Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia ale pech ! az 2 zgubiłas ...
Montusia tylko pozazdroscic spiacej małej 🙂 i nie budz jej jakby byla głodna to na 100% by sie obudziła moj sym od kąd skonczył 4m to spał od 22 do 10 rano bez jedzenia i kon z niego wyrusł z 2850g na 27kg! (4,5 roku)
No w Policach jakims cudem podmienili te dzieci ale jak to nie wiem .....
A ja dzis nie spałam prawie cała noc kurde co rusz skurcze i wycieczki do wc 😞 maz ma dzis słuzbe i tak sie bidulek wystraszył jak musiał słuchac moich jeków w nocy ze zostawił mi pieniadze na taxe w razie czego i kazał ze soba nosic jak bede nawet do sklepu szła ... a i ide dzis dokupic takie kosmetyczne sprawy do apteki typu spirytus do pepka bo ja bede spirytem przemywac jednak strym sposobem 🙂
Powiem wam ze juz niemoge sie doczekac spacerku z wózkiem jak taka pogode widze 🙂
I jeszcze 1 sprawa co dzien puchne okropnie jak staje na wage to pokazuje po 15-2kg co dzien wiecej od paru dni 😞 ale to przemilcze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, nie wiem jaką kwotą dysponujecie na mieszkanie, ale może np TBSy?
http://www.stbs.pl/aktualna.php

u nas był taki okres, że myśleliśmy że będziemy musieli pójść "na swoje" i braliśmy nawet pod uwagę wybudowanie domku ( takiego całego drewnianego, prefabrykowanego) . Ceny mieszkań sa kosmiczne.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Ale masakryczny miałam dzis dzien z Nadia 😞 bardzo marudziła, albo płakała 😞 najpierw przestraszyła się tej wichury (była z dziadkiem na spacerze) i dostawała co chwilke Moro 😞 juz myslałam ze bede lekarza wzywac przesadzony dzien,
dodatkowo zauważyłam ze mała nie takich upałow jak dzis 😞(((
Bedzie ciezko w lato 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, my dziś też idziemy na grila 🙂
Biedna Nadia 😞 będziesz musiała na nią uważać, jak większy wiatr, to albo folią chronić, albo spacerówke ustawiać tyłem do jazdy.

Gosiu, na infoludku możecie zobaczyć ogłoszenia co do mieszkania. Typowych agencji nieruchomości nie polecam, tam mocno kroją i przyznają sobie niezłą prowizję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...