Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej widze ze u moich kolezanek nie zaciekawie sie dzieje 😞 moze faktycznie musicie to przemilczec i wszystko jakos wroci do rownowagi 🙂

A ja zaraz jade nad morze zeby mała sie jodu nawdychała 🙂 musze pomyslec jak ja ubrac do auta zeby nei było jej goraco no i pozniej nad morzem zeby było jej cieplo - wezme pewnie cos do torby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Ja juz po kontroli w szpitalu
a wiec szyjka 2cm rozwarta zewnetrznie na 1,5cm a wewnetrznie na 0cm 😞 wiec czekam az sie ruszy cos 😞
kazali mi przyspieszyc wizyte u mojej ginki ....
a diagnoza jak zawsze ze moge urodzic wczesniej ale jak znam zycie to donosze z tymi skurczami które mam co dzien dosłownie 😞

a ja nie wiem co sie dzieje z tymi waszymi facetami wiosna czy co? poszaleli normalnie ja mysle ze przemilczec trzeba ....

dzis fajnie na dworze przynajmniej zza okan tak wygada

miłego dzionka :*

ps: Grzes cudo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej fotki super.
Aniu może poskacz troche to cos sie ruszy, ja skakałam bo mówili ze to pomaga 🙂

a mój mały cos gorzej spi budzi sie co chwile dzis np obudzil sie o 3 i nie chciał spac zaczał gadac i sie bawic i tak z poltorej godziny, a no i nie chce ciagnac prawego cycka i mleko mi w nim zanikło juz prawie całkiem i mam tylko w jednym .

buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu poskacze troche 😉 niewiem czy to cos da ale warto wypróbować 🙂

A co do piersi to ja bym radziła jednak ci zachowac w niej laktacje bo potem ona ci sie zmniejszy a ta druga mleczna bedzie sporo wiekrza i bedziesz miała nie równe piersi i to bedzie widoczne ! moja kolezanka tak ma .
ja to w takim przypadku gdy mała nie bedzie chciała ciagnac 1 z piersi bede odciagac mleko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no ja tez chodzilam po schodach 🙂 wiesz w pewnym momencie robilam juz wszystko no i chyba pomoglo 🙂 urodzilam tydzien przed terminem 🙂 mylam podlogi, chodzilam po schodach, aaa no i tego dnia jeszcze co wyladowalam na porodowce maz wyczytal, ze trzeba wypic jakos 4 szklanki wody jedna po drugiej, to wypilam, jeszcze brzuch masowalam, no i zaczely sie skurcze co 5 minut i pojechalismy na porodowke 🙂
no twoj synek juz duzy, a moj nie ma jeszcze 9 miesiecy, niestety nie powie mi jeszcze co go boli, ale widze ze sie meczy wiec idziemy do lekarza zobaczyc czy cos sie nie dzieje, oby nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, spróbuj może sama odciągać, masować pierś.. bo jak Ci w jednej zaniknie, to i w drugiej może.. 😞

Aniu, to, że teraz masz tak małe rozwarcie wcale nie musi oznaczać porodu w terminie 😉 Moja koleżanka nie miała prawie w ogóle rozwarcia, a za kilka dni nagle się wszystko poszerzyło i urodziła synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie przydał by sie jakis spacer 🙂
Może na przyszły tydzien ? Ma też byc lepsza pogoda bo to co teraz sie dzieje to przesada - dzis to juz wogole upał a jutro znowu zapowiadaja deszcze 😞

Ja tez sie zastanawiam jak długo jeszcze pociagne karmienie piersia bo mam wrazenie ze moj organizm wytwarza coraz mniej bo piersi nie mam juz tak nabrzmiałych narazie mała nie narzeka - zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...