Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej

Pogoda masakra a juz mamy polowe maja 😞
Wogole od wczoraj planujemy z mezem juz wakacje - chyba pojedziemy w gory w Polsce bo zagranice za takim maluszkiem to chyba ciezko bedzie.

Dziewczyny czy wiecie cos o zamrazaniu mleka ? ile mozna w zamrazalniku przetrzymywac ? bo my w pierwsza sobote czerwca jedziemy na wesele - i z mała zostaje moja mama i chce im zostawic mleko wogole tez nie wiem jakie ilosci nie bedzie nas w domu od 16 do rana - co myslicie o tym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale moja Nadia już zostaje z dziadkami - chodzi z nimi na psacery i widza sie wogole prawie codziennie.
Podejrzewam, że nie bedzie problemu Nadia już zna moich rodzicow dobrze a na tydzien przed slubem przyjda na wieczor zeby jeszce cala procedure snu zapamietac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu hahah bara bara jest codziennie zeby szyjka sie rozwierała tak mi poleciła polozna wczoraj rano w szpitalu a dzis mam w planie spacer z psem do parku , pranie , okien to ja za wiele nie mama ale zamiast tego myje podłogi 😉
jutro do szpitala na ktg jade moze mnie zbadaja i cos sie z ta szyjka ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, no ja pamiętam jak na spacerze było - rozmawiał jak najęty 😉 Grześ ostatnio nauczył się mówić JAJAJAJAJAJAJAJA, i czasami MAMAMAMAMAMAMAMA ale takim ciągiem 😉

my wciąz siedzimy w domku, Grzes wychodzi z choroby, mam nadzieję, że do niedzieli wyzdrowieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu mam nadzieje ze Grzes szybko dojdzie do siebie 🙂

Pamietam jak moj syn zaczynał mowic rózne słowka jak juz miala okolo 9 miechów hii dzieci sa kochane i słodkie a jak juz cos powie ładnie to wszyscy sie zachwycaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem kochanie wiem 🙂 moj syn do tej pory jak cos zrobi to jestem dumna z niego na maxa i cos czuje ze tak bedzie do konca moich dni 🙂
ahh juz chciałabym miec moja córcie przy sobie ....
a tu sie zapowiada naprawde na 2 tygodniowa akcje przed porodowa 😞((( bedzie bolalo i masakra na maxa bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ODkąd zaczęłam podawac Grzesiowi mleko modyfikowane, ładnie pił ze smoczka, zarówno mleko jak i soczki/wodę. Pewnego razu odwidziało mu sie picie z butelki i zamiast ciągnięcia jest gryzienie smoka i nic więcej. Sprawdza się u nas tylko picie z łyżeczką. Z niekapka niestety za szybko dla niego leci - dławi się, podobnie z otwartego kubeczka, tez próbowałam - krztusi się, za szybko leci... będę musiała na spacery brać łyżeczke i dawać mu łyżeczką, no chyba, że załapie ponownie jak sie pije z butli.
Ostatnio kupiłam mu gumowy niekapek na butelkę Lovi, z tego się conieco udaje się napić, ale i tak część ucieka bokiem..

Gosiu, współczuję sytuacji z Twoim facetem.. może parę dni odpoczynku od siebie dobrze Wam zrobi..? eh, nie wiem co mam Tobie poradzić. Ja ze swoim usiadłam i pogadałam szczerze. Teraz też zdarzają się kłótnie, ale zawsze któreś z nas wyciąga rękę i nie jesteśmy skłóceni długo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...