co tam.....nasza godzina wybija wolnym krokiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam rozkimnkę czy budyń czy lody, a jak budyń to czy czekoladowy czy śmietankowy

ja mam ogólnie nemoc nerwy mam cały dzień, jestem z Majunią sama ale jeszcze 1,5h i spanko na bank 🙂 wiec odpoczne
ale brzuchol mam twardy, no bo trochę połaziłam i już to odczuwam
szczerze to jak ja się przestane oszczedac to ja nie wiem jak ja sobie dam rade z tym brzydniem jak on mi tak wadzi przez to że taki twardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słitaśny Nefre 🙂 Też bym w sumie chciała sobie tak pokombinować z kolorkami, ale póki co jest misiowo-beżowo, kolorki będę wdrażać jak Nienio podrośnie 🙂

Też mam ochotę na lody i budyń. No szlak by to 😮

A propo zdjęć USG buziola - mojemu ginkowi udało się ładny profil wyhaczyć w ok. 20 tyg, to moje ulubione zdjęcie 😁 Nie to co 3D, ale taka pamiątka wystarczy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...