Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oczywiscie Gosiu ze masz go nie zostawic - poswiec mu wiecej czasu jak mały spi i koniecznie z nim rozmawiaj - duzo rozmawiaj o tym co Ty czujesz jak to Ty wszystko widzisz moze dojdziecie do jakiegos kompromisu 🙂

Trzymam za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, tak czytam Twoje posty, to tak jakbym czytała o mnie i Pawle.. też były myśli o rozstaniu, bo nie moglismy sie porozumieć co do wychowania Grzesia.. ale usiedliśmy na spokojnie, powiedzieliśmy sobie jak każde z nas widzi wychowanie, poszliśmy w pewnych kwestiach na kompromis i jest już ok!

dziś Grzesiu cały dzień gorączkował, wieczorem temperatura wzrosła do 39 kresek i taka się utrzymuje cały czas 😞 Ma czerwone gardło. Dostał antybiotyk Ospamox, zaczęłam mu podawać o 20.00, kolejna dawka o 8.00 rano. Ah, mając chore dziecko nic nie cieszy jakoś 😞 Co jakis czas przytulam go, a on taki gorący. Mam nadzieję, że mu jutro będzie powoli ustępowała choroba..

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od wczoraj od godziny 18 dostałam skurcze co 10minut po okolo 1,5godziny te skurcze sie nasiliły do co 5minut a potem co 2 min ale nie bolalo a potem jak mnie nie siekną skurcze co 4minuty ale takie bolesne z parciem ze myslałam ze pobiegne do szpitala ale postanowiłam poczekac i tak czekałam czekałam a potem kolo 22 zaczeło przechodzic ( tz nie bolało juz ale skurcze były ) moja mama zaczeła panikowac ze mam jechac ale ja jakos jeszcze nie chciałam i do 2 w nocy miałam skurcze co 4-5minut a potem padłam ze zmeczenia i niepamietam juz skurczy rano wstałam o 5 i teraz tak sie krece po domu zupe gotuje co prawda mam skurcze ale słabe i w wiekrzych odstepach czasu ale no zobaczymy czy cos sie nie rozkreci bo jakos sie dziwnie czuje .....
jesli dzis sutuacja ze skurczami sie powtórzy to lece do szpitala na ktg moze juz by mnie przyjeli z ta skracajaca sie szyjka ....

A na dworze ciepło tylko słonka brak 😞 smutno mi w taka pogode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manka my juz teraz z męzem zastanawiamy sie pomału jak Nadię odzywaczaic od cycka bo mnie strasznie terorryzuje 😞 jak jej sie cos nie podoba to płacze i nie chce sie wogole uspokoic tylko przy cycku - pije troche i zaraz zaczyna sie nim bawic 😞
Jak daje jej herbatke to pomału zapomina tez jak sie pije z butelki ehhh 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak kacperek nie wstawal jeszcze sam w lozeczku to dalam mu cycka, kladlismy go do lozeczka i sam zasypial, ale teraz jest problem jak go polozymy to on za chwilke juz stoi na nogach, takze zasypia tylko przy cycku. No ale najgorsze jest to budzenie w nocy, obudzi sie, placze, jak dam mu cycka to sie uspokaja i za chwilke zasypia, nie wiem jak go tego oduczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale co mam jechac teraz jak skurcze sa nieregularne i słabe czy odpuscic sobie a na izbie mnie zbadaja ginekologicznie czy nie ? bo ja niewiem ...
byłam przed chwila w parku z psem mialam 3 masakryczne skurcze a potem ledwo do domu doszłam i na wc mnie pogoniło ostro teraz czuje zmeczenie a skurczy brak ... niewiem juz co ja mam robic ze sobą , moze poczekac na skurcze jednak ?? powiedzcie mi bo ja niewiem 1 dziecko urodziłam po tygodniu na patologii ciazy wiec nie mialam okazji zaznac rozpoczynajacej sie akcji porodowej w domu 😞
moze poczekam ze 2 godzinki jeszcze i jak dostane skurczy to pojade? czy jak ?
bo boje sie ze pojade a skurcze ustana i doopa do domu mnie wezma odesla lub na patologie :/
Powiedzcie mi co ja ma robic ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Aniu
wiesz co ja jakbym byla na twoim miejscu to jednak bym sie przejechala do szpitala, bo wkoncu cie zlapie i wtedy dopiero bedzie, ze nie bedziesz wiedziala co robic, a oni juz beda wiedzieli co z toba zrobic, ale decyzja nalezy do ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu jedz powiedz ze masz silne skurcze. i nie wiesz czt to porod czy nie, a na izbie zbadaja cie ginekologicznie a na ktg to mysl;e ze podłaczą cie gdzies na ok. poł godzinki.

