Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
Kasiu wiesz co ma jak kupywalismy to gleboki ze spacerowka. Ale teraz jak jezdzimy to kurcze troszke ciezko sie prowadzi, ale mamy z tej samej firmy coneco. Zaczelismy sie teraz zastanawic czy by wlasnie takiej spacerowki jak ty nie kupic, bo naprawde jest fajna. Powiedz mi jeszcze ile ona kosztowala?? jaki model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W bobolandzie na struga kosztowała 379 zł. To coneco saturn 🙂 na necie ceny sa podobne. W bebeclub saturn kosztuje 419 zł, więc drożej.
jak dla mnie na spacerze fajnie się prowadzi, a co jest najlepsze.. wózek ma taką fajną budkę - na zdjęciu to jej normalny rozmiar, a jak otworzę zamek, to mogę budką przykryć praktycznie cały wózek, aż do barierki - to dobre bo przed słońcem będzie można ochronić 🙂

Grzes powiedział dziś kolejny zlepek głosek. wcześniej było BABABABA.. a teraz JAJAJAJAJAJAJAJAJA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
no Kasiu super wóz Grzes bardzo zadowolony 🙂

Gosiu skurzce z piatku przeszły ale wczoraj znow mialm wieczorem i to juz zaczynaja byc bolesne skurcze gryyy ...
a jakby mało tego bylo to w nocy jak szłam siku to chyba wody mi sie wysączyły :/ z 1 dzieckiem tez tak mialam przed porodem tydzien ... no nic we wtorek wizyta u lekarza i sie okaze co jest mam nadzieje ze jesli to zwiastun porodu to poród nastapi szybko bo niechce mi sie toczyc jeszce 3 tyg w takich mekach :/

ale pogoda co lipna niewiem co bede dzs robic .....
ciasto jakies chyba upichtam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dzis jade z Nadią do lekarza bo chyba ma pleśniawke w buzi 😞 nie wiem cos zauważyłam dziś z rana i odrazu chce jechac do lekarza aby się uspokoić.
Teraz poszła spać bo przez tą deszczową pogodę strasznie od rana mi marudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO to Nadinka ładnie przybiera na mamusinych cycuchach 🙂

Gosia no na plesniawki to takie białe cos raczej kurde musze mamy zapytac ona bedzie wiedziała ...

Hej zostało mi 3tyg do terminu 😁
mam nadzieje ze na dzisiejszej wizycie u ginki sie okaze ze cos juz sie ruszyło :/

fajna pogoda sie zapowiada ja o 10 spacer do parku z psem 🙂 kupiłam jej wczoraj nową piekna lsniaca smycz łancuszkową i obroze z cwiekami ahhh jak ona rosnie a miesiac temu wazyła 4kg a teraz juz ponad 13kg :/ ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia my raczej sie wogole nie kłocimy w żadnych dziedzinach życia, jedynie dyskutujemy i wyciagamy jakieś wnioski. Ale wszystko na spokojnie. Chociąz wczoraj poraz pierwszy mąż mi sie przeciwstawił jeśli chodzi o karmienie cyckiem, bo NAdii sobie zrobiła zabawke juz z cycków i wczoraj przetrzymał ja 20 minut na zabawie innej a nie na cycku choc płakała niezle 😞 ale sie nie kłocilśmy ja poszłam do 2 pokoju hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, my od samego początku sie kłócimy o wychowanie i w pewnym momencie myślałam, że to już koniec - no nie mogliśmy dojść do porozumienia.. teraz jets trochę lepiej ale każde z nas ma inne zdanie co do wychowywania...

w nocy Grześ miał dość wysoką gorączkę 😞 dostał panadol i tylko tyle mogłam mu pomóc. Moja mam mówi, że ja gorączką reagowałam na wyżynające się trzonowe zęby.. ale u Grzesia póki co nie ma ani śladu po nich.. biedy był taki ciepły, non stop chciał cyca. Teraz ma stan podgorączkowy, więc dziś nie wychodzę z nim na spacer. Zobaczymy co powie teściowa jak wróci z przychodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Grzes 😞 mam nadzieje ze to te zeby naprawde jesli juz cos sie dzieje 🙂 mojemu wyszły wszystkie na raz w 11m zycia 🙂

Gosia ja sie nie kłuce z mezem o syna bo to nie jego dziecko ale z Damiana tata sie kłuciłam i do tej pory sie kłuce ale on mi nie podskoczy :-P
faceci ne maja instynktu macierzynskiego wiec widza inaczej wychowanie dzieci niz my matka wie lub czuje co dziecku potrzeba a ojciec nie czuje i wydaje mu sie ze ma racje jesli chodzi o niektóre sprawy z tad te kłutnie ja to robiłam tak ze jak on mowił ze cos tam zle robie czy cos to kazałam mu to zrobic za mnie 🙂 a pozatym tez czasem i ty mozesz odpuscic jesli sprawa jest na tyle błachca ze kłucic sie nie opłaca 🙂
a moj obecny maz to jest taki ze jak sie z nim kłuce to nie powie mi nic prosto w oczy tylko mruczy cos pod nosem wychodzac z pokoju haha boi sie czy co 😉

ok ja sie juz zbieram go ginekologa jak wróce dam znac co sie dowiedziałąm buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie Kasiu moja pani gin powiedziała ze dojrzałe le jeszcze da rade
ale masz racje co do tego ze juz nic dobrego dziecku nie daje takie łozysko :/

ahh ja wolalabym byc juz w szpitalu i wrazie czego byc na miejscu a nie czekac na te skurcze i jechac dopiero albo moglabym dostac konkretnych skurczy i pojechac raz dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja z 1 dzieckiem tez na patologii byłam wiec wiem jaki to komfort 🙂
a teraz licho wie co i jak hee tak na dobra sprawe to ja nawet niewiem czy te skurcze które dostane to beda te prawidłowe porodowe ale pani dr powiedziała zeby jak cos to jechac do szpitala najwyzej mnie do domu odesla 🙂
teraz tez mam skurcze co 20 minut kurna znow od jakiejs godzinki trwaja ale nie sa bolesne choc czuje je dosc dobrze ale no nic poczekam na meza jeszcze i jak sie rozwina to bede myslec ahhh z tym porodem jakby to nie mogło poprostu sie stac !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ale ze co go tak meczy nicby ze sie dzieckiem zajmujes? czy co bo niewiem o co mu chodzi musi zrozumiec ze jestes matką i teraz bedziesz sie dla dziecka poswiecac jak kazda matka ja jestem takiego zdania . "a jak mu nie pasuje niech spada do mamusi swojej" (to zart oczywiscie nie obraz sie moja mama tak zawsze mowi do mojego ojca jak mu cos nie pasuje ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...