Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Manka, Grześ jak najbardziej budzi się w nocy na cyca - teraz chyba dlatego że chce mu się pić bo w sypialni mamy coraz cieplej, ale wcześniej budził się żeby się przytulic do cyca. No i po piciu idzie do nas do łóżka - w łóżeczku nie chce spać zbytnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nasz Kacperek tez budzi sie na cycka, ale chwilke praktycznie pociagnie i zasypia i tak z 2-3 razy w nocy, ale nad ranem juz budzi sie z nami w lozku 🙂 kurcze probowalam go przytulic jak placze w nocy, zeby obeszlo sie bez cycka, ale kurcze poddaje sie, jak on placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny widze ze u mnie podobnie moj mały tez budzi sie z nami w lozku bo nad ranem to juz nie ma sily odnosic go bo od razu sie budzi. a ostatnio to duzo czesciej sie budzi w nocy.

Moze byc ze ta temperatura od zabkó bo kataru ani kaszlu nie ma, a jak podaje Nurofen to przechodzi mu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana, u nas działam INFACOL, ale on jest od 1 miesiąca. Jej, tak dawno u nas były kolki że nie pamiętam..
aha, możesz dac herbatki rumiankowej, jest z hippa od 1 tygodnia życia. Nie dawaj tej koperkowej bo to jeszcze wzmaga gazy...
Masuj brzuszek, rób ciepłe okłady z pieluszki.. i trzeba uzbroić się w cierpliwość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adrianna moja corka tez miała kolki wiec ja stosowałam:
- masowanie brzuszka z nagrzewaniem suszarka, okłady cieple (tylko uwazaj zeby dziecko nie oparzyc)
- herbatki z kopru włoskiego, rumiankowa to ja piłam a pozniej dziecku podawałam
- dieta moja wykluczyłam duzo rzeczy z menu (jak nie jestes czegos pewna to pisz do mnei to Ci powiem jak i co)
- sab simplex to podstawa 🙂
- robienie rowerkow zeby pomóc jej w pierdzeniu - bo kolka to nic innego jak gazy w jelitach
- kłądzenie na brzuszku a nawet moja niunia spała prawie przez mc na brzuszku przez pol nocy a drugie pol ja przekładalismy
- jak karmisz piersia to dziecko musi byc uspokojone zeby nie ruzcało sie na cyc i trzeba patrzec czy dobrze trzyma brodawke zeby powietrza nie lapało

Dasz rade z kolka przede wszystkim nie denerwuj sie 🙂 ja dałam rade przez prawie 3 mc było mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY, NIE UWIERZYCIE! ZOSTAŁAM LAUREATKĄ KONKURSU I W NAGRODĘ PRZECHODZE TOTALNĄ METAMORFOZĘ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To było tak, w gazecie MojeMiasto ogłoszona była kolejna edycja konkursu. Należało wysłać smsa i w kilku zdaniach napisac dlaczego to właśnie ja powinnam przejść metamorfozę. No i wysłałam, napisałam parę zdań i dziś otrzymuje telefon, że wybrali mnie do metamorfozy 🤪 Jutro jadę na 14.00 do salonu na "ogólne oględziny", zobaczą figurę, urodę i takie tam, a w piątek od 10.00 do 18.00 zabiorą mnie do fryzjerki, wizażystki, kosmetyczki a na koniec pojedziemy kupić ciuchy i dobiorą mi je do mnie 🤪 🤪 Wszystko będzie potem opisane w gazecie razem z moimi zdjęciami, także dam Wam znać w którym numerze MM mnie szukać 😆
mąz mówił, żebym wysłała smsa ale nie liczyła na nic... a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje Kasiu 😁 moja kolezanka tez byla laureatka tego konkursu, calkiem niezle im oto wyszlo 🙂
Moja pszczolka dopiero zasnela,walczylysmy od 7 rano.podawalam jej przed butla Infacol ale nie wiem, widac slabo jej pomoga albo trzeba poczekac jeszcze na efekty.Puszcza baki ale ciezko jej to idzie, strasznie sie napina przy tym, robi sie czerwona i krzyczy. 😠
http://www.docsimon.pl/towar/sab-simplex-krople-suspensja-30ml to o te kropelki chodzi??? jak tak to zaraz zamawiam bo jestem wycieczona a to dopiero poczatki.
A najbardziej jestem zla na swojego chlopa, bo zamiast pomoc, widzi ze ledwo co chodze, (kolana i krzyz mi wysiadaja) to on wychodzi na calusienki dzien z domu a jak jzu jest w domu to pyta glupio po co Maje tyle nosze na rekach i zebym ja polozyla do lozeczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adriana, przywołaj faceta do porządku, przecież Ty tez potrzebujesz odpoczynku.. no i w końcu to jego dziecko więc powinien jak najbardziej uczestniczyć w jego wychowaniu..
Wiesz, może przerosło go to wszystko i próbuje uciec od nowej sytuacji..? Dziecko wywraca życie do góry nogami... Pogadaj z nim szczerze i powiedz czego oczekujesz od niego

Tak, to te kropelki, ponoc dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...