Montusia nie odstawiaj jeszcze od piersi, a probowaliscie zamiast cycka smoczek? jak zaczyna sie bawic to wtedy smoczek? moj maly na poczatku wypluwał i co chwile trzeba mu bylo go wkladac ale w koncu sie nauczy,
Manka mój w nocy tez budzi sie na cycka tak z dwa trzy razy, a moze sproboj tak jak Kasia pisala ostatnio ze przytula Grzesia wn nocy jak sie obudzi i mowi doniego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chciałabym juz zostac w szpitalu tym bardziej ze ta szyjka juz pewno z 1cm sie skróciła i chciałąbym juz miec spokoj ... wiesz poczekam do 16:00 i jak cokolwiek sie zacznie dziac to odrazu jade jak tylko skurcze beda regularne przez nawet poł godziny to jade a najwyzej powiem jak bylo wczoraj i ze do rana sie meczyłam i niech sie dzieje wola Boża bo ja juz niemam siły jestem bardzo wymeczona tymi skurczami .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ale o to chodzi ze te dzisiejsze skurcze nawet co 25minut mam i sa słae w porównaniu z wczorajszymi :/ wiec niewiem czy jest sens jechac teraz czy moze czekac na jakies chocby regularniejsze skurcze ??? jak myslisz
zeby tam na mnie nie patrzeli jak na wariatke przyjechałą i skurczy niema i gledzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, co do cycka, to to nie jest tak, że dzieci nas terroryzują.. czytałam, że potrzebuja naszej bliskości, dlatego chcą się do niego przytulić.. 🙂 Grzes ma to samo, w nocy chce do cycka sie potulić.. ale ostatnio zamiast cycka biorę go do nas od łózka i chwytam za rękę, on się wtedy do tej ręki tuli i też zasypia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja do polic 🙂
powiem wam tak ja mam 4 skurcze na godzine od godziny 13 licze i sa bardzo nieregularne wiec niewiem co robic 😞 martwie sie szyjka moja no i mam biegunke :/ niewiem co robic namówiłam meza na spacer w parku moze sie rozkreci cos zeby tylko regularnosci nabrały i tak do 10min sie skruciły i jade bez zastanowienia a jak mi te skurcze tak beda sie pojawiac jak teraz do wieczora to pojade wieczorem i powiem ze mam takie juz od 2 dni i juz ledwo chodze a lekarz mowił ze szyjka mi sie skraca i ze sie boje poprostu bo mnie w kroczu rwie ....
i jak myslicie co powiedza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie skurcze były od 18:00 co 10min a teraz od kilku skurczy były co 7 - 9 minut ...
jechac czy nie jechac juz niewiem kurna juz siły niemam niby te skurcze nie takie straszne ale juz mnie rwie w podwoziu 😉 kurde sama niewiem no i ta biegunka juz mnie meczy jak do 21:00 sie nie uspokoii to juz jade na 100% a niech najwyzej mnie cofna do domu ....
a nóz widelec mnie by zostawili juz ze wzgledu na szyjke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...